Pristatyta inovacija senėjimo procesams stabdyti

„Vichy Laboratories“ kosmetikos produktų linija nuolat diegia naujoves senėjimo požymiams stabdyti, skirtas reikliausioms vartotojoms.

Moterys pageidauja, kad odos priežiūros priemonių poveikis būtų pastebimas iš karto, efektyvus ir greitas. Būtent šį trio „Vichy“ realizavo dieninio kremo „Liftactiv Collagen Specialist“, naktinio kremo-kaukės „Liftactiv Hyalu Night Cream-Mask“ ir veido serumo „Liftactiv Vitamin C Fresh Shot“ produktuose.


Tikru proveržiu odos priežiūros dienotvarkėje tapusiais produktais „Vichy“ dar kartą pademonstravo savo išskirtinį gebėjimą kurti natūralias, tačiau itin veiksmingas formules. Prancūziško prekės ženklo produkcija ne tik padeda palaikyti sveiką odą, bet ir kovoti su ryškėjančias laiko paliktais pėdsakais, kai oda praranda jaunatvišką stangrumą, skaistumą, skruostai tarytum įkrenta, o apie akis išryškėja mažos raukšlelės.


Pokyčius lemia kolageno praradimas


Odos pokyčius, ateinančius su amžiumi, lemia kolageno praradimas. „Vichy“ dieninis kremas „Liftactiv Collagen Specialist“ yra skirtas naudoti pastebėjus pirmuosius kolageno trūkumo rezultatus. Kremo sudėtyje – žirnių peptidas ir vitaminas C. Šie elementai atkuria odą, kuriai trūksta kolageno ir elastino, ir taip koreguoja laipsnišką senėjimo ženklų evoliuciją.Gamintojo nuotr.Kremo vartojimas iš karto atkuria pilnavertę odos struktūrą ir suaktyvina ląstelių procesus. Po mėnesio vartojimo pastebimas pasikeitęs odos tonusas, sumažėjusios ar išnykusios odos pigmentinės dėmės, lygesnis odos reljefas.


Prarandame iki 50 proc. hialurono rūgšties


Su amžiumi oda praranda iki 50 proc. hialurono rūgšties. Ši medžiaga yra tiesiogiai susijusi su odos sveikata ir elastingumu. „Vichy“ naktinis kremas-kaukė „Liftactiv Hyalu Night Cream-Mask“ yra prisotinta 1 proc. hialurono rūgšties ir per 5 minutes odą papildo šiuo trūkstamu elementu.Gamintojo nuotr.Kaukės sudėtyje esantis agavų mielių ekstraktas papildomai drėkina odą. Jau po pirmo naudojimo oda giliai prisotinama drėgmės ląstelių lygiu, o po 12 kartų pastebimas tolygesnis atspalvis, didesnis elastingumas, oda atgauna jaunatvišką skaistumą.


SOS pagalba veido odai


Net ir kruopščiai kasdien prižiūrint odą, kartais prireikia sustiprinti ir gaivinti ją itin koncentruotomis priemonėmis. Veido serumo „Liftactiv Vitamin C Fresh Shot“ sudėtyje – 15 procentų gryno vitamino C ir natūralios kilmės hialurono rūgštis.Gamintojo nuotr.


Ryškiausias produkto vartojimo rezultatas pastebimas jau po 10 dienų. Oda tampa ryškesnė ir stangresnė.

Šis serumas yra veiksminga SOS pagalba, bet kuriai moteriai nuo 35 metų, norinčiai, kad jos veido oda jau po pirmo naudojimo atrodytų sveika ir pailsėjusi. Serumas tinkamas visiems odos tipams.

Naujosios „Liftactiv“ priemonės jau nuo vasario – didžiosiose Lietuvos vaistinėse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis