Odos puoselėjimo paslaptys, kurių galėtume pasimokyti iš Korėjos moterų

Pietų Korėjos grožio pramonės išradimai diktuoja madas visame pasaulyje ir padeda atrasti atsakymą į amžiną grožio klausimą - kaip pristabdyti laiką, padėti odai kuo ilgiau išlikti jauna. Atraskite odos priežiūros ritualus kartu su neseniai Lietuvos rinkoje pasirodžiusia išskirtine korėjietiška/prancūziška JOWAÉ fitokosmetika.

Pažvelkite, kaip nuostabiai atrodo Pietų Korėjos moterų oda ir korėjietiškos kosmetikos populiarumo paslaptis akimirksniu taps akivaizdi. Pagal Rytų grožio standartus, ideali oda turi būti šviesi ir skaisti, pamaitinta ir maksimaliai sudrėkinta - tik taip ji atrodys nepriekaištingai. Tad iš to natūraliai gimsta svarbiausia korėjietiškų odos priežiūros priemonių misija - saugoti odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir puoselėti natūralų jos grožį.


Pietų Korėja – ne tik technologijos ir didmiesčiai. Šalyje gyvena 50 mln. gyventojų, nors Pietų Korėjos plotas tik trečdaliu didesnis nei Lietuvos. Sostinėje Seule gyventojų triskart daugiau nei visoje mūsų šalyje. Visus masina didmiesčio šviesos ir atsiveriančios galimybės, tačiau už tai tenka mokėti didelę kainą – tarša, stresas, išsekimas, vienatvė, pernelyg ankstyvas senėjimas. 


Seulas, Pietų Korėja
Seulas, Pietų Korėja


Nieko nuostabaus, kad daugiamilijoniniuose kraštuose tokios svarbios ir populiarios veiksmingos kosmetikos priemonės, padedančios apsiginti nuo aplinkos poveikio ir skaistinančios, jauninančios odą. Pietų Korėjos grožio industrija diktuoja madas visam likusiam pasauliui ir tam yra svari priežastis - korėjiečių gaminama odos puoselėjimo priemonės praturtintos ne tik tradiciniais savo gydomosiomis savybėmis garsėjančiais augalais, – ženšeniais, arbatmedžiais, bijūnais, lotosais ir t.t. - bet ir odai būtinai oksidantais, padedančiais kovoti su aplinkos tarša.


Seulas, Pietų Korėja
Seulas, Pietų Korėja


Gamtos turtai, tradicijos ir harmonija


Rytų kultūrose tikima, kad grožis prasideda nuo emocinės būsenos, todėl grožio ritualai neatskiriami nuo poilsio ir laiko, skiriami tik sau. Korėjiečiai tą daro dvejopai: norėdami apsivalyti, vaikštinėja kalnų, kuriais nusėtas šalies reljefas, takais, ir lankosi saunose, kurių gausu bet kurioje tankiau apgyvendintoje vietoje. Taip jie mokosi pristabdyti savo gyvenimo tempą ir pabūti su savimi „čia ir dabar“, atsipalaiduoti, jaustis laimingesni tiek fiziniu, tiek emociniu lygmeniu.Stresas, miego trūkumas ir nuovargis - odos išsausėjimo ir papilkėjimo, priešlaikinio senėjimo kaltininkai: dėl didelio hormono kortizolio kiekio mažėja odos kolageno, natūralios hialurono rūgšties gamyba, oda ima sausėti, atsiranda raukšlės.


Organizme išsiskyrus adrenalinui, sumažėja kraujo pritekėjimas į odą ir tokiu būdu ši netenka gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų, tame tarpe ir deguonies. Dėl deguonies trūkumo ir sulėtėjususios kraujo apytakos odoje pradeda kauptis toksinai ir „įsijungia“ priešlaikinio senėjimo mechanizmas. Jam „išjungti“ reikia antioksidantų, kurie pajėgūs neutralizuoti jau susidariusius laisvuosius radikalus ir atitaisyti jų sukeltus pažeidimus, atitolinti senėjimo procesus ir stiprinti ląstelių imunitetą.Apie atsipalaidavimą, antioksidantus ir rytietiškus grožio ritualus rūpinantis savo grožiu prakalbome ne veltui. Neseniai Lietuvos vaistinėse atsiradusi JOWAÉ kosmetika yra įkvėpta korėjietiško žodžio „harmonija“, pagrįsta antioksidantų ir nuo seno visame pasaulyje žinomų Azijos gydomųjų augalų galia, paprastais, bet labai veiksmingais odos priežiūros ritualais. JOWAÉ produktai sukurti P. Korėjoje ir pagaminti Prancūzijoje, atsižvelgiant į europiečių odos poreikius ir tendencijas. Atkurdamos pažeistą balansą, JOWAÉ kosmetikos priemonės padeda palaikyti natūralią odos harmoniją, iš naujo įjungia jos procesus ir sugrąžina odai natūralų spindesį. Šios kosmetikos paslaptis - fitokosmetinė sinergija: visose priemonėse esantys inovatyvūs antioksidantai derinami su skirtingiems odos tipams geriausiai tinkančių augalų ekstraktais - arbatmedžių bei ženšenių šaknų, kamelijų, azijinių centelių, taip pat bambukų, sakurų žiedų vandeniu (hidrolatais) ir t.t.  


JOWAÉ dermakosmetikos linijos pagal savo paskirtį ir jų sudėtyse esančias aktyviąsias medžiagas pavadintos augalų vardais:


- Demakiažas: imperatotiškieji bijūnai

- Drėkinimas: sakuros žiedai

- Valymas riebiai odai: šventieji lotosai

- Skaistumas ir atjauninimas: baltosios ir juodosios arbatos fermentai

- Priešraukšlinis poveikis: ženšenio šaknis

- Maitinimas: kamelijų aliejus

- Drėkinimas ir apsauga: bambukų vanduo

- Atkūrimas: azijinės centelėsKorėjiečiai tiki, kad geriausi ir ilgalaikiai rezultatai pasiekiami laikantis malonių ritualų - puoselėjant odą žingsnis po žingsnio viena kitą papildančiomis priemonėmis. Tikras malonumas ir atsipalaidavimas kūnu, dvasia ir oda pajuntamas tik neskubant ir susitelkiant į savo pojūčius. Tad ir JOWAÉ laikosi požiūrio „ramiai ir ilgam“ – taikant daugiažinsnį, mokslo žiniomis ir technologijomis pagrįstą metodą, kai priemonės sujungiamos į ritualą, sustiprinant priemonių ir veikliųjų medžiagų poveikį sinergetiškai. Odos priežiūros ritualą sudaro keletas esminių dalykų: laikas, skiriamas tik odai, teisingas eiliškumas ir kiekvienam etapui skirtos priemonės.4 JOWAÉ grožio ritualo žingsniai:


1. Valymas (šalinami nešvarumai)

2. Paruošimas (oda paruošiama veiksmingų produktų komponentų įsisavinimui)

3. Aktyvavimas (serumu stimuliuojami procesai, puoselėjantys odos jaunystę ir grožį)

4. Koregavimas (kremu pagal odos tipą stimuliuojami procesai, atkuriantys visų tipų odos pusiausvyrą) 


Padovanokite laiko sau ir atraskite savo odos priežiūros ritualus. Padėkite odai atgauti natūralią pusiausvyrą ir harmoniją kartu su JOWAÉ kosmetika. Įsigyti galite vaistinės ir vaistinių elektroninėse parduotuvėse. 


Užsakymo nr.: PT_53662

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis