Jurgitos Jurkutės-Širvaitės grožio paslaptis: jau daugelį metų laikausi nerašytos taisyklės

Žiūrovų mylima aktorė neatsigina komplimentų savo grožiui. Smagiausia ja išgirsti, kad švyti.

Jau šį mėnesį Jurgitą Jurkutę-Širvaitę ir vėl galėsime išvysti televizijos ekranuose: žiūrovų mylima aktorė, televizijos laidų vedėja ves LRT muzikinį projektą „Du balsai – viena širdis“. Besiruošdama jau antrajam šio televizijos projekto sezonui, Jurgita vasaros pabaigoje tapo prancūzų kosmetikos iš Provanso „L‘Occitane“ ambasadore mūsų šalyje. Nuo šiol galima įsigyti Jurgitos vardo grožio dėžutę, į kurią sudėti šios žinomos moters mylimiausi veidą ir kūną puoselėjantys produktai.


Jurgita, atskleiskite savo jaunystės ir grožio paslaptį?


Ačiū už komplimentą! Ir visgi šis klausimas man niekada nepatiko. Banalus, keistas, ir vargu ar tikrai rastume čia paslaptį (šypsosi). Mes kiekvienas turime savo genetiką ir kasdienybę, kurioje galime ją pažinę tinkamai puoselėti.


Stiprinti ir gražinti tai, ką reikėtų, ir kas gali padėti jaustis iš esmės geriau. Mano supratimu, veido ir kūno grožis, jaunystė yra labai laikina... O štai išmintis ir energija yra tai, kas svarbu ilgalaikėje perspektyvoje. Aš manau, jog kiekvienas save mylintis žmogus turi rūpintis ne tik savo išore, bet ir turtinti vidų, rinktis sveikesnį, jam tinkantį maistą, užsiimti mėgiama fizine veikla, apsupti save mielais, teisingais, įkvepiančiais žmonėmis ir rasti tai, kas galėtų suteikti laimės ir pozityvumo pojūtį kasdienėse mažose akimirkose. 


J. Misevič nuotr.Kiek laiko paprastai rytais praleidžiate priešais veidrodį?


Jeigu tai kasdienis rytas – jis labai greitas, deja, beveik be veidrodžio (juokiasi). Motinystė stipriai apkarpo minutes, praleidžiamas prie jo. Kai stinga laiko, lūpas pamaitinu natūraliu taukmedžių sviestu, rankas pasitepu levandų rankų kremu, įkvepiu atpalaiduojančio levandų aromato ir esu pasiruošusi dienai.


Galbūt po vasaros kaitros rudeniop darotės kokias nors specialias procedūras, kad atgaivinti, sudrėkinti odą?


Aš laikausi nerašytos taisyklės: kartą per mėnesį jau daugelį metų lankausi pas kosmetologę. Veido odos priežiūra man svarbi nepriklausomai nuo metų laiko. Be abejo, svarbu nepamiršti kasdien švariai nuvalyti veido odos.


Koks yra mėgstamiausias Jūsų grožio ritualas?


Vienareikšmiškai – japoniškas Kobido veido masažas.


Kokį komplimentą, susijusį su Jūsų grožiu, iki šiolei mielai prisimenate?


Man smagu išgirsti iš žmonių, kai sako: „ji tiesiog švyti”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis