Dizainerės D.Von Furstenberg grožio patarimai vyresnėms

Dizainerė Diane Von Furstenberg ir būdama 66 m. spinduliuoja moteriškumu bei pasitikėjimu savimi. Kur slypi jaunatviškos išvaizdos paslaptis?

Iš Belgijos kilusi dizainerė D.Von Furstenberg garsėja ne tik talentu, bet ir jaunatviška energija. Charizmatiška dama sako tik prieš porą metų išmokusi šypsotis, pasak jos, tai veiksmingiausias odos patempimo būdas: „Jaunos merginos turėtų žinoti, kad išgyvenimai, emocijos ir nuotaikos daro įtaką veido odai. Jei būsite nepatenkintos, susiraukusios ir kompleksuosite dėl menkniekių, oda greičiau sens, atrodysite nuvargusi, o jei šypsositės ir dažniau sakysite sau komplimentus – sulaukusios garbaus amžiaus galėsite džiaugtis jaunatviška išvaizda“.

„Paprastai vyresnės moterys visuomenėje jaučiasi tarytum nurašytos. Nesvarbu koks jūsų amžius, juk asmenybė niekur nedingsta, tad kodėl su amžiumi apleidžiame rūpinimąsi savimi. Visada bus gražesnių, šaunesnių, bet tai ne priežastis numoti ranka į išvaizdą.“ Dizainerė sutinka, kad žiniasklaidoje vis dar trūksta informacijos apie įvaizdį vyresnio amžiaus moterims, tačiau džiaugiasi, kad pamažu atsiranda daugiau savimi pasitikinčių damų, perkopusių šeštąją ar septintąją dešimtis.

Sipa Press/Scanpix

D.Von Furstenberg sako nenaudojanti daug kosmetikos, dažniausiai ji paryškina skruostikaulius ir lūpas. Kad oda spindėtų, Diane pataria rinktis maskuoklius, kurie atspindi šviesą, tai odai suteikia vitališkumo. Taip pat ji pripažįsta nesanti kosmetinio pieštuko gerbėja. Garbaus amžiaus damos linkusios akis pabrėžti juodu pieštuku, tačiau, anot dizainerės, tai netinkama priemonė – ji apsunkina akis. „Antakius ryškinu tik šešėliais, taip pat ir akis. Kai turiu daugiau laiko renkuosi dūminio efekto akių makiažą, žaidžiu skirtingais atspalviais, dažniausiai – rusvų tonų. Tuomet žvilgsnis atrodo gyvybingesnis, raiškesnis“, – žurnalui „Elle“ pasakoja Diane. 

Diane Von Furstenberg ragina vyresnes moteris visų pirma pamiršti, kad šios gali būti nereikalingos ar nemylimos. Pasak jos, kai save mylėsite pati, jus mylės ir aplinkiniai – teigiamos mintys pritraukia ir kitų teigiamas emocijas. Pradėti savimi rūpintis – niekada nevėlu.

Diane Von Furstenberg
Diane Von Furstenberg
AFP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis