D.Von Teese atskleidžia fatališko grožio paslaptis

Burleskos šokėją Ditą Von Teese kaipmat pastebėtume minioje ne tik dėl žinomumo, bet ir dėl ypatingos elegancijos, grakščios laikysenos ir, sakytum, lėliško grožio. Kaip fatališkoji D. Von Teese puoselėja išvaizdą?

Ši moteris meistriškai vilioja vyrus, kuria apatinį trikotažą, kvepalus, bendradarbiauja su kosmetikos firmomis. Praėjusį pavasarį ji spėjo išleisti 2 naujus aromatus, kurie, kaip sako Dita, gundo, bet neužgožia asmenybės.

„Daug garsenybių renkasi sodrius ir sunkius aromatus, nors aš dirbu striptizo klubuose, nenoriu kvepėti vulgariai,“ – kalba burleskos šokėja. Jai patinka šiek tiek egzotiški ir igėlėmis dvelkiantys aromatai, Ditos mėgstamiausi: „Lancôme Magie Noire“, „Jean Paul Gaultier Classique“, „Quelques Fleurs“.

Burleskos šokėja Dita Von Teese
Burleskos šokėja Dita Von Teese
AP/Scanpix

D. Von Teese iš kitų moterų išskiria skaisti tarytum porcelianas oda. Jai šokėja negaili dėmesio: „Nesu pakvaišusi dėl odos priežiūros, kartais apsilankau pas dermatologą, tačiau kai tik turiu laisvo laiko, skubu pasilepinti SPA procedūromis. Labai mėgstu tradicines korėjietiškas procedūras, po jų oda nenusakomai švyti. Džiaugiuosi, kad salonuose, kur jos atliekamos, mane mažai kas atpažįsta. Ten kartais praleidžiu 3-4 valandas, mėgaujuosi veido šveitimo procedūromis,“ – atvirauja Dita.

Burleskos šokėja Dita Von Teese
Burleskos šokėja Dita Von Teese
Sipa/Scanpix

Grožio lagaminėlyje D. Von Teese turi galybę kosmetikos priemonių, tačiau jai svarbiausi raudoni lūpų dažai, blakstienų tušas ir skystas akių kontūras. Būtent šios priemonės padeda burleskos šokėjai susikurti pin-up stiliaus makiažą.

Kai ruošiasi svarbiems pasirodymams, Ditai prireikia kur kas daugiau priemonių. Tuomet ji veidą dengia makiažo pagrindu su SPF filtrais, pudra, pieštuku ryškina antakius, juoda spalva pabrėžia akis, keliais sluoksniais nutepa blakstienas, skruostus parausvina skaistalais, sodriai nudažo lūpas ir makiažą užfiksuoja biria pudra.

Burleskos šokėja Dita Von Teese
Burleskos šokėja Dita Von Teese
Mavrixonline/Scanpix

Toks kiekis makiažo šokėją vargina, todėl neretai ją galime išvysti su tamsintais akiniais: „Akiniai nuo saulės – viena mano grožio paslapčių. Tereikia tamsintų akinių ir skaisčiai raudonų lūpų, kad gatvėje atrodyčiau lyg iš salono.“

Burleskos šokėja Dita Von Teese
Burleskos šokėja Dita Von Teese
Sipa/Scanpix

Kad susikurtų idealų 5-ojo dešimtmečio įvaizdį, D. Von Teese rūpinasi ne tik veidu, bet ir plaukais. Ji plaukus plauna 3 kartus per savaitę, po kiekvieno trinkimo naudoja regeneracinę kaukę. „Pasirodymams ir raudonojo kilimo renginiams šukuosenas darausi pati. Bangas formuoju stambiais suktukais, naudoju fiksuojantį laką, todėl kuo dažniau stengiuosi atgaivinti plaukus įvairiomis procedūromis“, – apie plaukų priežiūrą kalba šokėja.

Paskutinis akcentas, padedantis sukurti fatališką įvaizdį – raudonas nagų lakas. Dita laikosi savų grožio taisyklių: „Nagus lakuoju tik raudonai, jau 20 metų renkuosi pusmėnulio formos manikiūrą, kuris šauniai atrodo ir šiandien.“

Burleskos šokėja Dita Von Teese
Burleskos šokėja Dita Von Teese
AFP/Scanpix

Daugiau Ditos Von Teese nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis