3 dažniausios makiažo klaidos, sendinančios veidą. KONKURSAS laimėtojos

Jokia paslaptis, kad makiažas gali neatpažįstamai pajauninti, tačiau pasitaiko, kad moterys, nežinodamos makiažo paslapčių, netyčiomis kaip tik prisideda papildomų metų ir atrodo senesnės nei yra iš tiesų. Kokias mus sendinančias makiažo klaidas kartojame dažniausiai?

Lūpos

Rudenį vis dažniau prabylama apie sodrias ir tamsias spalvas, vyraujančias dekoratyvinės kosmetikos tendencijose. Tačiau labai svarbu išsirinkti būtent jums tinkančią lūpdažio spalvą. Netinkamas atspalvis gali pridėti net keletą metų. Atsargiai patariama dairytis rudų ir itin tamsių violetinių lūpų dažų, juos verčiau pasilikti išskirtinėms progoms, kai norite efektingo įvaizdžio. Būtent šios spalvos veidui suteikia brandos, o štai drąsiai galite rinktis natūraliai atrodančius rausvus atspalvius – jie akivaizdžiai jaunina. Taip pat bet kurio amžiaus moterims puikiai tiks raudoni lūpų dažai. Šį sezoną raudonų spalvų paletė yra itin madinga, nuo sodrios vyšnių iki kraujo raudonumo ar oranžinių pustonių ugninės.

Akys

Tai, kas įrėmina mūsų akis ir suteikia žvilgsniui charakterio, yra be galo svarbu. Išretėję ar itin šviesūs antakiai kuria blankaus veido įspūdį, jis praranda energiją, o žvilgsnis netenka charizmos. Jei galime pamiršti šešėlius, skaistalus ar kurią kitą kosmetikos priemonę, antakius makiažo meistrai brandesnio amžiaus moterims siūlo patobulinti visuomet. Tereikia vos kelių brūkštelėjimų pieštuku ir užpildyti tarpeliai tarp plaukelių kaipmat suteiks žvilgsniui išraiškingumo, įkvėps gyvasties. Kad antakiai atrodytų natūraliau, paryškinusi juos šešėliais ar pieštuku, intensyvumą nuslopinkite specialiu šukavimo šepetėliu. Jei antakius patepsite juos puoselėjančia ir fiksuojančia žele, šie visą dieną išliks tobulos formos!

Veidas

Galima pastebėti, kad neretai moterys atrodo lyg pasislėpusios po kauke, kartais dėl to kaltiname netinkamą apšvietimą, kartais ne vietoje krintančius šešėlius, tačiau dažniausiai tai yra tiesiog netinkamai parinktas makiažo pagrindo atspalvis. Tolygiai padengtas, bet per šviesus arba per tamsus makiažo pagrindas atima iš veido gyvumą, apsunkina ir šis atrodo pavargęs. 

Renkantis makiažo pagrindą labai svarbu apsistoti ties teisingu, kuris puikiai prisitaikytų prie odos atspalvio ir struktūros. Būtent toks yra „L'Oréal Paris“ makiažo pagrindas „True Match“. Jis išsiskiria švelnumu, lengva kremine formule, nepriekaištingai padengiančia odą ir paslepiančia bet kokius netobulumus. Gausioje „True Match“ atspalvių paletėje nesunku atrasti sau tinkamiausią, siūlomi ne tik skirtingi atspalviai, bet ir jų intensyvumo tonai. Kadangi šis makiažo pagrindas yra lengvas, juo padengta oda atrodys natūraliai, gyvybingai ir gaiviai.

Svarbu ir tinkamai parinktas makiažo pagrindas, ir išryškinti veido bruožai: akcentuoti skruostikauliai, žandikaulio linija, antakių arkos – visa tai jaunina veidą. Pabrėžus vos keletą vietų veidas akimirksniu įgaus energijos ir jaunatviško spindesio.

Konkurso nugalėtojos:

Silvija Pakalnienė
Rasa Tunkulienė
Lina Milašienė
Agnė Paplauskaitė
Vasarė Kapsevičiūtė

Prizo steigėjas su laimėtojomis susisieks asmeniškai.

Užsakymo nr.: PT_65948330

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis