Ritos (28 m.): pilkos pelytės įvaizdis jau buvo pabodęs

Mintis pakeisti savo dabartinį įvaizdį kirbėjo jau seniai, - prisipažįsta Rita.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Nadežda Krupskaja – kilminga, bet nelaiminga Lenino žmona
- Mezgimas – nieko nekainuojantis, bet veiksmingas vaistas + KONKURSAS
- Horoskopas lapkričio 6-13: laikotarpis prasideda gana palankiai
- 5 gražiausios garsenybių šukuosenos ir makiažas
- Kreminė cukinijų sriuba su lydytu sūreliu

Rita rytais daug dėmesio išvaizdai neskiria, mėgsta susiruošti per kelias minutes. Dirba administratorės-apskaitininkės darbą. Mėgsta velti iš vilnos ir važinėti dviračiu, klausyti metalo stiliaus muziką, apsipirkinėti parduotuvėse. Įvaizdžio specialistė jai sukūrė šiuolaikinės damos įvaizdį. Rita neslėpė, jog nori drąsių išvaizdos pokyčių, nebenori ir toliau būti “pilka pelyte”.

Šukuosena

Ritai plaukų meistrė parinko "kare" stiliaus šukuoseną, kuri pernelyg neuždengia skruostikaulių, neilgina smulkaus veido.

Paryškinta natūrali plaukų spalva - šokoladinis atspalvis suteikė plaukams spindesio. Nauja šukuosena suteikė veidui proporcingo ovalo formą, o lengvos garbanos - romantiškumo.

Makiažas

Veido odos tipas - šaltas, tad ir makiažui parinktos šaltos spalvos. Veidas padengtas skysta tonuojančia pudra, rausvesnes odos dėmeles paslepiant šaltesnio tono korektoriumi. Pasirinktas dūminis makiažas, priderintas prie naujojo įvaizdžio ir stiliaus.

Makiaže dominuojančios šaltos spalvos - pilka, samaninė. Lūpoms parinktas natūralesnis šaltas pastelinis tamsiai rausvas atspalvis. Veido bruožai ryškūs, tad stipraus modeliavimo nereikėjo.

Siūlomas garderobas

Atsižvelgiant į charakterio ypatumus buvo nuspręsta Ritai parinkti individualumą pabrėžiantį įvaizdį – keletą skirtingų komplektų, tinkančių darbui ir laisvalaikiui, dienai ir vakarui, pasivaikščiojimui ir kokteilių vakarui. "Deichmann" moteriai padovanojo dovanų kuponą norimai batų porai įsigyti.

Atsiliepimas
 
"Mintis pakeisti savo dabartinį įvaizdį  kirbėjo jau seniai. Ilgesni plaukai  man patiko, tačiau  įdomu buvo pažiūrėti, kaip atrodyčiau su visiškai kitokiu kirpimu. Aprangos stilius priklausydavo nuo nuotaikos, todėl rengdavausi tai, kas ryte pasitaikydavo po ranka. Be galo nudžiugau sužinojusi, kad  turiu  galimybę pasikeisti čia ir dabar, ir dar su visa stilistų komanda!

Pasikeitimais esu tikrai labai patenkinta. Žinoma, iš pradžių mane ištiko lengvas šokas išvydus save visiškai kitokią. Kai kurių drabužių niekada nebūčiau pagalvojusi net pasimatuoti – o jie man puikiai tinka! Sulaukiau daug komplimentų dėl pasikeitimų, tad labai džiaugiuosi pasiryžusi šiam gana smagiam nuotykiui.

Juoda striukė - -„Next“, PC „Akropolis”
Baltos spalvos palaidinė - „Next“, PC „Akropolis”
Juodai baltas languotas šalikas - „Next“, PC „Akropolis”
Smulkaus rašto kelnės - „Zara“, PC „Akropolis”
Bateliai - „Deichmann“, PC „Panorama“

Mėlynos spalvos su smulkaus rašto kombinezonas - „Zara“, PC „Akropolis”
Juodas prailgintas švarkas be rankovių - „Zara“, PC „Akropolis”
Juodas odinės kelnės -„Zara“, PC „Akropolis”
Odinės pirštinės -„Next“, PC „Akropolis”
Kepurė - „Next“, PC „Akropolis”
Papuošalas - „Next“, PC „Akropolis”
Bateliai - „Deichmann“,PC „Panorama“

Garstyčių spalvos suknelė gėlių motyvais - „Next“, PC „Akropolis”
Metalo spalvos papuošalas - „Next“, PC „Akropolis”
Juodi bateliai - „Deichmann“, PC „Panorama“

Įvaizdžio dizainas - Jekaterina Cyvilko ("Jstyle")
Makiažas – Dovilė Pupinienė
Šukuosena - Martyna Jasinskaitė (Salonas “Jūsų grožio studija”)
Nuotraukos - Fotostudija “Visimato”

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis