Astrologai: yra 3 Zodiako ženklai, kuriuos labiausiai paveiks pilnas Saulės užtemimas

Šiandien vakare įvyks pilnas Saulės užtemimas.

Tai itin retas dangaus reiškinys. „Šis dangiškas įvykis yra galingas saulės ir mėnulio sinergijos momentas, simbolizuojantis naują pradžią, gilų emocinį atjaunėjimą ir transformacinį augimą“, – sako Michelle Bell, astrologė bei astrologijos programėlės „Cosmic Fusion“ įkūrėja. Be to, trys Zodiako ženklai bus labiau paveikti šio reiškinio. Kadangi jaunatis yra Avino ženkle, akivaizdu, kad šis ugnies ženklas patirs didžiausią poveikį, tačiau emocijų bangą, taip pat abejonių, nesusipratimų ir net ginčų gali patirti ir kiti du ženklai. 


Avinas


„Kaip ženklas, tiesiogiai patiriantis saulės užtemimą, Avinas gali tikėtis reikšmingos naujos pradžios“, – sako M. Bell. „Tai gali pasireikšti kaip staigūs, netikėti asmeniniai poreikiai arba noras pradėti ką nors iš naujo tam tikruose savo gyvenimo aspektuose. Kitaip tariant, nenustebkite, jei pradėsite permąstyti savo santykius, gyvenamąją vietą ar net karjerą. „Avino energija skatina veikti, todėl tai gali būti galingas laikas jiems pradėti pokyčius“, – sako M. Bell.


Svarstyklės


Kadangi Svarstyklių Zodiako ženklas yra tiesiai priešais Aviną, turint omenyje astrologinį ratą, didelė tikimybė, kad Svarstyklių taip pat laukia įdomios dienos. „Svarstyklės gali susidurti su iššūkiais, kuomet reikės suderinti savo ir kitų žmonių poreikius“, – sako M. Bell. Visų pirma, dėmesys bus skiriamas santykiams, todėl tai gali reikšti, kad konfliktus, nesutarimus ir sustiprėjusias emocijas teks spręsti su artimiausiais žmonėmis. Pavyzdžiui, ugninga Avino energija gali sukelti kivirčą su jumis arba galite atsidurti grupinio ginčo centre. Tai netgi gali pareikalauti konfrontacijų, ypač darbe. 


Ožiaragis


„Ožiaragiui pagrindinis dėmesys bus skiriamas profesinių siekių ir asmeninės tapatybės suvokimui“, – teigia M. Bell. Šios dienos gali sukelti klausimų, streso ar minčių apie tai, kur keliaujate ir ką norite veikti. Nors šiuo metu tai gali sukelti galvos skausmą, M. Bell sako, kad tai taip pat gali paskatinti didelį augimą, todėl apimkite chaosą šiuo metu ir pažiūrėkite, kur jis jus nuves.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis