Indrė Burlinskaitė, Simona Nainė, Monika Liu ir Indrė Kavaliauskaitė savo kūną papuošė tatuiruotėmis

„Visada labai norėjau, tačiau niekada neturėjau laiko vasaros stovykloms“, – prisipažįsta nuomonės formuotoja Simona Nainė. „Iš pirmosios savo stovyklos išsivežiau pirmąjį savo gyvenimo bučinį“, – išduoda dainininkė Monika Liu. „Nors dvi treniruotės per dieną, ankstyvi rytai ir griežtas režimas, tai būdavo pačios geriausios vasaros savaitės“, – taip savo vaikystės stovyklas prisimena televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė. „Oi, kokių išdaigų su draugėmis stovykloje prikrėsdavome rankinio trenerei!“ – šypsosi turinio kūrėja Indrė Burlinskaitė.


Saugodamos savo laimingos vaikystės įspūdžius, šios moterys pasirengusios daug padaryti, kad bent gabalėlį džiaugsmo Lietuvoje patirtų Ukrainos karo našlaičiai. Pasipuošusios specialiai paramos koncertui „Laisvės vaikai“ sukurtomis tatuiruotėmis, kartu su organizacija „Stiprūs kartu“ jos kviečia aukoti ukrainiečių vaikų vasaros stovykloms Lietuvoje.


Šiais metais „Stiprūs kartu“ trečią kartą organizuoja stovyklas Ukrainos našlaičiams. Į Lietuvą bus pakviesta 500 vaikų, kurie savo šalyje patyrė netektį – vienas ar abu jų tėvai žuvę kare, o jie patys gyvena globos namuose, pas senelius ar tolimus gimines.


Šį šeštadienį Vilniuje, Lukiškių aikštėje, vyksiantis ir per TV3 televiziją tiesiogiai transliuojamas paramos koncertas „Laisvės vaikams“ simboliškai įtvirtins ir naują datą kalendoriuje – pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje trečiąjį gegužės penktadienį švenčiama Vaiko diena.


Pasirodymus koncertui parengė atlikėjai Jessica Shy, Monika Liu, Monique, DJ Nevykėlė, Evgenya Redko, Silvester Belt, Free Finga, Gabrielius Vagelis, Jovani, Jurga Šeduikytė, Paulina Paukštaitytė, Eglė Jurgaitytė-EGLLE, Rokas Yan, Angelou, grupės „ba“, „Jauti“,

„Mėlyna“, „Shower“.


Koncertą ves dainininkė, radijo laidų vedėja Jurga Šeduikytė, TV laidų vedėjas Edmundas Jakilaitis, aktorius, stovyklos „Nuotykių ekspedicija“ vadovas Paulius Tamolė.


Unikalias, naujos kartos, vandens nebijančias laikinas tatuiruotes su svarbiu telefono numeriu sukūrė „Popink“ komanda kartu su Monika Liu. Šia tatuiruote pasipuoš ir aukoti Ukrainos vaikams ragins daugiausia sekėjų turintys šalies nuomonės formuotojai.Monika Liu
Monika Liu
Organizatorių archyvas


 

25 procentai lėšų, gegužės 18 dieną surinktų už parduotas tatuiruotes, atiteks organizacijai „Stiprūs kartu“, kuri Lietuvoje organizuos ukrainiečių našlaičių poilsį.


„Labai džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie gražios paramos akcijos, manau, kad susivieniję tokiais neramiais laikais galime vaikams padovanoti gražių vaikystės prisiminimų ir nepamirštamų įspūdžių“, – sako S. Nainė.Simona Nainė
Simona Nainė
Organizatorių archyvasVasaros stovyklos dainininkei Monikai Liu iki šol kelia daugybę sentimentų. Ji pasakoja būtent stovykloje patyrusi pirmąjį bučinį, „Žuvėdros“ stovykla pajūryje jai padovanojusi geriausią draugę, su kuria draugauja iki šiol. „Tikiu vaikais, jie yra mūsų ateitis, privalome juos saugoti, parodyti jiems, kas yra draugystė ir tai, kad tik kartu galime būti stiprūs“, – sako per paramos koncertą scenoje pasirodysianti Monika.


Vaikystės vasaras pramoginių šokių stovykloje leisdavusi I. Kavaliauskaitė sako neturinti vėjavaikiškos stovyklų patirties. Ir nors labiausiai iš jų prisimena discipliną, sako, kad stovyklos savaitės būdavo pačios gražiausios per visą vasarą.


„Tai, kad šiandien galiu padėti našlaičiams iš Ukrainos, yra labiau dovana man pačiai. Tai mažas darbelis, kurį galiu padaryti tokioje baisioje situacijoje, kuri tęsiasi jau antrus metus. Vaikai nenusipelno kentėti už suaugusiųjų klaidas. Ir jei mes šiandien galime tiems vaikams padovanoti bent mažą trupinėlį tikros vaikystės, tai kaip galima to nedaryti?!“ – svarsto dviejų vaikų mama I. Kavaliauskaitė ir priduria, kad pasaulis būtų daug gražesnis, jei jame nebūtų svetimų vaikų.Indrė Kavaliauskaitė
Indrė Kavaliauskaitė
Organizatorių archyvasTatuiruote savo kūną papuošusi ir remti ukrainiečių našlaičius raginanti I. Burlinskaitė sunkiai įsivaizduoja, kokius prisiminimus apie savo vaikystės vasaras iš karo išsineš Ukrainos vaikai. „Kiekvienam vaikui reikia paramos, pagalbos ir rūpesčio, kas kitas, jei ne mes, suaugusieji, tuo galime pasirūpinti. Prisidėti savo gerumu galime kiekvienas iš mūsų“, – neabejoja Indrė.Indrė Burlinskaitė
Indrė Burlinskaitė
Organizatorių archyvasVienas kelialapis į vasaros stovyklą Lietuvoje našlaičiams iš Ukrainos kainuoja apie 800 eurų. Į kelialapio kainą įeina vaikų kelionė iš Ukrainos, nakvynė kelionėje, draudimo išlaidos, stovykla Lietuvoje ir atsisveikinant organizatorių kiekvienam vaikui įteiktas Rugsėjo 1-osios rinkinys.


Paramos koncertas „Lietuva – laisvės vaikams“ – gegužės 18 d. iš Vilniaus Lukiškių aikštės per TV3 televiziją. Koncerto organizatoriai – „Stiprūs kartu“, „Vertimedia“, partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, TV3, UNIQA vanduo, prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, „Draudimo bitės“. Prisidėti galite ir jūs – aukokite jau dabar. Trumpasis numeris 1409 – auka 5 EUR.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis