Karolis Murauskas išbandė ilgalaikio makiažo procedūrą

„Gal Lietuvos vyrams tai dar visiška naujovė, tačiau pasaulyje tarp stipriosios lyties atstovų vis labiau populiarėja permanentinis makiažas“, – teigia visai neseniai ilgalaikio makiažo procedūrą savo kailiu išmėginęs stilistas Karolis Murauskas. Žinomas vyras džiaugiasi, kad nuo šiol ryškesni antakiai išryškina jo veido bruožus ir netgi charakterį.

Pasak kauniečio stilisto, permanentinio makiažo vyrai neturėtų bijoti, kadangi po šios procedūros antakiai atrodo labai natūraliai, tik jie įgauna reikiamą formą ir atspalvį. Itin dažnai svetur besilankantis vyras pastebėjo, kad užsieniečiai jau ganėtinai senai yra pamėgę šią procedūrą, nes tai – patogu, inovatyvu, išryškina veido bruožus, kas yra itin aktualu susitikimų, renginių metu.


„Aš pats asmeniškai ryžausi šiai procedūrai, nes mano antakiai buvo itin neryškūs ir atrodydavau labai blankiai. Po šios procedūros iškart išryškėjo veido bruožai, – sakė K. Murauskas, rekomendavęs šią naujovę išbandyti ir savo bičiuliams. – Skatinu visus nebijoti pasitikti pavasariškus orus ryškesniems, išraiškingiems. Ne tik moteris, bet ir vyrus“.


Karolis Murauskas
Karolis Murauskas
Asmeninis archyvas


Kaip teigia žinoma mikropigmentacijos meistrė Gitana Vizgaitienė, pasaulyje vis labiau populiareja ilgalaikis makiažas, skirtas vyrams. „Pamenu, turėjau garbės teisėjauti Pietų Korėjoje – Busane, tuomet buvau maloniai nustebinta, nes kone kiekvienas vyras buvo pasidaręs antakių ilgalaikį makiažą, nepaisant amžiaus ar padėties. Puikiai žinome, kad toje šalyje yra puoselėjamas grožis, veido skaistumas ir jaunystė, jie ypatingai skiria dėmesį tam. Vyrai, kaip ir moterys, taipogi rūpinasi savo išvaizda ir nori pabrėžti gražiausius savo bruožus. Neretai, bėgant metams, vyrams išretėja antakių plaukeliai, jie kreipiasi į specialistus ir dėl randų antakių zonose.


Visgi, populiariausias bet kokio amžiaus vyrų noras turėti ryškesnius ir kuo vešlesnius antakius“, – pasakojo G. Vizgaitienė. Pasak „Mikropigmenacijos centro“ įkūrėjos, vyrai Lietuvoje vis dar stokoja informacijos apie tokio pobūdžio procedūras, ir mano, kad jos skirtos tik moterims. „Džiugu, kad po truputėlį į mus jau pradeda kreiptis užimantys aukštesnes pareigas visuomenėje, save prisižiūrintys vyriškiai. Tie, kurie pasidare ilgalaikį makiažą, kartais slepia tą faktą, kiti – kas džiugina – ne, tačiau mūsų tikslas – tai atlikti nepastebimai ir natūraliai“, – teigė G. Vizgaitienė.


Kaip pasakojo grožio specialistė, ji K. Murauskui atliko ilgalaikį antakių makiažą, paryškino juos, suteikė formą. Darbo procese Gitana vadovavosi taisykle: „mažiau yra geriau, negu per daug”, nes, pasak specialistės, paryškinti ir pastorinti visada suspėsime, o nuimti yra sudėtingiau. „Tačiau Karoliui antakius dar ryškinsime, kadangi artėja vasara, veidas gaus įdegį, todėl ir antakiai gali būti ryškesni”, –sake G. Vizgaitienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis