Penktadienio horoskopas: Vėžius užgrius rūpesčiai, Žuvims kaprizai gadins nuotaiką

Lapkričio 25-oji – Tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena; Šv. Kotryna; Nieko nepirkimo diena.


* Lapkričio 25-oji – Tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena. 1961 metais šią dieną Dominikos Respublikoje valdytojo Rafaelio Truchilijo įsakymu buvo nužudytos trys seserys Mirabl už tai, kad aktyviai kišosi į politiką. Todėl Jungtinės Tautos lapkričio 25-ąją paskelbė Tarptautine kovos prieš moterų prievartą diena.

* Lapkričio 25 dieną minima šv. Kotryna. Ji buvo IV a. kankinė. Laikoma, kad šv. Kotryna yra mokslininkų globėja. XIX a. Žemaitijoje tikėta, kad šv. Kotryna padedanti, jei to prašoma, vyrams gauti gerą žmoną. Teigta, kad nevedusieji šito melsdavę šv. Kotrynos dienos išvakarėse.

* Nieko nepirkimo diena – menininko Tedo Dave'o iš Kanados (Vankuverio) inicijuota akcija, siekianti atkreipti dėmesį į perdėtą vartotojiškumą, jo žalą planetai ir socialinei aplinkai.


Lapkričio dvidešimt penktoji, penktadienis – 329-oji metų diena (penktoji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 36 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Germilė, Jaukanta, Jaukantas, Jaukantė, Jaumantas, Jaumantė, Katarina, Katrė, Katryna, Kotrė, Kotryna, Santautas, Santautė, Sanvyda, Sanvydas, Sanvydė, Trynė;

rytoj: Dobilas, Dobilė, Krizostomas, Leonardas, Silvestras, Vaigeta, Vygantė;

poryt: Almanta, Almantas, Girvydė, Maksas, Maksima, Maksimilijonas, Skomantas, Skomantė, Skomina, Skominas, Vergilija, Vergilijus, Virgas, Virgilija, Virgilijus.


**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.05, leidžiasi 16.05. Dienos ilgumas – 08.00.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Nežinau nė vieno tikro kelio į sėkmę, tik vieną – į tikrą nesėkmę: tai noras įtikti visiems“ (Platonas).


**************

Astrologinė prognozė lapkričio 25-ajai, penktadieniui


AVINAS. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar teisėtvarkos institucijos. Diena bus nekokia, jeigu veiksite be plano, priešokiais, o kur yra itin svarbu atvykti laiku – vėluosite ar pan. Jei studijuojate, venkite plagijuoti, nusirašinėti.


JAUTIS. Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Gali atrodyti, kad kiti asmenys naudojasi jumis. Nebūtinai taip yra iš tikrųjų. Galbūt neverta norėti per daug, tuomet ir nusivylimai bus mažesni.


DVYNIAI. Seksis geriau, jei nuo pat ryto nedemonstruosite savo prastos nuotaikos, impulsyvumo. Atsargiai kelyje. Jei nesugebėsite savęs suimti į rankas, vakare gali paaiškėti, kad per šią dieną kažko tinkamai neatlikote, neišmokote, ką nors įžeidėte.


VĖŽYS. Šiandien gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai darbe arba pasireikšti staigus sveikatos sutrikimas. Sveikatos problema gali kilti ne jums, o vaikui ar augintiniui. Būkite atidesni ir nenumokite į tai ranka.


LIŪTAS. Tai gali būti smagi diena, jeigu nepristigs komplimentų, meilės, kitų pritarimo ir išvengsite sunkių pareigų. Visgi geros nuotaikos neišsaugosite, jei pastebėsite, kad kažkas veidmainiauja ir pasitikėti būtų rizikinga.


MERGELĖ. Regis, nuo pat ryto taps aišku, kad neverta tikėtis, jog kas nors kitas viską padarys darbe ir buityje. Net ir daug dirbdami galite sulaukti aplinkinių nepasitenkinimo. Būkite atlaidesni savo artimiesiems.


SVARSTYKLĖS. Dėl mokslo ar kelionės galite priimti netikėtą sprendimą. Galbūt kiek nuvils žinių įvertinimas, naujiena iš užsienio, publikuotas interviu, gauta siunta, pervežimų situacija ar kt. Atsargiai kelyje.


SKORPIONAS. Šiandien jums teks peržiūrinėti finansinės atskaitomybės galią turinčius dokumentus, kažką vertinti, derinti ir pan. Stropiai skaičiuokite ir būkite apdairūs, racionalūs. Neskubėkite pasirašyti, jeigu abejojate.


ŠAULYS. Regis, užgrius įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Jeigu iš pat ryto pasiduosite provokacijoms, įsivelsite į ginčus, tai visą dieną susikaupti veikloms trukdys mintys apie patirtą nemalonumą.


OŽIARAGIS. Energijos stoka arba nekokia savijauta neleis atlikti visų numatytų darbų. Nerimą gali kelti ir užkulisinės peripetijos, intrigos, keisti gandai. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu. 


VANDENIS. Šiandien aktyviai imsitės svarbių reikalų, į tai įtraukdami ir kolektyvą, komandą. Galite tikėtis greito starto. Visgi svarbu apdairiai įvertinti rizikas, ypač jei tai kainuotų nemažai pinigų.


ŽUVYS. Rutina, buitis, artimųjų problemos bei kaprizai šiek tiek gadins nuotaiką. Prioritetą būsite linkę teikti kitiems reikalams, ypač jei siekiate karjeros, geresnių įvertinimų darbe, moksle ar politikoje.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis