Šios dienos stilingiausieji (Julia Roberts, Kylie Minogue ir pan.)

Julia Roberts renginio metu


Julia Fiona Roberts (54 m.) – JAV aktorė ir prodiuserė. Holivude tapo žinoma suvaidinusi romantinėje komedijoje „Graži moteris“, filmas pasaulyje uždirbo 464 mln. JAV dolerių. Už šį filmą J. Roberts buvo nominuota „Oskarui“ ir gavo „Auksinio gaublio“ apdovanojimą geriausios aktorės kategorijoje.


Julia Roberts
Julia Roberts
Vida Press


Kylie Minogue renginio metu


Kylie Ann Minogue (53 m.) – viena populiariausių Australijos dainininkių, dainų kūrėjų ir aktorių. Australė gimė Melburne, o nuo 1990-ųjų dirba ir kuria Jungtinėje Karalystėje. K. Minogue savo karjeros metu dažnai keisdavo muzikos ir aprangos stilius, yra vadinama „pop princese“. 


Kylie Minogue
Kylie Minogue
Vida Press


Shaun White ir Nina Dobrev kino premjeros metu


Shaun White (35 m.) – profesionalus snieglentininkas ir riedlentininkas iš JAV. Daugkartinis pasaulio taurių bei snieglenčių žaidynių čempionas. 2006 m. Turine, 2010 m. Vankuveryje ir 2018 m. Pjongčange amerikietis laimėjo aukso medalius Halfpipe rungtyje.


Nina Konstantinova Dobrev (33 m.) – bulgarų kilmės kanadiečių aktorė.


Shaun White ir Nina Dobrev
Shaun White ir Nina Dobrev
Vida Press


Jennifer Connelly kino premjeros metu


Jennifer Lynn Connelly (50 m.) yra amerikiečių aktorė, savo karjerą pradėjusi būdama vaikų modeliu. Ji pasirodė žurnalų, laikraščių ir televizijos reklamose, vėliau debiutavo kriminaliniame filme „Kartą Amerikoje“. Neseniai ji vaidino vieną pagrindinių vaidmenų populiariame „Netflix“ seriale „Sniego traukinys“.


Jennifer Connelly
Jennifer Connelly
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. 


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Nikki Lilly kino premjeros metu


Nicole Lilly Christou (17 m.) yra britų labdaros kampanijos dalyvė, „YouTube“ turinio kūrėja, autorė ir televizijos laidų vedėja.


Nikki Lilly
Nikki Lilly
Vida Press


Josephine Skriver renginio metu


Josephine Skriver-Karlsen (29 m.) yra danų modelis, žinoma dėl savo darbo su „Victoria's Secret“.


Josephine Skriver
Josephine Skriver
Vida Press


Bethenny Frankel Niujorke


Bethenny Frankel (51 m.) yra amerikiečių televizijos asmenybė, verslininkė, filantropė ir autorė. Ji vaidino „Bravo“ televizijos seriale „Tikrosios Niujorko namų šeimininkės“.


Bethenny Frankel
Bethenny Frankel
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis