Šios dienos stilingiausieji (Shakira, Miley Cyrus ir kt.)

Miley Cyrus Niujorke


Miley Ray Cyrus – JAV dainininkė ir aktorė. Karjerą pradėjo nuo 12 metų vaidindama „Disney“ kanale. Labiausiai išpopuliarėjo dėl atliekamo pagrindinio vaidmens seriale „Hana Montana“, vėliau tapo tarptautine popmuzikos žvaigžde.


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. 


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Myleene Klass pakeliui į darbą „Smooth radio“


Myleene Angela Klass (43 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus. 


Myleene Klass
Myleene Klass
Vida Press


Shakira renginio metu


Shakira (45 m.) – lotynų pop/rock muzikos atlikėja, dainų žodžių autorė, Grammy apdovanojimų laimėtoja.


Shakira
Shakira
Vida Press


Elodie Yung renginio metu


Élodie Yung (41 m.) yra prancūzų aktorė. Ji geriausiai žinoma dėl Elektros Natchios vaidmens 2016 m. antrajame „Marvel Cinematic Universe“ „Netflix“ serialo „Daredevil“ ir 2017 m. „Netflix“ mini serialo „The Defenders“ sezone, taip pat Thony De La Rosa vaidmens 2022 m. „Fox“ seriale „The Cleaning Lady“.


Elodie Yung
Elodie Yung
Vida Press


Kyle Richard renginio metu


Kyle Richards Umansky (53 m.) yra amerikiečių aktorė, socialistė ir televizijos asmenybė. Savo karjerą ji pradėjo kaip aktorė, vaidindama „Little House on the Prairie“ ir keliuose nuotykių bei siaubo filmuose, įskaitant „Automobilį“, Tobe'o Hooperio „Suvalgytas gyvas“ ir kt.


Kyle Richard
Kyle Richard
Vida Press


Nicola Coughlan renginio metu


Nicola Mary Coughlan (35 m.) yra airių aktorė. Ji yra žinoma dėl Clare Devlin vaidmens „Channel 4“ komedijoje „Derry Girls“ ir Penelope Featherington vaidmens „Netflix“ laikotarpio dramoje „Bridgerton“.


Nicola Coughlan
Nicola Coughlan
Vida Press


Sarah Hyland renginio metu


Sarah Jane Hyland (31 m.) yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. Gimusi Manhetene, ji lankė profesionalią scenos menų mokyklą, vėliau atliko nedidelius vaidmenis filmuose „Private Parts“, „Annie“ ir „Blind Date“. 


Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press


Simone​ Ashley kino premjeroje


Simone Ashwini Pillai (26 m.), geriau žinoma kaip Simone Ashley, yra britų aktorė.


Simone​ Ashley
Simone​ Ashley
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis