Šios dienos stilingiausieji (Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker ir kt.)

Gemma Chan kino premjeroje Romoje


Gemma Chan (38 m.) yra anglų aktorė ir modelis. Gimusi ir užaugusi Londone, G. Chan lankė „Newstead Wood“ merginų mokyklą ir studijavo teisę Worcesterio koledže, Oksforde. Tik vėliau ji pasirinko aktorės karjerą ir įstojo į Londono dramos centrą.


Gemma Chan
Gemma Chan
Vida Press


Angelina Jolie su vaikais Romoje


Angelina Jolie (46 m.) – Jungtinių Valstijų aktorė, modelis, humanitarė, Geros valios ambasadorė Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūroje. A. Jolie yra laimėjusi tris „Auksinius gaublius“ bei „Oskarą“ už antraeilį moters vaidmenį filme „Girl, Interrupted“.


Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Misty Copeland atvyko į Baleto Gala renginį Niujorke


Misty Danielle Copeland (39 m.) yra amerikiečių baleto šokėja Amerikos baleto teatre, vienoje iš trijų pirmaujančių klasikinio baleto kompanijų JAV. 2015 m. birželio 30 d. M. Copeland tapo pirmąja afroamerikiete, paaukštinta į pagrindines šokėjas per 75 metų ABT istoriją.


Misty Copeland
Misty Copeland
Vida Press


Diane Kruger atvyko į Baleto Gala renginį Niujorke


Diana Kriuger (44 m.) – vokiečių-amerikiečių aktorė ir buvęs modelis. 2003 m. Kanų kino festivalyje laimėjo jauniausios aktorės apdovanojimą – „Chopard Trophy“. Diana Kriuger tarptautinio pripažinimo sulaukė 2004–2005 m. filmuose: „Troja“, „Nevaldoma aistra“, „Kodas: L.O.B.I.A.I“ ir „Linksmų Kalėdų“.


Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press


Olivia Palermo atvyko į Baleto Gala renginį Niujorke


Olivia Palermo (34 m.) yra amerikiečių visuomenininkė, nuomonės formuotoja, madistė ir verslininkė. O. Palermo išpopuliarėjo labai skandalingai - po to, kai padavė į teismą socialiterank.com už tai, kad jie išplatino laišką, kuris pasirodė esąs melagingas.


Olivia Palermo
Olivia Palermo
Vida Press


Jordan Roth atvyko į Baleto Gala renginį Niujorke


Jordan Roth (45 m.) yra amerikiečių teatro prodiuseris. Jis yra „Jujamcyn Theatres“ Niujorke prezidentas ir savininkas. J. Roth prižiūri penkis Brodvėjaus teatrus, įskaitant „St. James“, „Al Hirschfeld“, „August Wilson“, „Eugene O'Neill“ ir „Walter Kerr“.


Jordan Roth
Jordan Roth
Vida Press


Beth Riesgraf „Saturno“ apdovanojimuose


Beth Jean Riesgraf (43 m.) yra amerikiečių aktorė. Ji žinoma dėl savo vaidmens TNT televizijos seriale „Leverage“.


Beth Riesgraf
Beth Riesgraf
Vida Press


Sarah Jessica Parker Niujorke


Sarah Jessica Parker (55 m.) – žydų kilmės amerikiečių aktorė, prodiuserė. Geriausiai žinoma dėl vaidmens „HBO“ televizijos seriale „Seksas ir miestas“, kuriame vaidino pagrindinę veikėją Kerę Bredšou. Už šį vaidmenį aktorė yra pelniusi keturis „Auksinio gaublio“, tris Ekrano aktorių gildijos ir du „Emmy“ apdovanojimus.


Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis