Šios dienos stilingiausieji (Victoria Beckham, Chiara Ferragni, Johnny Depp ir kt.)

Victoria Beckham Niujorke


Victoria Caroline Beckham (47 m.) – britų dizainerė, verslininkė, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė. Victoria Beckham karjerą pradėjo fenomenalaus populiarumo sulaukusioje merginų muzikos grupėje „Spice Girls“, pardavusioje per 90 mln. įrašų. Grupei nutraukus aktyvią veiklą užsiėmė soliniais projektais. 2008 m. V. Beckham (dar žinoma Posh Spice pravarde) įkūrė savo vardo mados ženklą ir pradėjo siekti drabužių dizainerės karjeros. Kiekvienais metais Victoria pristato pavasario/vasaros, rudens/žiemos kolekcijas, už kurias pelnė ne vieną apdovanojimą, įskaitant metų dizainerės titulą britų mados apdovanojimuose (2011 m.). Vėliau Victoria Beckham ženklas pradėjo prekiauti kosmetika ir kita produkcija. 2017 m. Beckham buvo įteiktas Britanijos imperijos ordinas už indėlį britų madai ir labdaringą veiklą.


Victoria yra ištekėjusi už Anglijos futbolo žvaigždės David Beckham su kuriuo turi tris sūnus – Brooklyn (g. 1999), Romeo (g. 2002), Cruz (g. 2005) ir dukterį Harper Seven (g. 2011). Beckham šeima garsėja išskirtinai dideliu britų žiniasklaidos dėmesiu.


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


Chiara Ferragni Milane


Chiara Ferragni (33 m.) yra italų verslininkė, mados tinklaraštininkė, influencerė ir dizainerė, bendradarbiavusi su mados ir grožio prekės ženklais per savo tinklaraštį „The Blonde Salad“. 2017 m. rugsėjo mėn. Ch. Ferragni užėmė pirmąją vietą „Forbes“ „Top Fashion Influencers“ sąraše.


Chiara Ferragni
Chiara Ferragni
Vida Press


Kendall Jenner Niujorke


Kendall Nicole Jenner (25 m.) - JAV modelis, nuomonės formuotoja. Išgarsėjo filmuodamasi garsiame realybės šou „Keeping Up With Kardashians“. Modelio karjerą pradėjo būdama 14 metų.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Johnny Depp Londone


John Christopher „Johnny“ Depp II (58 m.) – JAV aktorius ir muzikantas.


Johnny Depp
Johnny Depp
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Irina Shayk Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio. 


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Diane Kruger Niujorke


Diana Kriuger (44 m.) – vokiečių-amerikiečių aktorė ir buvęs modelis. 2003 m. Kanų kino festivalyje laimėjo jauniausios aktorės apdovanojimą – „Chopard Trophy“. Diana Kriuger tarptautinio pripažinimo sulaukė 2004–2005 m. filmuose: „Troja“, „Nevaldoma aistra“, „Kodas: L.O.B.I.A.I“ ir „Linksmų Kalėdų“.


Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press


Vogue Williams Lidse


Vogue Williams Braves - „Heart Radio“ laidų vedėja.


Vogue Williams
Vogue Williams
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis