Juodasis deimantų karalius

„Nes tu esi ne tokia, kaip kitos“, – pasakė Mr. Big savo išrinktajai Carrie Bradshaw paskutinėje kultinio filmo „Seksas ir miestas 2“ scenoje ir ištiesė Niujorko divai sužadėtuvių žiedą su 5 karatų juoduoju deimantu. Unikalų žiedą sukūrė dizaineris Itay Malkinas, o pasaulį po šios scenos nusiaubė žiedų su juodaisiais deimantais banga. Merginos trepsėjo kojomis, garsiai svajojo, o vyrai pildė jų svajones.

Kuo juodieji deimantai tokie ypatingi? Dėl drąsios, ryškios ir paslaptingos išvaizdos jais puošta juvelyrika meta iššūkį nusistovėjusioms tradicijoms, taigi moterys, ieškančios subtilaus ir kartu ypatingo papuošalo, vis dažniau žvalgosi į juodųjų deimantų pusę.


Juodasis deimantų karalius
Juodasis deimantų karalius
Aistė Kirsnytė


O juk dar visai neseniai apie šiuos deimantus žinoma ir kalbama buvo palyginus nedaug. Jie ėmė sparčiai populiarėti tik XX amžiaus pabaigoje, kai juvelyrai pradėjo žaisti spalvomis bei stiliais ir į tradicinius sužadėtuvių žiedus, apyrankes, auskarus ar koljė inkrustuoti ne tik baltos, bet ir juodos spalvos deimantus.


Juodasis deimantų karalius
Juodasis deimantų karalius
Aistė Kirsnytė


Pasak deimantų ekspertės, Izraelio deimantų biržos narės Danos Ribas, šiandien juodos spalvos deimantai – populiarus pasirinkimas, prieinamas daugelio kišenei, nes jų kaina paprastai mažesnė nei baltųjų deimantų. Juvelyrikos salonų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ Vilniuje, Kaune ir Palangoje įkūrėja D. Ribas teigia, kad juoduosius brangakmenius lengva derinti su kitais turimais papuošalais: „Juodieji deimantai puikiai dera su auksu ir baltos spalvos deimantais. Kontrastuojančios papuošalo spalvos sukuria unikalią kompoziciją.“


Juodasis deimantų karalius
Juodasis deimantų karalius
Aistė Kirsnytė


Manoma, kad juodieji deimantai kuria ypatingą ryšį tarp dvasinio ir fizinio pasaulio. Jie saugo nuo blogio, o sudėti į papuošalus, kuria paslaptingą grožį. Juodieji deimantai kalba apie teisingumą, vidinę jėgą, kartu – ir drąsą išsiskirti iš minios. Deimantai apskritai, kad ir kokios spalvos būtų, simbolizuoja stiprų emocinį ryšį, taigi nepaprastai tinka sužadėtuvių žiedams. Tikima, kad šie žiedai su juodaisiais deimantais padeda išgydyti santykių problemas, malšina kylantį pavydą, kursto aistras.


Juodasis deimantų karalius
Juodasis deimantų karalius
Asmeninio archyv. nuotr.

 

https://factorybyribas.lt/

 

Unikalius papuošalus su juodaisiais deimantais kviečiame apžiūrėti, pasimatuoti ir pamilti iš pirmo žvilgsnio juvelyrikos salonuose:

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ Vilniuje (Stiklių g. 9),

Kaune (Karaliaus Mindaugo pr. 49, PC „Akropolis“) ir Palangoje (Vytauto g. 98).


Užsakymo nr.: PT_70236

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis