Šios dienos stilingiausieji (Kim Kardashian, Jennifer Lawrence ir kt.)

Kim Kardashian Niujorke


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press


Hailey Bieber Niujorke


Hailey Rhode Bieber (24 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz Paryžiuje


Brooklyn Joseph Beckham (22 m.) yra anglų modelis ir fotografas. Jis yra vyriausias buvusio anglų futbolininko David Beckham ir anglų dainininkės, mados dizainerės Victoria Beckham sūnus.


Nicola Anne Peltz (26 m.) yra amerikiečių aktorė, geriausiai žinoma dėl Bradley Martin vaidmens dramos seriale „Bates Motel“. 2014 metais ji vaidino Tessa Yeager filme „Transformeriai: išnykimo amžius“.


Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Paris Jackson Paryžiuje


Paris-Michael Katherine Jackson (23 m.) yra amerikiečių modelis, aktorė, dainininkė ir muzikantė. Ji yra antrasis Michaelio Jacksono ir Debbie Rowe vaikas ir vienintelė dukra. 2020 m. P. Jackson pasirašė sutartį su „Republic Records“. Pirmasis jos singlas „Let Down“ buvo išleistas 2020 m. spalio 29 d.


Paris Jackson
Paris Jackson
Vida Press


Jennifer Lawrence Niujorke


Jennifer Shrader Lawrence (30 m.) – amerikiečių aktorė, gimusi Luisvilyje, Kentukyje. Jos pirmasis didesnis vaidmuo buvo TBS seriale „The Bill Engvall Show“. Vėliau ji pasirodė tokiuose filmuose, kaip „Bado žaidynės“, „Deganti lyguma“ ir „Vinterio kaulai“.


Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press


Irina Shayk Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio. 


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis