Šeštadienio horoskopas: Dvyniai jautriai reaguos į apkalbas, Šauliai dėmesį skirs savo įvaizdžiui

Rugsėjo 25-oji – Mokymosi šeimoje diena. Šeimos pirties diena.

Mokymosi šeimoje diena minima Mokymosi šeimoje bendruomenės ir visų tėvų, kurie moko vaikus šeimose, namuose. Visame pasaulyje plačiai paplitęs vadinamasis „Homeschooling“ judėjimas – tokį mokymąsi įvairiose šalyse renkasi 1-3 proc. šeimų kaip alternatyvą mokyklai.


Profesionalių pirtininkų asociacija ir Lietuviškos pirties akademija pirmąjį šeštadienį po Rudens lygiadienio paskelbė Šeimos pirties diena. Ši diena pasirinkta ne veltui, mat pasibaigus vasarai ir jos darbams, norisi jaukumo. Pagal mūsų senolių papročius, pabaigus didelius darbus, prieš kiekvieną šventę buvo įprasta eiti į pirtį. Pirtis dažniausiai buvo kuriama šeštadienio vakare, o į ją kviečiami visi šeimos nariai ir užklydę keleiviai. Pirties lankymo tradicija 2020 metais įtraukta į nacionalinį Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą.


Rugsėjo 25-oji – šeštadienis – 268-oji metų diena (šeštoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 97 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Aurelija, Aušrinė, Budrė, Budrius, Budrys, Kleopas, Vaigina, Vaiginas, Vaiginta, Vaigintas;

rytoj: Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

poryt: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.07, leidžiasi 19.14. Dienos ilgumas – 12.07.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Narsus žmogus paprastai kenčia nesiskųsdamas, o silpnas skundžiasi nekentėdamas“ (P. Buastas).


****************

Astrologinė prognozė rugsėjo 25-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Šią dieną stenkitės praleisti taip, kad nestigtų komforto, dvasinės ir fizinės ramybės. Neskriauskite savęs, palepinkite. Dėl to jums labai palengvės, atsipalaiduosite ir jausitės puikiai.


JAUTIS. Vykite nuo savęs visas negeras mintis ir pamatysite, kaip nuskaidrės jūsų siela. Pozityviai žvelkite ir į veidrodį, pasidžiaukite tuo, ką matote. Priimkite save tokius, kokie esate, ir pajuskite meilę sau.


DVYNIAI. Gali būti, kad labai jautriai reaguosite į apkalbas, užkulisines intrigas. Susikurkite aplinką, palankią emocinei pusiausvyrai atkurti, subalansuoti jausmus. Pabūkite gamtoje, atitrūkite nuo to, kas jus slegia. Saugokite sveikatą.


VĖŽYS. Ši diena gana palanki bendravimui. Daug dėmesio skirsite kitiems, tačiau būsite gana tiesmuki ir kritiški. Regis, pateisinsite viltis tų, kurie iš jūsų tikisi protingo, kompetentingo patarimo.


LIŪTAS. Regis, galvosite apie dalykines problemas, nervins buitiniai nesklandumai, šeimos narių rūpesčiai ir priekaištai. Verčiau išmeskite iš galvos visa, kas nemalonu. Raskite turiningų pramogų.


MERGELĖ. Palanku gaivinti užsienio kalbų žinias bei pamirštas pažintis su žmonėmis iš kitų šalių ar miestų. Nekasdieniškas prasiblaškymas, nauji įspūdžiai padės pozityviai nusiteikti kitai darbo savaitei.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jums iš galvos neišeis įvairios problemos, ypač finansinės. Vargu ar verta aukoti gerą nuotaiką, kai vis tiek dabar nieko neišspręsite. Atsipalaiduokite, tik be didelio išlaidavimo.


SKORPIONAS. Ši diena žada susitikimus su žmonėmis, kurių bus įdomu ir pasiklausyti, ir pasiginčyti. Bendraudami neįsitempkite, tiesiog būkite nuoširdūs. Užuot lieję pyktį dėl skirtingo požiūrio, pasitelkite draugišką humorą.


ŠAULYS. Regis, daug dėmesio skirsite įvaizdžiui, sveikatai, augintiniams. Neignoruokite savo organizmo reikmių, jeigu jis reikalauja poilsio, dietos, apsivalymo.


OŽIARAGIS. Nesivaržykite priminti apie save draugams, gerbėjams. Jus gali suintriguoti kvietimas į pasimatymą, pobūvį, šou renginį. Šiandieniniai susitikimai, užsiėmimai stimuliuos jausmus, atskleis aistras, troškimus.


VANDENIS. Šiandien daugiau dėmesio skirkite šeimai, vaikams, pasvarstykite, ką galite padaryti dėl savo ir artimų žmonių gerovės. Regis, iš dalies pavyks viską suplanuoti, surikiuoti taip, kaip reikia.


ŽUVYS. Tikriausiai neišvengsite giminaičių ir draugų dėmesio. Arba patys būsite itin nusiteikę bendrauti, smalsauti, domėtis artimųjų, kaimynų, draugų reikalais, diskutuoti socialiniuose tinkluose visiems aktualiomis temomis.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis