Indrė Kvedarienė pristato naują laisvalaikio drabužių liniją: „Karantinas pakeitė mūsų rengimosi įpročius“

Karantinas, darbas iš namų ir laisvas stilius – didžiajai daugumai tapo įprastu reiškiniu. Dažnas savo garderobą papildė ne vienu laisvalaikio drabužiu, o svarbiausias tapo patogumas ir komfortas. Atsižvelgdama į tai, drabužių kūrėja Indrė Kvedarienė į savo būsimus darbus nusprendė pažiūrėti kūrybiškai ir vietoje įprastų suknelių pristato stilingų laisvalaikio kostiumų ir chalatų liniją.


Kaip teigė I. Kvedarienė, namai ir laisvalaikis nebūtinai turi reikšti seną sportinį nertinį ar pavargusį chalatą. Namuose pasipuošti taip pat galima. Tereikia pasirinkti tokius drabužius, kurie ilgą laiką išliktų nenublukę, neprarastų formos, o medžiagos, iš kurių šie pasiūti – kokybiškos.


„Esu įsitikinusi, jog kiekvienas drabužis gali gyvuoti ilgai, jei medžiaga ir pasiuvimas bus kokybiški. Todėl ne vienerius metus renkuosi tą patį, patvarų, maloniai švelnų, sodrių spalvų, prabangų aksomą. Sakysite, jog jis netinka laisvalaikio drabužiams? Atvirkščiai, šis nesitampo, lengvai skalbiasi, nesivelia ir išlaiko formą. Be to, kiekvienas modelis labai apgalvotas: drabužius siuvame pagal individualų užsakymą, reikiamus išmatavimus. Papuošimams pasirinktos siūlės ne veltui – jos neleidžia „išsimušti“ keliams, rankovėms, neleidžia drabužiui prarasti formos. Tai ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau pasiteisinantis – drabužis tampa ilgaamžis. O jo nekeičia nei daugelis skalbimų, nei dažnas dėvėjimas“, - pasakojo I. Kvedarienė.


Moters teigimu rudenį ir žiemą norisi pasirinkti žemės spalvas, tačiau neverta bijoti ryškumo: sodrios mėlynos, moteriškos rausvos, mėtinės. Ieškančioms klasikos: puikiai tiks juoda, samanų žalia, smėlinė. Tiesa, panašūs atspalviai tinkami ir vyrams. Indrė pasirūpino jų stiliumi, sukūrė kostiumus ir chalatus vyrams.


„Sukurti chalatą pastūmėjo tas pats karantinas. Vis dažniau laiką praleisdama namuose ieškojau kokybiško, plono, ne per šilto chalato, kuris ne tik suteiktų jaukumo, bet ir būtų stilingas. Deja, tokio neradau ir nusprendžiau sukurti savo. Pasinaudojau savo laisvalaikio kostiumo idėja, panaudojau tą patį ilgaamžį audinį ir rezultatas labai tenkino. Jį visiems ir pristatau. Šiuo pasipuošti gali ir vyrai – jiems galime pasiūlyti tamsias, ne tokias iššaukiančias spalvas. Tiesa, ir juos siuvame pagal išmatavimus, tad jie garantuotai bus patogūs bei tinkamo ilgio“, - dėstė Indrė Kvedarienė.Naujausios Indrės Kvedarienės linijos drabužiai jau prekyboje. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis