10 klausimų dainininkui Sashai Song

1983 m. rugsėjo 18 d. gimė Sasha Song. Gimtadienio išvakarėse siūlome susipažinti su šiuo daininku iš arčiau.

1. Muzika

 

Muzika priverčia prisiminti ir pajusti gyvenimo momentus, kuriuos galėjai seniai pamiršti. Visada atsiras daina, kuri privers pajusti tas pačias emocijas, kurias jutai, kai norėjai rėkti iš laimės ir džiaugsmo, siekti svajonių, verkti dėl antrosios pusės, vėl mylėti, mylėtis, šypsotis, tikėti savimi arba kartais savimi abejoti. Muzika mus saugo, nes leidžia būti savimi, o būdamas savimi gali viską!

 

2. Paties sukurta daina

 

Mėgstu kurti ne tik apie tai, ką esu išgyvenęs pats. Man kūryba yra lyg filmas, kuriam reikalingi personažai ir jų istorijos. Kiekvienai dainai kuriamas scenarijus. O kai rašau dainas kitiems atlikėjams, rašau lyg sau. Negaliu kitaip, nes visa tai dėl pagarbos ir meilės muzikai.

 

3. Autoritetai

 

Yra skirtumas tarp protingo ir išmintingo žmogaus, o didžiausi autoritetai man yra išmintingi žmonės. Jie kitaip žiūri į gyvenimą ir turi specifinį būdą, kaip dėstyti savo mintis. Mano mama viena iš tokių žmonių. Ne kartą jos pasakyti žodžiai padarė labai didelę įtaką mano gyvenime.

 

4. Didžiausias malonumas

 

Vienareikšmiškai tai yra maistas. :) Kas nemėgsta skaniai pavalgyti? Bet stengiuosi pagal galimybes rinktis kuo kokybiškesnį maistą. Galų gale esame tai, ką valgome.

 

5. Paslaptis

 

Mūsų paslaptys yra giliausios mūsų mintys. Visi jų turime. Bet anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai būtina kažkam išsilieti, nes kitaip tiesiog sprogtume nuo viso to, ką laikėme viduje. Deja, atsiras tik vienetai, kurie bus pasiruošę mus išklausyti ir tuo labiau išsaugoti mūsų paslaptis. Pasitikėjimas ir ištikimybė turi tokią galią, bet visų pirma šitas savybes privalai turėti pats.

 

6. Tikrasis „aš“

 

Kad galėčiau būti tikrasis „aš“ su kitais, pirmiausia turiu būti tikrasis „aš“ su savimi. Skamba banaliai, bet iš tiesų tai nėra lengva. Apibūdinčiau save vienu žodžiu – muzika. Tai tikrasis „aš“.

 

7. Vertybė

 

Daugybė žmonių turi klaidingą moralinę nuostatą, įsitikinimą, kad silpni žmonės yra tie, kurie jautrūs ir parodo savo jausmus. O dabar pagalvokite, kaip silpnas žmogus taip sugeba. Jis juk silpnas! Kur logika? Silpni žmonės yra bailiai. O tam, kad nebijotum parodyti savo jausmus ar pripažinti klaidas, reikia daug vidinės stiprybės. Dėl to stipriausi žmonės yra tie, kurie moka parodyti savo žaizdas. Paprastai jie daug laimingesni, nes nelaiko savyje negatyvo, kuris kaupiasi, kai slepi emocijas. Taigi didžiausia mano vertybė yra vidinė stiprybė.

 

8. Noras

 

Tai man asocijuojasi su kaprizingumu. Norėti galima daug. Noriu, ir viskas... Bet tai reikia užsitarnauti. Ypač jei norime, kad mus gerbtų kiti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis