Penktadienio horoskopas: Vėžių laukia nelengvų kontaktų, Žuvų - neigiamų emocijų diena

Rugsėjo septynioliktoji, penktadienis – 260-oji metų diena (penktoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 105 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Hildegarda, Pranas, Pranė, Pranius, Pranys, Singailas, Singailė, Sinotas, Sinotė, Sintautas, Sintautė;

rytoj: Galmantė, Minas, Minbartas, Minbartė, Minbutas, Minbutė, Minė, Mingailas, Mingailė, Stefa, Stefanija;

poryt: Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė.


*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.52, leidžiasi 19.34. Dienos ilgumas – 12.42.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Tas, kuris neprisimena savo praeities, pasmerktas ją vėl išgyventi“ (Dž. Santajana).


***************

Astrologinė prognozė rugsėjo 17-ajai, penktadieniui


AVINAS. Tikriausiai šiandien paaiškės, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, pastangų pareikalaus daugiau nei tikėjotės. Arba kad atlygis nevertas jau įdėtų jūsų pastangų. Gali būti ir taip, kad nusivilsite internetu užsisakytu daiktu.


JAUTIS. Regis, neišvengsite nervingos įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Verčiau neeikvokite tuščiai savo energijos, bendraudami su tais, kurie jūsų nesupranta ir nenori suprasti.


DVYNIAI. Šiandien aktualūs bus reikalai, susiję su karjera, mokslu, kelionėmis. Labai svarbu objektyviai suvokti tiesą, atvirai pažvelgti į save ir kitus. Nedramatinkite smulkių nesklandumų.


VĖŽYS. Nelengvų kontaktų diena. Kažkas iš draugų atsiduria pavydžių konkurentų ar oponentų pusėje. Kita vertus, tokius draugus ar partnerius keičia nauji. Stenkitės atiduoti skolas ir jas atsiimti. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus, jei jų nebenaudojate.


LIŪTAS. Nors būsite dalykiški, pareigingi, sklandžiai dirbti trukdys priešiškai nusiteikę asmenys. Būkite atsargesni, nesivelkite į pavojingas avantiūras, paisykite atsargumo, pernelyg nesižavėkite savimi.


MERGELĖ. Galima nelaukta naujiena, užsakymas ar kvietimas į renginį, konferenciją. Kita vertus, išgirsite nerimauti verčiančių gandų. Atsargiai elkitės kelyje, venkite skubos.


SVARSTYKLĖS. Finansinių problemų prisidarysite vis naujų, jeigu ieškosite daugiau nei nusipelnėte. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, juos tinkamai auklėkite.


SKORPIONAS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita stebins aplinkinius. Kuo mažiau bendrausite emociniu ir jausminiu lygmeniu, tuo ramiau bus ir jums, ir kitiems.


ŠAULYS. Bendraudami kreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną ir žodį. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai arba būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja.


OŽIARAGIS. Šią dieną geriausia praleisti ramiai. Mokslinės ir filosofinės teorijos jums bus įdomiau nei erzinanti rutina. Galite išgirsti žinią, rasti informaciją, kuri pasitarnautų artimam žmogui.


VANDENIS. Netikėtai gali atsirasti naujas užsiėmimas ar susidomėjimo objektas. Tačiau šeiminė situacija kels įtampą. Būtų gerai, kad kol kas nedarytumėte radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes.


ŽUVYS. Galimos depresinės nuotaikos, sumažės noras tikslingai veikti, planuoti. Tai tik trumpalaikis silpnumas. Jis praeis, kai tik pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo galimybėmis.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis