Šios dienos stilingiausieji (Sonique, Mel C, Olivia Culpo ir kt.)

Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Melanie C atvyko į „The One Show“ laidos filmavimą


Melanie Jayne Chisholm (47 m.) – britų dainininkė, dainų autorė, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė. Kaip solo atlikėja Melanie C išleido aštuonis albumus ir buvo nominuota „Brit Awards“, „MTV EMA“, „Ivor Novello“ apdovanojimams. Mel C yra vienuolikos Nr.1 singlų Jungtinėje Karalystėje bendraautorė.


Melanie C
Melanie C
BACKGRID UK/ Vida Press


Olivia Culpo išeina iš pilateso treniruotės Vakarų Holivude


Olivia Frances Culpo (29 m.) yra amerikiečių mados influencerė ir socialinių tinklų asmenybė. Laimėjusi „Miss Rhode Island USA“ varžybas, ji buvo vainikuota „Miss USA“, o po to - „Mis Visata“ 2012 m.


Olivia Culpo
Olivia Culpo
Vida Press


Nadiya Bychkova atvyko į rytinės laidos transliaciją


Nadiya Bychkova (31 m.) yra Ukrainos ir Slovėnijos Lotynų Amerikos šokių šokėja. Kartu su Miha Vodicar jie įvairiuose šokių konkursuose atstovauja Slovėniją. Šokėjų pora buvo pasaulio „10“ šokių čempionai 2014 ir 2015 m.


Nadiya Bychkova
Nadiya Bychkova
Vida Press


Irina Shayk su Lea Cooper Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio. 


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Sonique Londone


Sonia Marina Clarke (52 m.), geriau žinoma sceniniu vardu Sonique, yra britų dainininkė, muzikantė ir didžėja. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje į visuomenės dėmesį ji pateko kaip šokių grupės „S'Express“ narė, tačiau didesnė sėkmė ją lydėjo kaip solo atlikėją 2000-ųjų pradžioje ir viduryje.


Sonique
Sonique
BACKGRID UK/ Vida Press


Diane Kruger Niujorke


Diana Kriuger (44 m.) – vokiečių-amerikiečių aktorė ir buvęs modelis. 2003 m. Kanų kino festivalyje laimėjo jauniausios aktorės apdovanojimą – „Chopard Trophy“. Diana Kriuger tarptautinio pripažinimo sulaukė 2004–2005 m. filmuose: „Troja“, „Nevaldoma aistra“, „Kodas: L.O.B.I.A.I“ ir „Linksmų Kalėdų“.


Diane Kruger
Diane Kruger
Vida Press


Myleene Klass pastebėta laukianti taksi prie „Smooth Radio“


Myleene Angela Klass (42 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
BACKGRID UK/ Vida Press


Normani savaitgalį atšventė 25-ąjį gimtadienį


Normani Kordei Hamilton (25 m.) yra amerikiečių dainininkė ir šokėja. 2012 m. ji dalyvavo JAV televizijos realybės šou „X faktorius“, po kurio tapo merginų grupės „Fifth Harmony“ nare.


Normani
Normani
Vida Press


Janette Manrara po rytinės laidos transliacijos BBC kanale


Janette Manrara Škorjanec (37 m.) - profesionali kubiečių kilmės šokėja ir choreografė iš Majamio, Floridoje. Iš pradžių ji buvo „Salsa“ šokėja, o šio šokio mokėsi iš savo kubiečių šeimos. Oficialiai J. Manrara mokėsi šokio nuo 19 metų.


Janette Manrara
Janette Manrara
BACKGRID UK/ Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis