Papildykite kosmetinę natūralios sudėties produktais. Laimėtojai

Gamtoje itin gausu odai naudingų medžiagų. Todėl produktai, kurių sudėtyje natūralūs ingredientai, vis labiau populiarėja kosmetikoje.

Laimėtojai


Simona Š.

Ugnė S.

Laura N.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


***


Tokiose priemonėse yra didelė augalinės kilmės komponentų (ekstraktų, aliejų, hidrolatų) ir mineralų koncentracija, be to, joje yra švelnių konservantų bei valomųjų medžiagų. Kai tokiose priemonėse yra naudojami gyvulinės kilmės komponentai, tai būna medus ir pienas bei jų dariniai. Be to, natūralūs komponentai yra gaunami tik iš augalų, kurie auga savo tempu griežtai prižiūrimuose ūkiuose, be sintetinių trąšų ir augalų apsaugos priemonių. 


Kosmetikos rinka siūlo vis didesnį natūralios kosmetikos asortimentą. Bet kodėl galime būti tikri, kad tai, kas parašyta ant etiketės, yra tiesa, o ne tušti pažadai? Renkantis prekę, reikia atkreipti dėmesį, ar šis produktas turi atitinkamus sertifikatus, garantuojančius jo kokybę. Taip galime būti ramūs, kad kiekviename gamybos etape – pradedant augalų sėja ir baigiant produkto gamyba – buvo laikomasi griežčiausių standartų.Gamintojo nuotr.„Mary Kay“ naujiena „Naturally“ – gamtos įkvėpta kosmetika, pagaminta iš natūralios kilmės komponentų. Šveičiamoji pudra, drėkinamasis balzamas-pieštukas, maitinamasis aliejus, kreminė valomoji emulsija – tobula natūralios odos priežiūros rutinos dalis. Naujoji linija jau yra įvertinta pasaulyje pripažįstamu sertifikatu „EcoCert“.


Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti šiuos produktus:


* „Naturally“ kreminė valomoji emulsija

* „Naturally“ šveičiamoji pudra

* „Naturally“ maitinamasis aliejus

* „Naturally“ drėkinamasis balzamas-pieštukas


Apdovanosime 3 konkurso dalyvius!


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis