Trečiadienio horoskopas: Liūtų laukia populiarumas, Ožiaragių - dvasinga diena

Liepos 29-oji – Šv. Morta, Griaustinio diena. Bičkopis, dievo Bubilo ir bitininkų šventė.

Įvedus krikščionybę, Griaustinio diena sutapatinta su Šv. Mortos varduvėmis. Šv. Morta buvo Marijos Magdalietės ir Lozoriaus sesuo. Marija Magdalietė apsilankius Jėzui visuomet įsitaisydavo prie jo kojų ir klausydavo jo kalbų, o Morta – rūpinosi patarnavimu, kad svečiams nieko netrūktų, nepaisant to, kad Jėzus sakė, jog tai nesvarbu. Dėl šių savybių Šv. Morta liaudyje pradėta laikyti šeimininkių globėja.


Bubilas – medaus ir bičių dievas. Bubilas ir Austėja sudarė bičių dievų porą. Prieš atkeliant avilius visi kartu melsdavosi ir aukodavo aukas deivei Austėjai bei bičių dievaičiui Bubilui, prašydami saugoti ir globoti bites.


Liepos dvidešimt devintoji, trečiadienis – 211-oji metų diena (trečioji 31-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 155 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Beatričė, Beatrisa, Mantvyda, Mantvydas, Mantvydė, Marta, Morta, Olavas;

rytoj: Aldona, Aldonas, Judita, Norta, Nortas, Nortauta, Nortautas, Nortė, Nortilas, Radvilė;


poryt: Elena, Ignacas, Ignacija, Ignacijus, Ignas, Ignė, Ignotas, Leta, Letas, Leticija, Sangina, Sanginas, Sangirda, Sangirdas, Sigitas, Vykintė.


************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.23, leidžiasi 21.27. Dienos ilgumas – 16.04.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************

Protingos mintys:

„Gamta juokauti nemėgsta, ji visada teisinga, visada rimta, visada griežta; ji visuomet teisi. Klysta ir apsirinka tik žmonės" (J. V. Gėtė).


*****************

Astrologinė prognozė liepos 29-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Galite turėti reikalų, susijusių su dokumentais, informacija, reklama. Tikriausiai aktualūs bus su morale, pasaulėžiūra, teisėtvarka susiję reikalai. Kai kurių įžymių asmenų kalbos jums atrodys veidmainiškos ir demagogiškos.


JAUTIS. Rūpės mokesčiai, finansai, paveldėjimas. Atsargiai elkitės su dokumentais, kad jų nesugadintumėte, nepamestumėte. Regis, jūsų viltis pateisins patinkantis žmogus.


DVYNIAI. Regis, optimistiškai nusiteikę pradėsite šią dieną. Tikėtini susitikimai su įdomiais arba įtakingais veikėjais. Būsite linkę planuoti toli siekiančius sumanymus. Ir vis dėlto jūsų norai gali kirstis su galimybėmis.


VĖŽYS. Dirbsite iš inercijos, be didelio ūpo. Labiau jaudins su sveikata, grožiu, augintiniais susiję reikalai. Regis, labai jautriai reaguosite į aplinkinių pastabas dėl jūsų išvaizdos bei kompetencijos.


LIŪTAS. Seksis kūrybinė veikla, gerai suprasite augančią kartą. Planuosite, nagrinėsite naujus veiklos būdus, tačiau labiausiai jums rūpės pramogos, malonumai. Bus nesunku tapti populiariais.


MERGELĖ. Šiandieną galite kažką išgirsti apie numatomas reformas. Nieko gero nepasieksite kritikuodami kitus. Seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų bei jų teisių.


SVARSTYKLĖS. Remsitės vaizduote, sveika nuovoka. Neblogai seksis tvarkyti ryšių, transporto, reklamos, su prekyba ir žiniasklaida susijusius reikalus. Tačiau, jei tikitės teisingumo, galite nusivilti.


SKORPIONAS. Tikriausiai atsiras neatidėliotinų praktinių rūpesčių. Pajusite didelį pinigų ir komforto poreikį. Kažkuo pasitarnaus ankstesnė patirtis arba giminaitis, kaimynas.


ŠAULYS. Jums bus galima pavydėti optimizmo, sugebėjimo nenuleisti rankų bet kokioje situacijoje. Regis, visiškai nepavydėsite, kad kiti naudojasi jūsų įdirbiu, pamokymais.


OŽIARAGIS. Visuose reikaluose šiandien daugiau remsitės intuicija. Jaudins dvasiniai dalykai, filosofinės tiesos, diskusijos moralės, religijos temomis. Galite turėti reikalų su labdara, medicina.


VANDENIS. Ši diena bus kupina įdomaus bendravimo ir naujų pažinčių. Tačiau netrukus gali paaiškėti, kad kai kurios jūsų iliuzijos yra tuščios. Nepersistenkite žarstydami komplimentus.


ŽUVYS. Būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus, oficialius reikalus. Pajusite didelį palengvėjimą, jeigu pavyks užbaigti nelengvą darbą, pasiekti susitarimą. Skirkite dėmesio vaikams.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis