5 idėjos, kaip paprastai dekoruoti miegamąjį kambarį

Miegamasis – viena iš mažiausiai pastebimų namų vietų. Tikriausiai sutiksite, kad tai tikrai nėra tas kambarys, į kurį dažnai užsuka svečiai. Todėl kartais jo įvaizdžiui skiriama per mažai dėmesio. Visgi, poilsio erdvės dekoras tikrai neturėtų būti pamirštas. 

1. Sutelkite dėmesį į lovą


Lova, be abejonės, yra dominuojantis baldas miegamajame. Todėl ypač svarbu jai parinkti tinkamą vietą. Nerekomenduojama miegamojo lovos slėpti kampe – toks pasirinkimas ne tik nestilingas, bet ir nepraktiškas. Vietoj to, šį baldą statykite kambario centre, stengdamiesi išlaikyti simetriją. Tai padeda sukurti harmoningą įvaizdį, suteikti miegamajam daugiau elegancijos ir prabangos. Tam, kad kambarys atrodytų dar patraukliau, abiejose lovos šonuose galima panaudoti po naktinį staliuką. Ant jų labai dera nedideli pastatomi šviestuvai, kurie ypač praverčia sutemus.


2. Įsigykite patogų fotelį


Jei jūsų miegamasis yra pakankamai didelis, jo aplinką galite papildyti komfortišku originalaus dizaino foteliu. Šis baldas suteikia interjerui daugiau individualumo ir patogumo. Tai tobula vieta knygos skaitymui ar tiesiog paprasčiausiam atsipalaidavimui su arbatos puodeliu. 


Tam, kad fotelis patraukliai papildytų kambario aplinką, patariama jį derinti prie miegamojo lovos. Svarbu atsižvelgti tiek į spalvinę, tiek į stilistinę darną. Jei renkatės gobelenu arba oda aptrauktą lovą, tai padaryti itin paprasta. Šiuo metu kaip tik ieškote tokio baldo? Tuomet spauskite ant anksčiau pateiktos nuorodos ir išsirinkti sau labiausiai patinkantį variantą.


3. Kambario įrėminimui naudokite ilgas užuolaidas


Užuolaidos – viena iš daugiausiai elegancijos kambariui suteikiančių dekoro detalių. Sujungdamos lubas ir grindis, jos tarsi įrėmina erdvę. Užuolaidas verta rinktis ne tik dėl jų estetikos, bet ir funkcionalumo. Šios langų uždangos padeda apsisaugoti nuo saulės ir smalsių aplinkinių žvilgsnių, o tai miegamajame ypač aktualu. 


Tiems, kurie nori maksimalaus patalpos užtamsinimo, rekomenduojama išbandyti tankaus audinio užuolaidas. Jei mėgstate jaukią prietemą, geras pasirinkimas bus ir lengvesnio audinio langų uždangos. Norint, kad užuolaidos subtiliai papildytų kambario aplinką, jų spalvą patariama derinti prie sienų. Mėgstantiems ryškesnius akcentus, verta rinktis išraiškingesnius tonus, tinkančius prie miegamojo lovos ar fotelio. 


4. Rinkitės komforto ir prabangos suteikiantį galvūgalį


Išskirtinis galvūgalis gali tapti vienu iš pagrindinių poilsio kambario akcentu. Tam, kad patrauktų dėmesį, ši lovos dalis nebūtinai turi būti didelė. Šiuo atveju kur kas svarbesnis jos dizainas. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus interjere patraukliai dera lova su dygsniuotu galvūgaliu. Šiuolaikiško įvaizdžio fanams patariama išbandyti neįprastų formų detales, pavyzdžiui, išlenktas per vidurį arba tarsi sujungtas iš kelių dalių.


5. Nepamirškite dekoratyvinių pagalvėlių


Minkštos pagalvėlės padeda pagyvinti interjerą ir suteikia jaukumo. Jų medžiaga ir spalvos gali būti pačios įvairiausios, todėl itin lengva sukurti originalius derinius. Dekoravimas pagalvėlėmis nereikalauja daug pastangų ir investicijų. Šie aksesuarai tinka tiek ant miegamojo lovos, tiek ant fotelio. Nusibodus, jų vietą galima pakeisti, pavyzdžiui, iš poilsio kambario pernešti į svetainę ar kitur.


Dekoratyvinės pagalvėlės ne tik estetiškai atrodo, bet ir suteikia kambariui daugiau patogumo. Atsirėmus į jas galima pasijausti tarsi ant debesies. Minkšta pagalvėlių medžiaga maloniai priglunda prie kūno ir padeda lengviau atsipalaiduoti. 


Tam, kad jūsų miegamasis taptų išskirtinis kartais reikia tiek nedaug. Apgalvotai parinktos ir tinkamai priderintos dekoracijos padeda visapusiškai išpildyti poilsio kambario erdvę. Nepraleiskite progos tuo pasirūpinti ir jūs. Tegul miegamasis suspindi naujomis spalvomis – juk tai vieta, kurioje praleidžiame pakankamai daug laiko. Taigi, kuo jis kokybiškesnis, tuo geriau.

Užsakymo nr.: PT_64221

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis