7 stiliaus mitai, kuriais vis dar tiki daugelis moterų

Mados tendencijos keičiasi kiekvieną sezoną, tad jei girdėjote posakį – taisyklės kuriamos tam, kad būtų sulaužytos, jį drąsiai galite pritaikyti mados pasaulyje. Laikas sugriauti 7 plačiai paplitusius mados mitus.

1. Derinkite rankinę ir batelius. Ne!


Pasitelkite vaizduotę ir pamirškite tos pačios spalvos rankinės bei batelių derinį. Rinkitės ne tik skirtingas spalvas, bet ir raštus. Atraskite skirtingas odas, skirtingas faktūras, dekorą ar net stilių, tegul tiek bateliai, tiek rankinė būna saviti. Laikai, kai prie juodos rankinės derėjo tik juodas apavas jau praeityje.


2. Nevilkėkite vienu metu skirtingais raštais margintų drabužių. Vikėkite!


Žaiskite skirtingais raštais. Kodėl nesuderinus dryžuotų ir languotų audinių, gėlėtų ir taškuotų, tapytų abstrakcijomis ir grafiniais raštais? Išgausite harmoningą įvaizdį, jei vienas marginimas bus stambesnis, o kitas smulkesnis, taip pat puiku, jei derės drabužių spalvinė gama arba atspalviai papildys vienas kitą. Svarbiausia savęs nevaržyti ir išsirinkus margą ansamblį, jį vilkėti aukštai iškelta galva.


3. Juoda ir tamsiai mėlyna – nedera. Dar ir kaip dera!


Tai vienas madingiausių derinių. Tačiau kad toks spalvinis derinys neatrodytų pernelyg niūrus, praskaidrinkite jį spalvingesniais akcentais arba rinkitės faktūrinius, siuvinėtus, įvairiai dekoruotus audinius.
4. Blizgesys – tik vakarėliams. Šarkos nori puoštis ir dieną!


Todėl nebijokite ir dienos metu apsivilkti blizgios palaidinės ar segėti iš žvilgaus audinio siūto sijono. Vis dar madingi metalizuoto efekto drabužiai bei aksesuarai, žinoma, jie puikiai tinka vakarui, bet efektingai atrodys ir dieną. Vis dėlto įvaizdžio blizgesiu neperkraukite, pakaks vieno ar kelių žvilgančių daiktų.
5. Maksi suknelės skirtos tik aukštoms. Netiesa!


Maksi ilgio suknelės šauniai atrodo ir tuomet, kai jas vilki nedidelio ūgio moterys. Kokių ieškoti? Nesirinkite stambių raštų ir tų, kurie skaido figūrą blokais – atrodysite dar mažesnė. Verčiau įsigykite smulkiais rašteliais margintą suknelę. Jums tiks lengvo ir besiplaikstančio audinio suknios iki žemės (visgi žemės šluoti neturėtų), atidengiančios rankas ir pečius, taip pat liemenuotos, šviesesnių ir ryškesnių spalvų.6. Basutės ir kojinės arba pėdkelnės – klaida. Tai drąsu ir žavu!


Jei nesibaiminate mados iššūkių, išmėginkite stilingų aukštakulnių basučių ir kojinių derinį. Tai jūsų įvaizdžiui suteiks išskirtinumo. Bet nesirinkite permatomų kūno spalvos pėdkelnių, turėtų atrodyti, kad kaip tik norite kojas arba batelius akcentuoti. Kojines (pėdkelnes) ir batelius derinkite kontrasto būdu, pavyzdžiui, sidabrinės basutės ir juodos pėdkelnės, raštuoti sandalai ir vienspalvės kojinės, ir t.t.7. Nemaišykite aukso ir sidabro. Maišykite!


Kad auksas dera tik prie aukso, o sidabras tik prie sidabro – sena klasikinė taisyklė, tačiau kasdienėje madoje ją galite drąsiai paneigti ir greta segėti aukso bei sidabro spalvų apyrankes, pakabukus ar kitus aksesuarus. Taip pat galite vilkėti ir auksinto efekto džinsus bei sidabru žvilgančią palaidinę, bet tuomet reikėtų rinktis minimalistinį stilių, švarų kirpimą – svarbu įvaizdžio neapsunkinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis