Lietuviško dizaino namai kviečia žiemos šventėms pasigaminti netradicinį vainiką

Lietuviško dizaino namai „Locals.lt“ kartu su gėlių ir interjero detalių kūrėjais „Soiree“ kviečia į vainikų dirbtuves ruoštis Kalėdoms.

Vieną gruodžio vakarą „Locals.lt“ ir „Soiree“ pakvietė visus, besiruošiančius žiemos šventėms, į pirmasias vainikų dirtuves. Renginyje dalyviai galėjo nusipinti kalėdinį vainiką bei išmokti namų dekoro pagrindų.M. Morkevičiaus (ELTA) nuotr.Namus puošti šventiniais vainikais vieniems jau tampa tradicija, kitiems tai gali būti naujiena. Vainikų dirtuvėse biologė, „Soiree“ įkūrėja Gintarė Jagelavičienė moko ne tik kalėdinių vainikų pynimo technikos, bet ir padeda surasti įdomius derinius, tinkančius prie jūsų namų dizaino. Dirbtuvėse svečiai turėjo galimybę išgirsti apie augalų kilmę, jų panaudojimą ir šias žinias galėjo pritaikyti praktiškai – kurdami savo vainiko dizainą.Gintarė Jagelavičienė
Gintarė Jagelavičienė
M. Morkevičiaus (ELTA) nuotr.Vis dažniau atkreipiame dėmesį į tvarias medžiagas bei jų vartojimą saugant aplinką. Būtent tai pabrėže ir G. Jagelavičienė: „šventinę dekoraciją namams galima susikurti iš pačių įvairiausių augalų ar daiktų, net jei iš pažiūros jie ir neatrodo itin puošnūs. Svarbiausia į procesą žiūrėti kūrybiškai ir drąsiai bandyti kurti derinius.“ Biologė teigia, kad kiekvienas žmogus yra kūrybingas ir gali susikurti dekorą namuose.M. Morkevičiaus (ELTA) nuotr.Renginys vyko lietuviško dizaino namuose „Locals.lt“. Viena įkūrėjų Inga Ramonienė teigia, jog LOCALS.LT ėmėsi tokios iniciatyvos dėl to, kad vis daugiau žmonių domisi moderniomis namų dekoro detalėmis bei netradicinėmis augalų kombinacijomis. Dirbtuvės yra puiki galimybė ne tik gerai praleisti laiką, bet ir išmokti vainikų pynimo ir dekoravimo technikos, kurią vėliau bus galima panaudoti ne kartą puošiant namus įvairioms progoms.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis