Stilingas ir iškalbingas įvaizdžio akcentas – marškinėliai. Kaip dėvėti juos šaltuoju sezonu?

Marškinėliai su spalvotais piešiniais bei užrašais išpopuliarėjo dar praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje. Tuomet jie buvo šiuolaikiško, jaunatviško įvaizdžio atributas, o grafiniai elementai atspindėjo gyvenimo būdo aktualijas. Šiuolaikinė kasdienė apranga neįsivaizduojama be T-marškinėlių (pavadinimas kilo nuo angl. T-shirt, apibūdinančio drabužio siluetą).

Vasarą trikotažo marškinėliai ko ne kasdienis mūsų aprangos palydovas. Tačiau ir šaltuoju sezonu šis drabužis gali tapti puikiu įvaizdžio elementu. Yra aibė apdarų kurie reikalauja po apačia vilkėti vadinamąją „bazę“. Įprastai tai būna palaidinės, golfai, marškiniai. Efektingu užrašu ar piešiniu dekoruoti marškinėliai įneša žaismingumo ir suteikia stiliui jaunatviškos energijos. Taip gimė ir originalių mados ženklo „Egyboy“ ir MOTERS žurnalo marškinėlių idėja, kuria pažymime ir mūsų leidinio šimtmetį. Štai keletas derinių, kurie įpūs madingų vėjų į jūsų sezoninį garderobą.


#1

Kiulotai ir susiaučiamas kardiganas ar pelerina – madingas ir žavus šaltojo sezono derinys. Originalūs marškinėliai leis pagyvinti šį gana klasikinį įvaizdį, o skrybėlė suteiks žavingos elegancijos.

„Egyboy“ ir „Weekend Max Mara“
„Egyboy“ ir „Weekend Max Mara“
Gamintojų nuotr.


#2

Golfai – ne vieną sezoną karaliauja bazinių drabužių asortimente. Jei jau bandėte lengvos suknelės ir golfo derinį, siūlome pamėginti jį derinti ir su mūsų firminiais marškinėliais. Klasikinis kupranugario spalvos paltas suteisk šiam įvaizdžiui harmonijos.


„Egyboy“ , „Max&Co“, „Weekend Max Mara“, „Pennyblack“
„Egyboy“ , „Max&Co“, „Weekend Max Mara“, „Pennyblack“
Gamintojų nuotr.


#3

Kelnių kostiumas – būtinas dalykinės moters įvaizdžio atributas. Tačiau jei norite pabėgti nuo įpareigojančios klasikos ir spinduliuoti jaunatvišku stilingumo – mėginkite marškinius ar palaidines pakeisti žaismingais trikotažo marškinėliais. Efektas garantuotas.

„Egyboy“, „Max&Co“, „Pennyblack“
„Egyboy“, „Max&Co“, „Pennyblack“
Gamintojų nuotr.


#4

Džinsai ir marškinėliai – neišskiriamas, amžinai madingas duetas. Tai, galima sakyti, laisvalaikio uniforma. Jei norite jai suteikti šiek tiek griežtumo ir rimties, vilkėkite drauge juodą klasikinį švarką. Tokia kombinacija taps universaliu sprendimu tiek neįpareigojantį penktadienį, tiek ir laisvalaikiu.

„Egyboy“, „Hugo Boss“, „Max&Co“, „Pennyblack“
„Egyboy“, „Hugo Boss“, „Max&Co“, „Pennyblack“
Gamintojų nuotr.


#5

Pieštuko silueto sijonas ir ilgaauliai batai – puiki šaltojo sezono kombinacija. Įprastai tokį įvaizdį užbaigtume juodu golfu, puriu megztiniu ar švarkeliu, tačiau norint šiek tiek „padžiazuoti“, apsirenkite ryškius marškinėlius ir platų susegamą nertinį.

„Egyboy“, „Hugo Boss“, „Pennyblack“,  „Sandro“
„Egyboy“, „Hugo Boss“, „Pennyblack“, „Sandro“
Gamintojų nuotr.


#6

Orinis švarkas ar striukė akimirksniu suteikia rokenrolo dvasios. Firminiai MOTERS ir „Egyboy“ marškinėliai itin tinka šiam įvaizdžiui. Ypač jei jį papildysite užrašą atkartojančiais raudonais akcentais: kelnėmis bei lūpų dažais.

„Egyboy“, „Hugo Boss“, „Sandro“
„Egyboy“, „Hugo Boss“, „Sandro“
Gamintojų nuotr.


Vienetinius „Egyboy“ ir „Moters“ marškinėlius bei šventinį prenumeratos pasiūlymą rasite čia.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis