Svarbiausios 2019-ųjų maudymosi kostiumėlių tendencijos kiekvienam figūros tipui

Šilti orai sugrįžo, o tai reiškia, kad savaitgalį greičiausiai praleisite paplūdimyje, prie ežero ar baseino. Tam prireiks stilingo maudymosi kostiumėlio. Štai kokie šią vasarą madingiausi.

Parduotuvėse maudymosi kostiumėlių modelių – daugybė, tad tikrai rasite tokį, kuris tobulai tiks jūsų figūrai. Tai labai asmeniškas drabužis, kuris vienai moteriai gali tobulai tikti, o kitai paryškinti būtent tas figūros vietas, kurias norėtųsi paslėpti. Nesvarbu, koks Jūsų svoris ar ūgis, tam, kad paplūdimyje madingai atrodytumėte visai nebūtina dėvėti XS dydžio drabužių. Vadovaukitės šiais patarimais ir rasite maudymosi kostiumėlį, kuris ne tik atitinka naujausias tendencijas, bet ir puikiai tinka būtent jums.


KRIAUŠĖS FIGŪRA


Jei jūsų klubai platūs, šlaunys linkusios stambėti, o pečiai siauresni ir nedidelė krūtinė, jūsų figūra yra tokia kaip Jennifer Lopez, Alicios Keys, Shakiros.


Kokio maudymosi kostiumėlio ieškoti? Jūsų tikslas turėtų būti subalansuoti figūros proporcijas ir apatinei kūno daliai gauti reikiamą maskavimą.


Kriaušės figūrai geriausiai tiks maudymosi kostiumėlis, kuris atkreipia dėmesį į viršutinę kūno dalį. Akcentuokite savo rankas ir pečius su liemenėle su viena petnešėle, puošta sagtimis, palaidinę primenančia liemenėle su raukiniais, raštuotu vienos dalies maudymosi kostiumėliu (ypač madingas – dryžuotas zebro dryžiais), maudymosi kostiumėliu su gilia iškirpte.


TOPSHOP
TOPSHOP
Gamintojo archyvas


OYSHO
OYSHO
Gamintojo archyvas


ZIMMERMANN
ZIMMERMANN
net-a-porter nuotr.


DIDELIS BIUSTAS


Jei jūsų krūtinės apimtis didelė ir neišsiverčiate be prilaikančių liemenėlių, jūsų figūra panaši į Brooklyn Decker, Katy Perry ir Sofios Vergaros.


Kokio maudymosi kostiumėlio ieškoti? Jums svarbiausia rasti maudymosi kostiumėlį, kuris užtikrintų pakankamą paramą jūsų krūtinei.


Ieškokite tokių modelių, kuriuose liemenėlės yra sutvirtintos lankais, kaušeliais ir kitomis pakankamą prilaikymą garantuojančiomis konstrukcijomis. Jei norite atkreipti dėmesį į savo kojas, rinkitės 9-tojo dešimtmečio stiliaus kelnaites su giliais iškirpimais. Venkite raukinių, kitų papuošimų, atkreipiančių dėmesį į viršutinę Jūsų kūno dalį ir krūtinės neprilaikančių maudymosi kostiumėlių.


FELLA
FELLA
Gamintojo archyvas


TOPSHOP
TOPSHOP
Gamintojo archyvas


„H&M“
„H&M“
Gamintojo archyvas


MAŽAS BIUSTAS


Jei jūsų krūtinė palyginus su kūno proporcijomis yra nedidelė, jūsų figūros tipas panašus į Kate Hudson, Natalie Portman, Cameron Diaz, Keira Knightley.


Kokio maudymosi kostiumėlio ieškoti? Galite eksperimentuoti su pačiais įvairiausiais maudymosi kostiumėlių modeliais, puoštais kaspinais, kitomis dekoro detalėmis.


Jei norite sukurti didesnio biusto įspūdį, rinkitės trikampėlių formos maudymosi kostiumėlį, maudymosi kostiumėlį su nėriniais puošta viršutine dalimi ar apimtį kuriančiais įdėklais. Kitas kelias – džiaugtis savo berniukiška figūra ir jos neslėpti. Tokiu atveju išmėginkite madingąjį megzto vienos dalies maudymosi kostiumėlio modelį, gėlėtus, taškuotus, dryžuotus modelius.


ZIMMERMANN
ZIMMERMANN
net-a-porter nuotr.


OYSHO
OYSHO
Gamintojo archyvas


TOPSHOP
TOPSHOP
Gamintojo archyvas


ATSIKIŠĘS PILVUKAS


Jei jūsų riebalinis sluoksnis kaupiasi ties pilvuku, greičiausiai priklausote obuolio figūros tipui.


Kokio maudymosi kostiumėlio ieškoti? Jūsų tikslas vizualiai suliekninti vidurinę kūno dalį, o tai padaryti padės tam tikri vienos dalies ar dviejų dalių maudymosi kostiumėlių modeliai.


Dairykitės tokių modelių, kurie sukuria išreikšto liemens iliuziją. Tai pasiekti padės žaidimas spalvomis, ties liemeniu kryžiuoto audinio detalė, įvairūs iškirpimai. Jei jūsų svoris kaupiasi pilvo apačioje, išbandykite retro stiliaus maudymosi kostiumėlius su kelnaitėmis aukštintu juosmeniu. Tik įsitikinkite, kad audinys yra gan tvirtas, tokiu atveju jis veiks kaip švelniai figūrą formuojantis drabužis.


LESLIE AMON
LESLIE AMON
net-a-porter nuotr.


APVALUS PILVUKAS
APVALUS PILVUKAS
Gamintojo archyvas


NORMA KAMALI
NORMA KAMALI
net-a-porter nuotr.


SMĖLIO LAIKRODŽIO FIGŪRA


Jei jūsų figūra – ypač moteriška, su apvalesniu biustu, klubais bei užpakaliuku, jūsų figūros tipas panašus į Scarlett Johansson, Kim Kardashian, Beyonce'ės.


Kokio maudymosi kostiumėlio ieškoti? Jūs norite, kad maudymosi kostiumėlis švelniai pabrėžtų jūsų moteriškus iškilumus ir užmaskuotų tas vietas, kurių nenorite demonstruoti.


Venkite mažyčių bikinių, siaurikių tipo kelnaičių. Jums puikiai tiks ties liemeniu iškirpti maudymosi kostiumėliai, bikiniai, kuriuose vietoj raištelių naudojami žiedai, vintažinio stiliaus maudymosi kostiumėliai su gilia V formos iškirpte.


TOPSHOP
TOPSHOP
Gamintojo archyvasDOLCE & GABBANA
DOLCE & GABBANA
net-a-porter nuotr.


„Love Stories x H&M“
„Love Stories x H&M“
Gamintojo archyvas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis