3 taisyklės, padėsiančios kelionėje atrodyti žavingai

Ką krauti į lagaminą, kad kelionėje atrodytume puošniai ir į jį sutilptų visi tam reikalingi drabužiai? Kalbamės su laisvalaikio ir miego drabužių „Differentwe“ kūrėja Anželika Šreder, kuri turi kelias taisykles, kaip kelionėje atrodyti stilingai. 

1. Dėvėkime universalius drabužius


A. Šreder džiaugiasi atradusi gerą ir patogų sprendimą: į lagaminą deda tik tas palaidines, kurios dera prie antros dalies drabužių – kelnių, šortų ar sijono. O prie jų parinkus tinkančius papuošalus ir batelius, derinys virsta tinkamas vakarui.


Kelionėje labai praverčia universalūs drabužiai, su kuriais galima pasipuošti ir dienos metu, ir vakare. Vienas iš tokių drabužių yra paplūdimio chalatai. Ieškodama stilingų, tinkamų kelionėms chalatukų, Anželika pati pradėjo juos kurti, nes nerado tokių, kokių tikėjosi. Boho stiliaus chalatas su kutais idealiai tinka paplūdimiui, o vakare – pasipuošti prie suknelės. „Apačioje esantys kutai tokie universalūs, kad tiek dienos, tiek vakariniam stiliui suteikia žaismingumo ir išskirtinumo. Juos taip pat galima derinti su šortais einant į ekskursijas ar su laisvalaikio suknele, norint padūkti su vaikais,“ – pasakoja A. Šreder. Marškinėlių tipo, ryškiai avietiniai, ar nėriniuoti chalatukai dvelkia gaiva ir romantika, o lagamine užima itin mažai vietos.


„Differentwe“
„Differentwe“
Organizatorių archyvas


2. Vienai dienai skirkite du aprangos derinius


Daugumai iš mūsų pažįstama situacija, kai perpildytame lagamine drabužiai jau virsta lauk, o mums dar tiek norisi visko įsidėti. Anželika šią problemą sprendžia tiksliai paskaičiuodama kiek drabužių jai bus reikalinga. Ji vadovaujasi principu – vienai dienai reikalingi du aprangos deriniai, skirti dienai ir vakarui. „Mano paskutinė kelionė buvo į Nicą, kurioje praleidome 4 dienas. Pirmą dieną atskridome ir vakare ėjome pasižvalgyti po naktinę Nicą. Ruošdamasi kelionei skaičiavau taip: vienai dienai, kai keliausiu su mašina ar autobusu, reikės 2 drabužių derinių. Vieną derinį skyriau pačiai kelionei, o antrą – vakariniam pasisėdėjimui po kelionės. Dienai, prie baseino ar jūros taip pat skyriau 2 drabužių derinius. Paplūdimio chalatą su maudymosi kostiumėliu prie baseino, antrą – vakariniam pasivaikščiojimui,“ – pasakoja A. Šreder.


Moteris priduria, kad šioje kelionėje į Nicą turėjo 4 drabužių derinius, kuriuose keitėsi palaidinės ir kelnės, taip pat turėjo dvi poras batų – atviras basutes ir sportbačius, kurie tiko prie visų drabužių. Dar Anželikos lagamine buvo trys papuošalų rinkiniai ir jos mylimas boho stiliaus chalatas.


„Differentwe“
„Differentwe“
Organizatorių archyvas


3. Pasiimkite ryškių papuošalų derančių prie aprangos


A. Šreder taip pat pataria pasiimti įvairaus stiliaus papuošalų. „Žavu, kai vasaros atostogos yra ryškios, spalvingos. Jei kasdienybėje neleidžiame sau ryškių, masyvių auskarų, pabadykime juos nešioti kelionėje. Beje, nuotraukas iš kelionės žiūrėsime ne vieną kartą, jas rodysime draugams, o juk taip gera jose gražiai atrodyti. Papuošalus taip pat derinkime su drabužiais. Jeigu vėrinys itin mielas, bet nedera prie nė vienos suknelės, geriau tokį palikti namuose. Man jau tapo tradicija iš kelionės atsivežti bižuterijos. Labai tai mėgstu, patikėkite, jie taip šildo sielą,“ – atvirauja A. Šreder.


„Differentwe“
„Differentwe“
Organizatorių archyvas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis