Geriausios šventinės suknelės pagal Zodiako ženklą: kokią pasirinkti Jums?

Vasara – vestuvių, krikštynų bei kitų švenčių metas. Jei nesugalvojate, kokią suknelę pasirinkti laukiančiai ypatingai progai, siūlome patarimo kreiptis į žvaigždes.

Parduotuvėse, drabužių nuomos salonuose bei internete galima rasti šimtus stulbinančiai gražių suknelių. Beieškant tos vienintelės gali lengvai susisukti galva. Kad būtų lengviau apsispręsti, pasitikėkite individualiomis rekomendacijoms Jūsų Zodiako ženklui. Vis dėlto kiekvienam jų būdingos tam tikros savybės, galinčios nulemti ne tik asmeninį stilių, bet ir skonį.


VANDENS ŽENKLAI


Žuvys, Vėžys ir Skorpionas priskiriami vandens ženklams. Šie ženklai dažnai vadinami romantikais, jie neslepia savo jausmų ir juos atskleidžia aplinkiniams. Vandens stichijai priklausantys ženklai pasižymi svajinga asmenybe ir stipria intuicija, kuria pasitiki eidami per gyvenimą.


Jei esate vienas vandens ženklų, jums tiks romantiški, moteriški suknelių modeliai. Dairykitės lengvų, plaukiančių audinių ir laisvai krintančių siluetų. Atkreipkite dėmesį į vandenynui būdingas melsvas, koralų ar pastelines spalvas, jos jums leis jaustis savimi.


Žuvims tiks suknelės, kurių siluetas primena jūros bangas.


Elsa Hosk
Elsa Hosk
Vida Press


Vėžiams tiks balta spalva, natūralūs audiniai.


Josephine Skriver
Josephine Skriver
Vida Press


Skorpionams tiks seksuali, moterišką figūrą paryškinanti suknelė.


Sara Sampaio
Sara Sampaio
Vida Press


ŽEMĖS ŽENKLAI


Jautis, Mergelė ir Ožiaragis yra žemės ženklai. Jie žinomi kaip praktiškos, atsakingos, darbščios asmenybės. Šiems žmonėms svarbios detalės, jie nepakenčia neaiškumo, netvarkos. Žemės ženklai dažnai įvardijami kaip „tvirtai stovintys ant žemės“, tad į gyvenimą jie žiūri pragmatiškai.


Būdo savybės atsispindi ir jų stiliaus pasirinkimuose. Žemės ženklai negali pakęsti prastos kokybės drabužių bei aksesuarų, jie nesupranta, kodėl turėtų vaikytis tokio nepastovaus dalyko kaip tendencijos. Jie turi savitą stilių, paremtą klasikiniais elementais ir nejaučia poreikio jo keisti net ypatingomis progomis. Jei esate vienas žemės ženklų, ieškokite tokio šventinio drabužio, kurį vėliau galėsite pritaikyti kitomis progomis.


Jaučiams tiks moderni smaragdo spalvos suknelė.


Julianne Moore
Julianne Moore
Vida Press


Mergelėms tiks kukli suknelė, neperkrauta detalėmis ar puošybos elementais.


Margot Robbie
Margot Robbie
Vida Press


Ožiaragiams tiks klasikinio stiliaus suknelė ar kostiumėlis, pabrėžiantis jų rafinuotą eleganciją.


Sasha Luss
Sasha Luss
Vida Press


UGNIES ŽENKLAI


Avinas, Liūtas ir Šaulys yra ugnies ženklai. Jie mėgsta nuotykius ir dažnai yra kompanijos sielos. Jiems patinka būti dėmesio centre, ugnies stichijai priklausantys žmonės dažnai būna energingi, aistringi bei savimi pasitikintys.


Ugnies ženklams patinka ryškios spalvos bei drąsūs mados pareiškimai. Jie nebijo imtis mados rizikos ir pasirodyti vilkėdami tai, ko kiti galbūt neišdrįstų. Geriausias pasirinkimas ypatinga proga – dėmesį traukianti suknelė. Tai gali būti blizgus, siuvinėtas, seksualus drabužis. Rinkitės šiltas spalvas: oranžinę, raudoną, aukso.


Avinams tiks ryškiai raudona suknelė, pabrėžianti jų figūros privalumus.


Natalia Vodianova
Natalia Vodianova
Vida Press


Liūtams tiks auksu žibanti suknelė, dvelkianti prabanga ir kurianti karališką įspūdį.


Martha Hunt
Martha Hunt
Vida Press


Šauliams tiks laisvai krinantys sijonai bei įspūdingi raukiniai.


Izabel Goulart
Izabel Goulart
Vida Press


ORO ŽENKLAI


Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės priskiriami oro ženklams. Tai komunikabilios, lanksčios asmenybės, lengvai prisitaikančios prie naujų žmonių bei besikeičiančių situacijų. Jie sau kelia labai aukštus standartus, jaučia stiprų poreikį eiti į priekį, tobulėti ir pažinti naujus dalykus.


Jei esate vienas oro ženklų, greičiausiai mėgstate eksperimentuoti su savo stiliumi. Jums patinka gundantys, smagūs drabužiai. Kad ir kokio amžiaus bebūtumėte, visuomet atrodote jaunatviškai ir stilingai, o savo apranga įkvepiate kitus. Dairykitės nestandartinių šventinių drabužių: mini suknelių, kombinezonų, dviejų dalių komplektų.


Vandeniams tiks spalvinga, originali suknelė, puošta netradicinėmis detalėmis.


Chloë Sevigny
Chloë Sevigny
Vida Press


Dvyniams tiks valiūkiškas bohemiško stiliaus komplektas iš palaidinės ir pūsto sijono.


Isabeli Fontana
Isabeli Fontana
Vida Press


Svarstyklėms tiks madinga suknelė, kurioje susipina prabanga ir paprastumas.


Sienna Miller
Sienna Miller
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis