Kodėl Meghan Markle ir Kate Middleton savo kūdikių pristatymui pasirinko visiškai skirtingas sukneles?

Kaip įprasta, kunigaikštienės laikėsi savo asmeninio stiliaus linijos.

Pirmadienį, gegužės 6-tąją Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle pagimdė sveiką, gražų berniuką – Archie`į Harrisoną Mountbatteną Windsorą, o praėjus dvejoms dienoms jį pristatė plačiajam pasauliui.


Kitaip nei princo Harry brolis princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton, naujieji tėvai savo kūdikio debiutą surengė ne ant žymiosios Šventos Marijos ligoninės laiptų Londone (čia Kate Middleton gimdė visus 3 savo vaikus), o Vindzoro pilyje, esančioje šalia Frogmoro rezidencijos, kurioje jie gyvena. Kalbėta, kad M. Markle savo pirmagimį planuoja gimdyti namuose, tačiau ši žinia nebuvo oficialiai patvirtinta, tad kūdikio gimimo vieta kol kas nežinoma.


Meghan Markle ir princas Harry'is
Meghan Markle ir princas Harry'is
EPA-ELTA nuotr.


Paskutinį kartą viešumoje M. Markle matėme kovą, o karališkojo kūdikio laukėme net 9 mėnesius, tad nieko keisto, kad šis pasirodymas sukėlė didžiulį visuomenės susidomėjimą. Kol didžioji dauguma nekantravo pamatyti, kaip gi atrodo pirmasis princo Harry'io ir jo žmonos M. Markle kūdikis, jos stiliaus gerbėjai svarstė, kokį drabužį kunigaikštienė pasirinks šiai ypatingai progai.


Kadangi karališkojo kūdikio debiutas visuomet yra džiaugsmingas ir laukiamas įvykis, karališkosios šeimos gerbėjai turbūt dar pamena, kokį stilių tokia proga rinkosi kita žymi mama, Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton.


M. Markle liko ištikima savo stiliui ir nedidelei grupelei specialiai atrinktų fotografų pozavo vilkėdama midi ilgio modernaus stiliaus britų dizainerės Grace Wales Bonner suknelę. Kunigaikštienė prie susiaučiamo, lietpalčio įkvėpto drabužio su rudomis sagomis derino kūno spalvos „Manolo Blahnik“ aukštakulnius ir skoningą 18-os karatų aukso vėrinį su smulkiais turkio spalvos akmenukais.


Meghan Markle ir princas Harry'is
Meghan Markle ir princas Harry'is
EPA-ELTA nuotr.Kaip ir buvo tikėtasi, tai – visiškai kitoks įvaizdis, nei tas, kurį prieš tai rinkosi K. Middleton. Juk kunigaikštienių asmeniniai stiliai yra visiškai skirtingi! K. Middleton pirmenybę teikia klasikiniams, moteriškiems siluetams bei raštams, o M. Markle nuo pat sužadėtuvių su princu Harry tikslingai formavo elegantišką, bet šiuolaikišką stilių su minimalizmo motyvais.


Kai Kembridžo kunigaikštienė 2013-aisiais pirmą kartą tapo mama, ji pro ligoninės duris su mažuoju princu George'u ant rankų žengė vilkėdama baltais taškeliais margintą, mėlyną dizainerės Jenny Packham suknelę. Kalbėta, kad taip ji išreiškė pagarbą princesei Dianai, kuri panašų drabužį vilkėjo prieš tris dešimtmečius, palikdama ligoninę su naujagimiu princu Williamu.


Kate Middleton ir princas Williamas
Kate Middleton ir princas Williamas
Vida Press


2015-aisiais gimus princesei Charlottei, ji rinkosi šiek tiek kitokio stiliaus, bet tos pačios kūrėjos Jenny Packham suknelę: geltoną apdarą su baltomis gėlytėmis ir trijų ketvirčių rankovėmis.


Kate Middleton ir princas Williamas
Kate Middleton ir princas Williamas
Vida Press


Vos prieš metus susilaukusi princo Louiso, ji ir vėl vilkėjo Jenny Packham suknelę. Šį kartą raudoną, su balta nėrinių apykakle. Tai – dar vienas pagarbos ženklas princesei Dianai, mat 1984-aisiais, pasauliui pristatydama princą Harrį, ji taip pat vilkėjo raudoną suknelę su balta apykakle.


Kate Middleton ir princas Williamas
Kate Middleton ir princas Williamas
Vida Press


Visi šie K. Middleton įvaizdžiai įėjo į istoriją. Nors M. Markle suknelė buvo žymiai modernesnė ir drąsesnė (ji paryškino vis dar apvalų jos pilvuką), neabejotina, kad ir ji bus prisimenama dar metų metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis