Visos mados žvaigždės šį pavasarį savo spintas papildė viena spalva

Pavasarį bundant gamtai, instinktyviai imame norėti gamtos atspalvių drabužių. Jei pabodo miško žalia ar chaki, išbandykite joms giminingą (bet naują ir netikėtą) šalavijų spalvą.

Šiemet populiariausių spalvų sąrašas ilgas kaip niekada anksčiau. Spalvų instituto „Pantone“ specialistai skelbia, kad tai – oranžinė spalva. Dizainerių kolekcijomis besiremiantys tendencijų prognozuotojai ginčijasi, jog madingiausia – geltona. Greitosios mados parduotuvės pilnos neutralių smėlio atspalvių drabužių, o bet kokiu būdu viešumos siekiančios instagramo žvaigždutės nuotraukoms pozuoja su dėmesį traukiančiais neoninių spalvų apdarais. Kur dar savo pozicijų neapleidžianti tūkstantmečio rožinė!


Vida Press


Nė viena iš šių spalvų jau nebėra nauja ar jaudinanti. Kai kurios jų ypač sunkiai derinamos, kitos, nepaisant visų apie jas sklandančių kalbų, taip ir neprigijo mūsų spintose, trečios – tiesiog nuobodžios. Būtent todėl mados bendruomenė taip mielai į savo spintas priėmė naują ir netikėtą atspalvį – švelnų, pastelinį džiovinto šalavijo toną.


Vida Press


Remiantis mados paieškos sistemos „Lyst“ duomenimis, nuo praėjusio spalio susidomėjimas specifiniais žalios spalvos atspalviais, tarp kurių – pistacijų bei šalavijo, išaugo 22 procentais.


Žiemos viduryje vykusio mados mėnesio metu matėme ne vieną stilingą derinį, kuriame mados redaktorės, stilistės bei socialinių tinklų nuomonės formuotojos savo įvaizdyje pritaikė naująjį pastelinį žalsvą atspalvį. Netgi šaltuoju metų laiku jis puikiai derėjo su kitomis švelniomis spalvomis: melsva, pilkšvai rausva, alyvine, smėline.Pavasarį jis vis dar populiarumo viršūnėje. Kadangi nesipyksta su daugeliu neutralių spalvų, gali būti derinamas su ryškiais tonais, tai viena universaliausių spalvų, kuria galite papildyti savo garderobą. 2024-ųjų pavasario mados kolekcijose matėme ne vieną žalsvą drabužių modelį, tad šį atspalvį tikrai rasite savo mėgstamose greitos mados parduotuvėse.


Kaip džiovinto šalavijo spalvą pritaikyti savo garderobe? Pradėkite nuo vieno madingojo atspalvio drabužio, rankinės ar papuošalo ir derinkite jį su jau turimais rūbais bei aksesuarais.


Palaidinė, NEW LOOK
Palaidinė, NEW LOOK
Gamintojo archyvas


Paltas, MANGO
Paltas, MANGO
Gamintojo archyvas


Rankinė, TRADEMARK
Rankinė, TRADEMARK
net-a-porter nuotr.


Sijonas, TOPSHOP
Sijonas, TOPSHOP
Gamintojo archyvas


Basutės, TREASURE & BOND
Basutės, TREASURE & BOND
shop.nordstrom.com nuotr.


Beje, jei norite kurti ypač modernų stilių, šalavijo atspalvio drabužį derinkite su balta rankine ar bateliais. Toks įvaizdis bus vertas gatvės mados fotografo kadro!


Vida Press


Vida Press


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis