Maisto papildą išbandžius: „Nesitikėjau tokio poveiko – mano plaukai tapo gyvybingesni, paslankesni, nustojo slinkti“

Pavasario pradžioje kvietėme Jus dalyvauti konkurse ir laimėti „New Nordic“ maisto papildą plaukams „Hair Volume“. Dalyvių buvo tokia galybė, kad supratome, jog noras turėti gražesnius ir sveikesnius plaukus nesvetimas daugeliui moterų.

Penkios konkurso laimėtojos turėjo galimybę išbandyti plaukams skirtą maisto papildą ir jį įvertinti. Siūlome susipažinti su laimėtojų potyriais.


Monika, 44 m.


Ačiū už galimybę išbandyti „Hair Volume“ tabletes su obuolių ekstraktu, skirtas plaukų puoselėjimui. Atsiliepimą pradėsiu nuo to, kad, deja, mano plaukai yra gana silpni nuo mažų dienų. Pats plaukas yra gana plonas, todėl jau gana seniai dažau juos sruogelėmis, kurios suteikia optinį plaukų purumą ir vešlumą. Žinoma, visada svajojau turėti natūraliai vešlesnius ir stipresnius plaukus. Žinau, kad plaukų būklei įtakos turi stresas, o būtent paskutiniai du mėnesiai buvo kupini įtampos, labai daug darbų ir nuolat jaučiamo streso.


Apsidžiaugiau, kad pastiprinsiu plaukus „Hair Volume“ tabletėmis. Pakuotėje perskaičiau, kad jas reikia gerti valgio metu, tad pirmiausia laikiau darbe ir gėriau pietų metu. Tačiau kai kelis kartus pamiršau išgerti per pietus, nusprendžiau parsinešti namo ir nuo tada gerdavau rytais per pusryčius.


Šiandien, po vieno mėnesio vartojimo, pastebiu nors ir nedidelius, bet teigiamus pokyčius. Pastebėjau du dalykus: kad plaukai ėmė mažiau slinkti ir padaugėjo naujų plaukelių. Kai buvau kirpykloje prieš pora savaičių, kirpėja garsiai pastebėjo, kad nepaisant mano brandaus amžiaus, matosi dar daug dygstančių plaukelių. Pasakiau jai apie vartojamus papildus, specialistė patvirtino, kad yra apie juos ne kartą girdėjusi gerų atsiliepimų.


Manau, kad didesniems teigiamiems pokyčiams reikia ilgesnio vartojimo laiko, bent dviejų arba trijų mėnesių. Be to, labai svarbu tinkama mityba ir tausojamasis gyvenimo būdas. Pirmą punktą netrukus bus lengva įgyvendinti, nes tuoj vasara – šviežių uogų, vaisių, daržovių sezonas. O štai su stresu tvarkytis – jau sunkesnė užduotis. Džiaugiuosi išbandžiusi naują priemonę plaukų grožiui dabar, kai pasibaigė kepurių sezonas ir kiekviena moteris nori turėti dailius, žvilgančius ir sveikus plaukus.


Romualda, 47 m.


Niekada neteko vartoti maisto papildo, kuris skirtas specialiai plaukams. Neslėpsiu – buvau skeptiškai nusiteikusi ir kažkokio efekto nesitikėjau. Tabletes gėriau beveik kasdien, tik keliskart pamiršusi praleidau. Ir visai pamiršau sekti, kaip jie veikia mano plaukus. Tačiau gal po dviejų savaičių ryte šukuodamasi netyčia pagavau save besidžiaugiant, kad man kažkaip lengvai pavyksta su jais susitvarkyti, ko nebūdavo anksčiau. Ir tada man toptelėjo – ar tik nebus čia papildo poveikis... Nuo to ryto man atsirado azartas ir jau nėkart nepamiršau išgerti tablečių.


Po mėnesio galiu drąsiai pasidžiaugti teigiamais rezultatais. Mano ploni plaukai suspindo, tapo paslankūs. Jiems nuolat stigdavo purumo, per dieną jie vis subliūkšdavo, tačiau dabar – nieko panašaus. Plaukai lengvi, purūs, žvilgantys, paklūsta mano šukavimui ir formą išlaiko iki pat vakaro. Plaukai – svarbi įvaizdžio detalė, tad esu labai patenkinta, kad nuo šiol jų būkle galėsiu pasirūpinti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.


Neringa, 25 m.


Kadangi nesiskundžiau plaukų būkle ir iki papildo vartojimo pradžios, kardinalių pokyčių nepastebėjau. Mano plaukai visuomet buvo ganėtinai tankūs, purūs, greitai augo. Vis dėlto jiems trūko žvilgesio, nors naudojau įvairias plaukų priežiūros priemones, kurios plaukams turi suteikti spindesio, taip pat – plaukų dažus, kuriuose yra spindesį suteikiančių elementų, tačiau norimo efekto nepavyko pasiekti.


Panaudojusi „Hair Volume“ papildą pastebėjau, jog plaukai tapo žvilgesni, labiau spindi. Pavasarinis vitaminų trūkumas atsiliepia ir plaukams, todėl manieji po žiemos buvo praradę spindesį. Džiaugiuosi, jog papildas padėjo susigrąžinti blizgesį, nes jis labai svarbus akcentas, turinčioms ilgesnius plaukus. Dabar suprantu, jog norint atstatyti plauko būklę, pirmiausia reikia rūpintis ne išore, o vidumi. Aš dažniausiai rinkdavausi brangesnes plaukų priežiūros priemones bei plaukų dažus, tačiau pamiršdavau, kaip svarbu suteikti organizmui reikalingų medžiagų, kad plaukai augtų stiprūs, vešlūs ir spindėtų.


Be to, papildų sudėtyje esantys elementai cinkas bei biotinas pereinamuoju metų laikotarpiu suteikė man daugiau energijos, pastebėjau, jog tapau guvesnė, darbingesnė.


Dar vienas dalykas, kurį pastebėjau vartodama papildą, – pagražėjusi veido oda. Cinkas bei biotinas gerina ne tik plaukų, bet ir odos būklę, todėl mano oda tapo sveikesnė, skaistesnė, sumažėjo bėrimų skruostų srityje. Tad šį papildą rekomenduoju ne tik trokštančioms sveikesnių, tankesnių, blizgesnių plaukų, tačiau ir norinčioms pagražinti odą, pagerinti bendrą savijautą. Tai universalus papildas, ypač tinkamas vartoti pavasarį, kuomet visas organizmas šaukte šauke: man trūksta vitaminų!


Tėja, 38 m.


Mano plaukai – ganėtinai stori, tik dažymo pažeisti, tad sausoki, galiukai lūžinėja. Nutariau išbandyti maisto papildą plaukams „Hair Volume“ – kaip ir nurodyta, gėriau po 1 tabletę per dieną valgio metu. Negaliu tvirtinti, kad suvartojus 30 tablečių, pajutau ryškesnius pokyčius. Tikriausiai didesniems pojūčiams reikalingas ilgesnis šio maisto papildo vartojimas.


Tačiau, negaliu sakyti, kad visiškai nieko nepajutau. Plaukų būklė – geresnė, jie tapo stipresni, nustojo lūžinėti galiukai. Šukuodama juos jaučiu, kad jie gyvybingesni, gražiau krenta.


Nors jau ketinau plaukus trumpinti, vis tik nutariau dar atidėti šį veiksmą ir vietoj to nusipirkau antrą maisto papildo „Hair Volume“ pakuotę – turiu vilties, kad dar po mėnesio dažų nualinti mano plaukai bus visiškai atsigavę ir leis man džiaugtis ne tik atgijusia gamta.


Renata, 35 m.


Įvairiausius maisto papildus dažniausiai vertinu ganėtinai skeptiškai – nesitikiu stebuklingo efekto, tačiau tikiu, kad gali padėti. Todėl atėjus pavasariui nutariau išbandyti „New Nordic“ maisto papildą plaukams „Hair Volume“. Visada turėjau gana storus, vešlius plaukus, tačiau jie tapo trapesni, sunkiau suvaldomi pradėjus juos reguliariai dažyti. Be to, šią žiemą persirgus keliomis rimtesnėmis ligomis, ir po trijų antibiotikų kursų plaukai ėmė slinkti kuokštais.


Maisto papildą plaukams „Hair Volume“ gėriau keturias savaites – taip, kaip nurodyta ant pakuotės, po vieną tabletę per dieną. Pabaigusi gerti šį papildą tikrai neturėjau plaukų kaip iš šampūno reklamos – jie netapo akinančiai žvilgantys ir nepaaugo per porą sprindžių. Tačiau vieną mane nudžiuginusį poveikį tikrai pastebėjau – plaukai slenka gerokai mažiau.


Išvada: šis maisto papildas nėra tarsi burtų lazdelė ir plaukai netampa nuostabiai gražūs jau po savaitės, tačiau nuosekliai juos vartojant plaukai gali sustiprėti. Aš likau patenkinta ir galvoju įsigyti antrą dėžutę, kad plaukams būtų lengviau atsigauti po sunkios žiemos.


***


Apie „Hair Volume“


Maisto papildas „Hair Volume“ – tabletės su obuolių ekstraktu, skirtos plaukams puoselėti. Jų sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis pačius plaukų folikulus. Tabletės gaminamos iš asiūklių, sorų ekstraktų, aminorūgščių L-cisteino ir L-metionino, vario, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, turinčio natūralaus augimo faktoriaus procianidino B-2.Gamintojo nuotr.Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. O natūraliai asiūklių ekstrakte esantis silicis reikalingas tam, kad plaukai būtų gražūs ir stiprūs. Aminorūgštis L-cisteinas yra svarbi keratino, plauką sudarančios medžiagos, dalis. Būtent dėl keratino plaukai yra tvirti ir lankstūs. Taip pat svarbi įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis