Sekmadienio horoskopas: Dvynių laukia kūrybinis įkvėpimas, Skorpionų santykiai su partneriu gali tapti dar tvirtesni

Kovo 10-oji - 40-ies paukščių diena.

Kovo dešimtoji - sekmadienis - 69-oji metų diena (paskutinė 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 296 dienos.


Nuo senovės šią dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. 40 paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta į gimtinę.


Senoliai tikėjo, kad, jei šią dieną pašąla, šalnos laikysis dar 40 parų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.50, leidžiasi 18.10. Dienos ilgumas - 11.20.


Šiandien - penktoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Žuvų ženkle.


***************


Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Diena bus nuspalvinta savotišku atsinaujinimo atspalviu. Leiskite gyvenimui žydėti ir džiuginti. Subtiliai pamėginkite pralinksminti dominančius asmenis, suteikti jaukumo sau ir kitiems.


JAUTIS. Būsite emocionalūs ir intriguojantys. Sugebėsite džiaugtis viskuo, net mažiausiomis smulkmenomis. Tik nereikalaukite iš aplinkinių, kad jie jaustųsi taip pat kaip jūs.


DVYNIAI. Diena itin palanki labdaringai, nesavanaudiškai veiklai. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas. Tačiau norėsis tylos, ramybės, todėl neilgai ištversite triukšmingą draugiją. Tegul ši diena bus rami, sklandi. Harmonija reikalinga ir viduje, ir išorėje.


VĖŽYS. Nusimato įkvepiantis bendravimas, susitikimai, geri įspūdžiai. Jeigu skirsite daugiau dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti ar susitaikyti, savo tikslą nesunkiai pasieksite.


LIŪTAS. Būsite darbingai nusiteikę, ir pasyvus poilsis jūsų nedomins. Nuotaika kaitaliosis, planai - irgi. Galbūt dėl to, kad aplinkybės nestovės vietoje ir pateiks siurprizų. Gali prireikti draugiško patarimo, ir jį bus nesunku gauti.


MERGELĖ. Neblogas metas nekasdieniams užsiėmimams, renginiams, viešnagėms. Būsite visur laukiami, tad pasistenkite neapvilti tų, kurie jus gerbia, myli. Galbūt jums tuo pačiu pavyks įgyvendinti ir vieną savo svajonę.


SVARSTYKLĖS. Neleiskite vešėti savo vidiniams kompleksams, atsipalaiduokite ir geranoriškai pabendraukite. Turėtų pavykti atgauti ar grąžinti skolą, apsitvarkyti, atsikratyti nebereikalingo šlamšto.


SKORPIONAS. Santykiai su partneriu, aplinkiniais gali tapti dar artimesni ir tvirtesni, jei jus suvienys bendras interesas ar smagi pramoga. Tačiau nemaloniai sudrumsite mikroklimatą, jeigu akcentuosite neišsprendžiamas problemas.


ŠAULYS. Aplinkybės vers uoliai tvarkytis, imtis įvairių darbų ar kūrybos, domėtis verslo reikalais. Su gera nuotaika buities ir kiti darbai tirpte tirps rankose, be to, jums seksis kitus nustebinti kulinarinėmis įmantrybėmis.


OŽIARAGIS. Puikus metas susitikti su brangiais žmonėmis, linksmai paūžti, paviešėti ar pasikviesti svečių. Geriausiai jausis tie, kurie myli ir jaučiasi mylimi. Tokie jausmai šiandien sustiprės.


VANDENIS. Neprisidarykite nereikalingų ar papildomų rūpesčių. Geriausiai šiandien seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje. Galite surengti nedidelę gurmanišką puotą savo artimiesiems, vaikams.


ŽUVYS. Neatsisakykite gauto pakvietimo, pasiūlymo apsilankyti pas draugus, kaimynus ar gimines. Jūs tikrai labai nudžiuginsite jūsų laukiančius žmones. Galimos įvairios naujienos, patarimai.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis