Britas, pamilęs americana stiliaus muziką, surengs koncertą Vilniuje

Danielis Kemishas – jaunas, vis labiau muzikos pasaulį užkariaujantis atlikėjas.

Jis vienas tų, kurių balsas prasiskverbia tiesiai į širdį. Pagavios melodijos, tikrų istorijų įkvėpti dainų tekstai bei nuoširdumas prikausto publikos dėmesį, nepaisant to, ar D. Kemishas koncertuoja vienas ar su grupe.


Naująjį albumą Under The Same Sky Europoje pristatantis britas, nudžiugins ir Lietuvos publiką – koncertą surengs kovo 18 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.


Malonaus, prikimusio balso savininkas atlieka americana (Amerikos krašto muziką, apimančią kantri, roko, folko, gospel ir kt. elementus), kuri tolima jo gimtinei – Didžiajai Britanijai. Dainininkas juokais save apibūdina „neramia siela, įsikūnijusia ne tame žemyne“ pridurdamas, jog, jei galėtų pasirinkti, būtų gimęs kaubojų Amerikoje.


„Vaikystėje mano šeima daug keliavo. Kelionių metu tėtis visada klausydavosi Johny Casho, Wilie Nelsono, Kriso Kristofferson, Neilo Youngo. Būdamas keturiolikos, pats paėmiau gitarą į rankas ir supratau, kad skambinu tai, kas man gerai pažįstama. Iki tol nemuzikavau, tad, galima sakyti, tos, kelyje išgirstos dainos, tam tikra prasme tapo mano mokytojomis. Taip pirmiausiai pamėgau americana, o laikui bėgant atradau ir kitus stilius – nuo folko iki rokenrolo“, – prisimena dainininkas.D. Kemishas
D. Kemishas
Organizatorių nuotr.Atlikėjas muzikinę karjerą pradėjo pasirodymais nedideliuose Anglijos baruose, klubuose. Po kelerių metų D. Kemishas suprato, jog dainuoti kitų autorių dainas – ne jo kelias. Muzikantas, ieškodamas įkvėpimo, išvyko į vaikystės namus Portugalijoje ir netrukus drauge su kontrabosininku Jeanu Christianu Houde išleido pirmuosius savo kūrybos albumus. 2016 m. pasirodė debiutinis D. Kemisho albumas Fools & Money, po kurio prasidėjo intensyvus koncertų metas – atlikėjas surengė 3 turus Europoje ir vieną JAV.


Kovo 18 d. solo Vilniuje koncertuosiantis D. Kemishas pristatys naujausią savo albumą Under The Same Sky bei kitus mėgstamus kūrinius.


„Neseniai visiškai vienas praleidau mėnesį kalnų trobelėje Austrijoje, kur kūriau dainas. Tokia izoliacija suteikė galimybę visiškai kitaip pažvelgti į save patį, nebijoti dainose atskleisti asmeninių išgyvenimų. Kai atlikėjas pasirodo be pritariančiųjų dainininkų, įmantrių triukų, tik jis pats su gitara ar fortepijonu, nebelieka kur slėptis. Noriu, kad Vilniaus publika pajaustų ryšį su manimi ir tai, jog dainuoju būtent jiems“, – sakė D. Kemishas.


Talentingojo brito D. Kemisho koncertas „Under the same sky“ Vilniuje vyks kovo 18 d., pirmadienį, 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje. Puikus būdas paversti pirmadienį geriausia savaitės diena!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis