Liucina Rimgailė: „Mylėti, bučiuotis ir švęsti man patinka ne tik vasario 14-ąją“

Žinomai desertų kūrėjai Liucinai Rimgailei žodis „meilė“ visų pirma asocijuojasi su dėmesiu, rūpesčiu ir vidine šiluma.

„Nuolat skubame, lekiame, neretai pritrūkstame laiko ir dėmesio mylimam žmogui – išklausyti jį, sužinoti kas jį džiugina ar liūdina, palaikyti ar tiesiog pabūti drauge“, – sako Liucina.


Liucina, esate „Liu“ ženklo desertų kūrėja. Koks skonių duetas Jums labiausiai asocijuojasi su žodžiu „Meilė“? 


Skonių prasme meilė man asocijuojasi su klasikiniais deriniais. Jau eilę metų pistacijos myli avietes, vanilė – braškes ir daugelį kitų uogų, šokoladas – kriaušes, riešutus, slyvas, obuoliai – cinamoną ir muskato riešutus. Tokių pavyzdžių būtų galima pateikti be galo, be krašto daug! 


Kokiais skoniais ir formomis šįkart nustebinsite savo desertinių lankytojus, užsukusius Valentino dieną?


Šiemet, kaip ir kasmet, neapsieisime be širdelių, tačiau dar daugiau dėmesio skyrėme naujų skonių kūrimui, todėl pristatysime net tris naujų skonių pyragaičius. Daug meilės ir šilumos buvo įdėta kuriant šias naujienas. Kaip ir įvairius dovanų rinkinius, skirtus tiek Jam, tiek Jai. Mūsų siūlomos valgomos dovanos bus skirtos ne tik įsimylėjėliams, bet ir verslo atstovams – mylimoms vadovėms ir vadovams.G. Vainiutės nuotr.Iš kur semiatės įkvėpimo, kurdama naujus desertus? 


Įkvėpimas dažniausiai ateina tam tikrais etapais. Jo tikrai nesulauksi tada, kai yra didžiausias darbymetis ir mintys paskendusios kasdienių reikalų jūroje. Kad atsirastų vietos įkvėpimui turi būti laisvesnis laiko tarpas. Tuomet tekina pasileidžia vaizduotė... Pradedu fantazuoti, kokių skonių derinių dar neišbandžiau, ir, be abejonės, semiuosi įkvėpimo iš kitų šalių konditerių darbų, kurių internete gali rasti gausybę, ir kuriais aš be galo domiuosi bei žaviuosi.


Įdomu, o Jūs pati ar švenčiate Valentino dieną?


Valentino šventė man dažniausiai reiškia labai aktyvią darbo dieną (juokiasi). Su vyru nebent nueiname kažkur pavakarieniauti, tačiau man net mieliau, kai vienas kitam skiriame laiko ir dėmesio kitą dieną, kai yra mažiau bėgimo, lėkimo, sausakimšų kavinių, kino teatro salių... Gal nuskambės banaliai, bet mylėti, bučiuotis ir švęsti man patinka ne kartą metuose ir nebūtinai vasario 14-ąją.


Kokią netikėčiausią dovaną esate gavusi šia proga?


Prieš maždaug septynis metus, kai būsimasis vyras Tadas pradėjo mane merginti, bet dar gyveno Klaipėdoje, o aš – Vilniuje, per kurjerius siųsdavo man didžiules gėlių puokštes Valentinos dienos, mano gimtadienio bei kovo 8-osios progomis. Toks gėlių pristatymas tuo metu buvo kažkas laaabai neįprasto ir ganėtinai brangaus! Tad buvau gerokai nustebinta pirmą kartą gavusi tokią dovaną ir tiek daug dėmesio (šypsosi).


O kokias dovanas pati renkate sutuoktiniui Tadui? 


Dažniausiai pasiteirauju jo, ko norėtų ir pagal jo atsakymus tuomet orientuojuosi. Jei nei jis, nei aš nieko nesugalvojame, mano gelbėjimosi ratu paprastai būna vyriški aksesuarai, prekės, susijusios su motociklais, arba vyriška kosmetika, kvepalai. G. Vainiutės nuotr.Kokiame pasaulio kampelyje norėtumėte romantiškai praleisti Valentino dieną? 


Centrinėje Amerikoje, kurioje nors Karibų jūros saloje.


Jeigu Meilė turėtų kvapą ir skonį, koks jis būtų? 


Sakyčiau, Burbono vanilės, grietinėlės, braškių ir aviečių miksas.


Pratęskite mintį: „Meilė – tai...“


Dėmesys, rūpestis ir vidinė šiluma. Manau, kad brangiausia, ką turime XXI amžiuje, tai – mūsų laikas. Nuolat skubame, lekiame, o sunkiausia tampa skirti laiko ir dėmesio mylimam žmogui – išklausyti jį, sužinoti kas jį džiugina ar liūdina, palaikyti jį ar tiesiog pabūti drauge. 


Meilė taip pat šildo mus iš vidaus. Kai mylime, jaučiame drugelius, virpesius, šilumos bangas, kurias neretai pamirštame pajausti ir puoselėti. O be reikalo... Man tai ir yra meilė.


Abu su vyru šiemet tapote prekės ženklo „L'Occitane“ meilės dienos veidais. Kaip gimė ši graži idėja? 


Reikėtų turbūt paklausti prekinio ženklo kūrybinės komandos Lietuvoje, nes idėja iš tikrųjų gimė jai. Mes tik gavome malonų kvietimą. Kadangi patys šią kosmetiką naudojame jau ne vienerius metus, mūsų požiūris ir vertybės sutampa, mielai sutikome su šiuo pasiūlymu.


G. Vainiutės nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis