Stebuklingai liekninantis drabužis, be kurio neišsiverčia nei Jennifer Lopez, nei Helen Mirren

Figūrą formuojantys apatiniai ilgą laiką buvo geriausiai saugoma žymių moterų paslaptis. Dabar net ryškiausios žvaigždės nebijo pripažinti, kad be jų neįsivaizduoja nė vieno savo raudonojo kilimo pasirodymo. Kai kurios jų be mėgstamų „Spanx” net nepalieka namų!

Nors Lietuvoje figūrą formuojantys apatiniai dar nesulaukė tokios šlovės, kaip pasaulyje, už jūrų marių jie jau tapo kultine preke. Amerikoje įkurta kompanija „Spanx”, prekiaujanti formuojančiais apatiniais, kasmet gauna maždaug 400 milijonų dolerių pelno, o jos įkūrėja Sara Blakely yra milijardierė.


Sara Blakely
Sara Blakely
Vida Press


„Spanx” ji sukūrė ieškodama praktiško sprendimo, kaip paslėpti kelnaičių linijas, matomas iš po šviesaus, plono drabužio. Blakely nukirpo pėdkelnių apačią ir, užsimovusi jas po kelnėmis, tą kartą išsprendė problemą. Taip kilo idėja sukurti drabužį, kuris priverstų viršutinius rūbus dailiau gulėti ant kūno. Jos draugai ir šeima galvojo, kad jauna moteris tiesiog išprotėjo, o gamykla, kurios ji paprašė pagaminti formuojančio drabužio prototipą neslėpė mananti, kad taip tiesiog švaisto brangų savo laiką. Vis dėlto prabėgus vos dvejiems metams nuo tada, kai S. Blakely nukirpo savo pėdkelnių apačią, formuojančiais apatiniais jau prekiavo vienas didžiausių Amerikos drabužių tinklų, o jos išradimą viešai rekomendavo neįtikėtinai įtakinga ir amerikiečių dievinama televizijos laidų vedėja Oprah Winfrey. Vėliau dėl „Spanx” galvas pametė ne tik įžymybės, bet ir paprastos moterys visoje Amerikoje ir už jos ribų.


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press


Formuojantys apatiniai „Spanx” (net-a-porter nuotr.)
Formuojantys apatiniai „Spanx” (net-a-porter nuotr.)
Gamintojo archyvas


Formuojantys apatiniai lieknina šlaunis, dailina užpakaliuką, prispaudžia pilvuką, netgi vizualiai siaurina liemenį, taip sukurdami „smėlio laikrodžio” figūros iliuziją. Jie glotnina kūno linijas, dėl to juos vilkinti moteris atrodo lieknesnė, o ant jų dėvimi drabužiai gražiau gula ant kūno. Viskas dėl unikalios medžiagos, sudarytos iš nailono, poliesterio ir elastano, kuri yra tampri, bet tvirta.


Jennifer Garner
Jennifer Garner
Vida Press


Formuojančius apatinius jau gamina daugybė kompanijų: nuo specializuotų apatinių kūrėjų iki tokių greitos mados milžinų kaip „H&M”, bet užsienio spaudoje jie vis tiek yra įvardijami kaip „Spanx”. Ir nors kadaise žvaigždės mėgino nuslėpti faktą, kad juos dėvi, dabar tai – jau vieša paslaptis.


Formuojantys apatiniai iš „Lindex” ir „H&M” parduotuvių
Formuojantys apatiniai iš „Lindex” ir „H&M” parduotuvių
Gamintojų nuotr.


Įdomiausia tai, kad juos mėgsta tiek apvalesnės, tiek lieknos moterys. Štai lieknutė serialo „Moderni šeima” aktorė Sarah Hyland žurnalui „In Style” pareiškė: „Aš visada dėviu figūrą formuojančius apatinius. Įprastą trumpų „Spanx” modelį. Visi tai daro! Aš esu vienintelė, kuri tai pripažįsta. Garantuoju, 90 proc. moterų juos dėvi, o jei tai neigia, jos meluoja!”


Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press


„Spanx” pagalbos prireikia ir aktorėms-veteranėms. Neseniai Lietuvoje apsilankiusi Helen Mirren, JAV vykusio muzikinio renginio metu publikai leido akies krašteliu žvilgtelėti į savo nedidelę stiliaus paslaptį – kūno atspalvio formuojančius apatinius. Ją neplanuotai atskleidė 73-ejų metų aktorės vilkėta blizgi mėlyna suknelė su giliu skeltuku.


Helen Mirren
Helen Mirren
Vida Press


Ir ji tikrai ne vienintelė. Akyli fotografai yra užfiksavę ne vieną visai ne glamūrinį vaizdelį, kuomet iš po nepriekaištingos kokios nors žvaigdės aprangos išlenda kūno spalvos „Spanx” apatiniai. Taip yra nutikę ir Kim Kardashian, ir Jennifer Lopez, ir dainininkei Beyonce, ir daugeliui kitų.


Beyonce
Beyonce
Vida Press


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Kaip demonstruoja žvaigždės, svarbiausia formuojančius apatinius dėvėti su pasitikėjimu – akivaizdu, jie veikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis