97 metų britų princas Philipas pateko į autoavariją

Karalienės Elžbietos II 97-erių sutuoktinis pats sėdėjo už vairo.

Britų princas Philipas Anglijoje pateko į autoavariją. Karalienės Elžbietos II 97-erių sutuoktinis pats sėdėjo už vairo, Londone pranešė Bakingemo rūmai. Jis per susidūrimą su kitu automobiliu netoli Sandringamo rūmų nenukentėjo. Karalienės Elžbietos II vyras savo visureigiu susidūrė su „Kia“ markės automobiliu.


Anot britų žinių stoties „Sky News“, tai buvo „nedidelis susidūrimas“. Nuotraukose buvo matyti vienas ant šono gulintis automobilis. „Sky News“ duomenimis, tai princo automobilis. Kitas automobilis stovėjo kelkraštyje.


Vis dėlto liudininkas, padėjęs Philipui išlipti iš apvirtusio automobilio, laikraščiui „The Sun“ sakė, kad princas „buvo ištiktas didelio šoko ir sukrėstas“.


Du „Kia“ buvę žmonės nukentėjo. Jiems ligoninėje suteikta pagalba ir jie išleisti į namus, pranešė policija.


Į autoavariją patekusiam britų princui Philipui teko pūsti į alkotesterį. Abu ketvirtadienį autoįvykyje dalyvavę vairuotojai buvo patikrinti dėl alkoholio vartojimo, pranešė Norfolko policija. Abiem atvejais prietaisas parodė nulius.


Naujienų agentūros „Press Association“ informacija, Philipo automobilyje buvo dar vienas asmuo, greičiausiai - asmens sargybinis.


Britų karališkoji šeima tradiciškai metų sandūros laikotarpį leidžia Sandringame Rytų Anglijos Norfolko grafystėje. Čia ji švenčia ir Kalėdas bei Naujuosius metus. Karalienė ir jos sutuoktinis pagal savo amžių yra labai žvalūs.


Philipas 2017 metais „išėjo į pensiją“ ir nuo tada tik retai rodosi viešumoje. Nuo tada, kai karalienė 1952 metais sėdo į sostą, Philipas, anot žiniasklaidos, dalyvavo 22 219 oficialių renginių.


Pastaraisiais metais princas turėjo sveikatos problemų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis