6 prancūziško grožio taisyklės pagal Isabel Marant

Bohemišku stiliumi ir šiuolaikinę paryžietę įkūnijančiais kūriniais garsėjanti mados dizainerė Isabel Marant atskleidė šešias prancūziško grožio taisykles.

Susitikti su portalo vogue.com žurnaliste dizainerė I. Marant atvyksta ne tik nuo galvos iki kojų vilkėdama savo kurtus drabužius: beisbolo žaidėjo stiliaus mėlyną švarkelį, prigludusias odines kelnes, dramblio kaulo atspalvio balerinukes, bet ir pasigražinusi naujos kolaboracijos su „L'Oreal Paris“ kosmetika. „Prancūzės apsimeta, kad joms nerūpi tai, kaip jos atrodo, bet joms rūpi, netgi labai,“ – juokiasi I. Marant.


Nuo tinkamo balanso tarp akių ir lūpų makiažo išlaikymo iki dėmesingos (ang. mindfull) sporto rūšies pasirinkimo, čia dizainerė pateikia svarbiausias pranūziško grožio taisykles.


Isabel Marant
Isabel Marant
Vida Press


Kalbant apie makiažą, svarbiausia – tinkamas balansas


„Mėgstu lūpų dažus, ypač raudonus, ir plačią šypseną – tai geriausias būdas ne tik pagerinti nuotaiką, bet ir vizualiai pašviesinti veidą, jei odos būklė ne pati geriausia.


Žemės atspalvių šešėliai taip pat nuostabūs, ypač vasarą, kai esi įdegusi. Tiesiog akių vokus patepkite šokolado atspalvio šešėliais.


Manau, kad visada reikia ryškinti arba akis, arba lūpas – niekada abiejų, kitu atveju būna per daug makiažo.“


Pasileiskite plaukus ir džiaukitės savo netobulumu


„Kai kur nors darotės šukuoseną, šiek tiek ją pavelkite, kad neatrodytumėte pernelyg tobulai.


Prancūzės išnaudoja savo netobulumą. Tuo skiriamės nuo amerikiečių. Mes į viską žiūrime paprasčiau. Aš net nebesilankau pas kirpėją, tiesiog atmetu plaukus, juos suimu ir pakerpu plaukų galus (juokiasi).“


Valgykite su džiaugsmu ir sąžiningumu


„Grožis prasideda nuo vidaus. Jei gerai savimi rūpinatės, tuomet užtenka puikių lūpų dažų ar skaistalų.


Kai pagrindas yra geras, nereikia daug makiažo. Man tai prasideda nuo maisto gaminimo ir valgymo malonumo. Tai tokie paprasti dalykai kaip šviežių daržovių salotos su geru alyvuogių aliejumi, kokybišku užpilu su citrinos sultimis ir žiupsneliu druskos. Nereikia išleisti didelių sumų veido odos priežiūrai. Pinigus investuokite į kokybišką maistą.


Taip pat mėgstu morkų sultis. Vitaminai pasitarnauja įdegiui – net nereikia leisti laiko saulėje.“


Šeštadienį paverskite spa ritualų diena


„Niekada neinu į spa – neturiu laiko ir nekenčiu, kai žmonės mane liečia (juokiasi). Tačiau kiekvieną šeštadienio rytą savo vonioje įkuriu asmeninį spa. Įjungiu sūnaus sudarytą dainų rinkinį su daug amerikietiško repo, į vonią įlašinu levandų aliejaus ir su muilu bei kempine nušveičiu visą savo kūną.


Mėgstu masažuoti savo kojas ir, jei prireikia energijos, padus patepu šalavijų aliejumi. Tuo pačiu metu sutvarkau savo nagus ir antakius. Darau tai pati, nes nepasitikiu niekuo kitu.“


Mankštą paverskite meditaciniu ritualu


„Mano gyvenime daug streso, o geriausias būdas atsipalaiduoti yra plaukimas. Kurį laiką intensyviai užsiimdavau joga, bet pavargdavau nuo to, kad kažkas nuolat su manimi kalba. Mėgstu plaukimą, nes tada iš tiesų galiu girdėti savo vidinį balsą. Stengiuosi kiekvieną rytą plaukioti bent po pusvalandį. Tai lyg meditacija, laikas, kurį galiu skirti tik sau, pamiršti visas bėdas ir dėmesį telkti ties savo kvėpavimu ir ląstelių valymu.“


Senkite gracingai ir su dėkingumu


„Aš nedažau savo plaukų, nors jie žili. Juk tai – gyvenimo dalis. Turi suprasti, kad nebūsi amžinai jauna. Privalai džiaugtis tuo savo gyvenimo tarpsniu, kuriame esi.


Šypsokitės, būkite laiminga ir priimkite tai, ką jums duoda gyvenimas. Koncentruokitės ties gerais dalykais ir pernelyg negalvokite apie blogus.


Plastinė chirurgija? Niekada to nedaryčiau. Bet apie ją turiu nuomonę: nuimk, bet niekada nepridėk. Kai kažką putlini ar didini, tai tampa labai akivaizdu.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis