Dainininkė S. Trimakaitė vėl kviečia klasikinės muzikos mylėtojus į naujametinį koncertą

Koncertų ciklą „Klasikinės muzikos programa 2018“ Naujųjų metų išvakarėse vainikuos Sigutės Trimakaitės naujametinis koncertas Vilniaus dailės akademijos Gotikos salėje.

S. Trimakaitė jau antri metai rengia koncertų ciklą „Klasikinės muzikos programa“. Anot dainininkės, šiais metais jau aplankyta daugelis Lietuvos miestų, miestelių bei kaimų. Jau įvyko per trisdešimt koncertų visoje Lietuvoje: Kalvių bažnyčioje, Alantos senelių namuose, Pasvalio specialiojoje mokykloje, Lavėnų socialinės globos namuose, Kauno Šv. Klaros namuose, socialinės globos namuose Joniškyje, Priekulėje, Pabradėje, Elektrėnuose, Palangos neįgaliųjų sąjungoje, Klaipėdos Caritas globos namuose, Palangos ligoninėje, Alytaus, Kuršėnų, Radviliškio vaikų globos namuose ir kitur. Dubingių Šv. Jurgio bažnyčioje įvyko Advento pasirodymas, o kalėdinis sakralinės muzikos koncertas surengtas Vilniaus Šv. Rapolo bažnyčioje.


Jau daugelį metų S. Trimakaitės rengiami naujametiniai, tradicija tapę koncertai sutraukia klasikinės muzikos mylėtojus ne tik iš Vilniaus, bet ir iš visos Lietuvos.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis