Atsinaujinusios parduotuvės atidaryme buvo pristatyta amerikietiška dvasia alsuojanti mados kolekcija

Kviestiniai vakaro svečiai išvydo rudeniui ir žiemai skirtą drabužių kolekciją, kurią pristatė pramogų pasaulio atstovai ir profesionalūs modeliai.

Parduotuvės atidarymas alsavo amerikietiška dvasia. Susirinkę svečiai vaišinosi spragėsiais, troškulį numalšino kolos gėrimu, skanavo įvairius gardėsius.


Naujos kolekcijos pristatymas
Naujos kolekcijos pristatymas
Vidas Černiauskas


Ši tema pasirinkta ne veltui. Iš Amerikos atkeliavęs prekių ženklas „Guess“ rudenį pristatė limituoto leidimo kapsulinę „American Dream“ drabužių kolekciją. Ji žavi savo spalvomis, amerikietiška dvasia ir ryškiaspalviais spaudiniais. Šią kolekciją inspiravo 10-tasis dešimtmetis.


Kapsulinės kolekcijos drabužiai skirti aktyviam, gyvenimą mylinčiam žmogui. Jie – puikus pasirinkimas laisvalaikiui, yra labai patogūs, nevaržo judesių. Kolekcijoje nepamirštas ir pagrindinis prekių ženklo akcentas – subtilus seksualumas. Kolekcijoje juntami šviesių spalvų tonai, pašėlusi dvasia, aukso potėpiai, išskirtiniai spaudiniai.


Naujos kolekcijos pristatymas
Naujos kolekcijos pristatymas
Vidas Černiauskas


Modelių stiliumi pasirūpino stilistė Kamilė Bukauskaitė. Renginyje buvo pristatyta dvylika skirtingų įvaizdžių. Vieni jų buvo skirti kasdienai ir laisvalaikiui, kiti – iškilmingesnei progai, vakarėliui ar gimtadieniui.


Lateksas, leopardo raštai, raudona spalva, įvairūs užrašai, ryškūs logotipai, kailinės detalės – šį sezoną prekių ženklas siūlo būti pastebėtam ir rinktis drąsius drabužius.


Naujos kolekcijos pristatymas
Naujos kolekcijos pristatymas
Vidas Černiauskas


„Leopardo raštas yra neatsiejama rudens kolekcijų dalis, o šį sezoną ši tendencija itin įvairiapusiška. Ji puikiai pabrėžia odos, latekso ar džinso įžūlumą, tačiau atranda vietos ir ramiuose, švelniuose gamtos spalvų deriniuose. Vyrams siūlau rinktis chaki – rusvai žalsvą – spalvą. Su ja atrodysime itin stilingai“, – pasakojo stilistė.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis