Mezginiais stilingų moterų širdis pavergęs prekių ženklas pristato naują kolekciją

Artėjant šaltajam metų sezonui pradedame svajoti apie naują rudens garderobą. Svarbi jo dalis – šiltas, jaukus megztinis. Žinomas megztinių prekių ženklas kūrybos gerbėjoms pristato naują jų kolekciją.

„Ruduo – labai įdomus metas. Atrodytų toks melancholiškas, tačiau tuo pat metu labai spalvingas ir kūrybiškas, leidžiantis save atskleisti per skirtingų drabužių derinius, medžiagas, spalvas, jų sluoksniavimą. Kasmet prieš rudenį mane ir, tikiu, daugelį apima stiprus noras atsinaujinti ir į naujus gyvenimo „mokslo metus“ žengti visiškai pakeitus vasarišką aprangos stilių. Mūsų spintas tarsi taip pat „ištinka” rugsėjo pirmoji“, – šypsodamasi pokalbį pradeda megztų gaminių prekės ženklo „Robi Agnes“ įkūrėja ir vadovė Roberta Vasiliauskienė.


Nauja megztinių kolekcija
Nauja megztinių kolekcija
Vaidas Jokubauskas


Būtent ruduo yra ir naujų prekių ženklo metų pradžia, pats aktyviausiais laikas, kai dienos šviesą išvysta dauguma naujienų, o megztiniai užkariauja pagrindines pozicijas klienčių aprangoje. Šiuos naujus savo metus prekių ženklas pasitinka išgyvenęs nemažas permainas, kurių bene svarbiausia ta, jog jo įkūrėjos Roberta Vasiliauskienė ir Agnė Zokaitė-Stakauskienė nusprendė pasukti skirtingais keliais. „Šis sprendimas nebuvo spontaniškas, sakyčiau, labiau tęstinio proceso atomazga. Žinoma, etapas nebuvo lengvas, kaip ir bet kuris kitas virsmas gyvenime, kai keičiasi ilgainiui nusistovėjusi tvarka ar santykiai” – atvirauja už prekių ženklo vairo viena likusi Roberta Vasiliauskienė. „Kaip ten bebūtų, posakis, kad permainos tik į gera, pasitvirtino realybėje. Šis etapas tikrai daug ko išmokė, daug ką dovanojo, o pats prekių ženklas buvo dar labiau išgrynintas. Galų gale, dabar vietoje vieno gero prekių ženklo klientai turės du“, šypsosi Roberta.


Nauja megztinių kolekcija
Nauja megztinių kolekcija
Vaidas Jokubauskas


„Visas šių metų virsmas man taip pat buvo puiki proga pajusti, ko noriu, kur link einu ir vedu. Supratau, kad noriu viską daryti lėčiau, dėmesingiau, kurti dar gyvesnį ir gilesnį santykį su klientais bei partneriais. Norisi būti čia ir dabar, mėgautis mažais, kokybiškais, tikrais dalykais bei rasti paprastą džiaugsmą kasdienybėje. Na, žinoma, ir jį kurti” – šypsosi kūrėja.


Nauja megztinių kolekcija
Nauja megztinių kolekcija
Vaidas Jokubauskas


Tvarumas bei ilgaamžiškumas ir toliau lieka vienos pagrindinių prekių ženklo vertybių bei siekiamybių. Tad, kaip ir anksčiau, prekių ženklas nepristato didelių kolekcijų, o savo klientes palepina išplėsta jau turimų modelių spalvų palete bei keliais naujais gaminiais. „Toliau ieškome naujų, kokybiškesnių medžiagų ir bandome eksperimentuoti. Labai džiaugiamės atradę draugystę su kašmyru – šį rudenį prie megztinių bei golfų, pagamintų iš šio bei vilnos pluoštų derinio komandos prisijungia ir kašmyro kepurės bei skaros, taip pat turėsime naujų gaminių iš siūlų su šilku. Pastarieji – be galo malonūs dėvėti, nes yra labai minkšti ir švelnūs“, dalinasi Roberta.


Nauja megztinių kolekcija
Nauja megztinių kolekcija
Vaidas Jokubauskas


Kita svarbi naujiena – megztiniai bei aksesuarai iš siūlų su mohera. „Labai seniai norėjau pagaminti kažką iš šio puikaus siūlo ir štai turime pirmus vaisius, kurie džiugins ne tik savo lengvu pūkeliu, bet ir ryškiomis spalvomis. Pastebėjau, kad rudenį norisi kažkiek drąsesnių, linksmesnių natų, praskaidrinančių pilką aplinkos melodiją“. Nauji galvos aksesuarai bei skara, pasak Robertos, turėtų būti puikus akcentas derinyje su rudeniniu paltu, taip pat gera dovanos idėja Kalėdų laikotarpiu.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis