Visų laikų stilingiausios manekenės

Visais laikais manekenės buvo tie žmonės, kurie kėlė susižavėjimą, o kartais netgi buvo siekiamybė – tiek grožio, tiek stiliaus. Nuo Twiggy iki Kate Moss, šie modeliai į mados istoriją įėjo kaip patys stilingiausi.

Twiggy

Twiggy yra viena pirmųjų manekenių, tapusių stiliaus ikona. Jos itin trumpi sijonas ir itin ilgos dirbtinės blakstienos tapo 7-tojo dešimtmečio stiliaus skiriamaisiais ženklais.


Twiggy, Vida Press nuotr.

Penelope Tree

Dar vienas 7-tojo dešimtmečio modelis – Penelope Tree. Fotografo Davido Bailey mūza garsėjo lėlės veido bruožais bei iš toli matomomis ilgomis blakstienomis.


Penelope Tree ir Davidas Bailey, Vida Press nuotr.

Jean Shrimpton

Vadinta „gražiausiu pasaulio veidu“, Jean Shrimpton puikiai atrodė vilkėdama bet kokį drabužį. Jos subtilus, detalėmis neperkrautas stilius tobulai įrėmino klasikinį modelio grožį.


Jean Shrimpton, Vida Press nuotr.

Lauren Hutton

Modelis Lauren Hutton jau daugiau nei pusę amžiaus įkūnija amerikietiškąją eleganciją. Jos karjeros pradžioje susiformavęs laisvas stilius moterį lydi iki šiol.


Lauren Hutton, Vida Press nuotr.

Linda Evangelista

Vienas originaliųjų 10-tojo dešimtmečio supermodelių, Linda Evangelista, visuoemt turėjo ryškų stilių, kurį geriausiai apibūdino vienas žodis – glamūras.


Linda Evangelista, Vida Press nuotr.

Clausia Schiffer

Vokiečių modelis Claudia Schiffer visuomet spinduliavo vidine elegancija, tad nenuostabu, kad ilgus metus buvo mados namų „Chanel“ mūza. Asmeniniame gyvenime ji rinkosi nesudėtingo kirpimo, klasikinius drabužius.


Kate Moss

Paskutiniajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje Kate Moss ne tik demonstravo talentingiausių pasaulio dizainerių drabužius, bet ir pati kūrėjus įkvėpė savo asmeniniu stiliumi. Tai ji daro iki šiol.


Kate Moss, Vida Press nuotr.

Karen Elson

Karen Elson – ne tik žymus modelis, bet ir dainų autorė bei dainininkė. Jos rokeriškas stilius tobulai dera prie trapaus grožio ir porceliano baltumo odos.


Karen Elson, Vida Press nuotr.

Karolina Kurkova

Čekų modelis Karolina Kurkova buvo „atrasta“ 2000-aisiais ir akimirksniu tapo tarptautine žvaigžde. Tai, kas yra dažnai pamirštama – puikus moters stilius. Ji meistriškai derina drabužių atspalvius ir siluetus visuomet išgaudama stilinga ir moterišką rezultatą.


Karolina Kurkova, Vida Press nuotr.

Natalia Vodianova

Iš Rusijos kilusi Natalia Vodianova įkūnija šiuolaikinę Pelenę – ji kilo iš itin vargingai gyvenančios šeimos, o dabar mėgaujasi prabangiu gyvenimu su mados imperijos paveldėtoju. Tai, žinoma, labai palankiai paveikė modelio asmeninį stilių.


Natalia Vodianova, Vida Press nuotr.

Erin Wasson

Kaip ir K. Moss, Erin Wasson modelio karjera įsibėgėjo būtent dėl jos išskirtinio asmeninio stiliaus. Skiriamieji ženklai: nerūpestingai krentantys plaukai, jokio makiažo, plėšyti džinsai, perregimos suknelės ir bohemiški aksesuarai.


Erin Wasson, Vida Press nuotr.

Abbey Lee Kershaw

Australų modelis Abbey Lee Kershaw nebijo eksperimentuoti su savo išvaizda bei plaukų spalva, o iš kitų ją išskiria drąsus, modernus stilius ir daugybė tatuiruočių bei auskarų.


Abbey Lee Kershaw, Vida Press nuotr.

Karlie Kloss

Karlie Kloss vadinama intelektualiuoju modeliu: karjeros viršūnėje ji sustabdė modelio darbą, kad pabaigtų universitetą, o dabar užsiima labdara bei verslu, yra aktyvi programuotoja. Jos stilius atspindi modelio būdą – čia netrūksta švarių linijų ir klasikinių kirpimų.


Karlie Kloss, Vida Press nuotr.

Rosie Huntington-Whiteley

Modelis, aktorė, verslininkė ir dizainerė Rosie Huntington-Whiteley buvo geriausiai žinoma dėl bendradarbiavimo su apatinio trikotažo prekių ženklu „Victoria's Secret“ bei ryšių su aktoriumi Jasonu Stathamu, bet po motinystės atostogų grįžo kaip tikra stiliaus žvagždė.


Rosie Huntington-Whiteley, Vida Press nuotr.

Kendall Jenner ir Bella Hadid

Kendall Jenner ir Bella Hadid vadinamos skaitmeninio amžiaus supermodeliais. Abi merginos yra kilusios iš per realybės šou išgarsėjusių šeimų, o dabar darbo pasiūlymus gauna ne tik dėl grožio, bet ir dėl įspūdingo instagramo gerbėjų, sekančių kiekvieną jų stiliaus pasirinkimą, skaičiaus.


Kendall Jenner ir Bella Hadid, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis