Ilgąjį liepos savaitgalį Palangą drebins stiliaus ir grožio fiesta „Šopturgis“

Ilgąjį liepos savaitgalį, 6-7 dienomis vasaros sostinė Palanga kvies atsinaujinti ir apsilankyti stileivų pamėgtoje mados ir grožio fiestoje „Šopturgis”. Pačioje kurorto širdyje, Basanavičiaus gatvėje esančiame Vasaros parke, lankytojų lauks geriausi Lietuvos kūrėjai, kurie padės „apsišopinti” nuo galvos iki kojų.

Renginio organizatoriai teigia, kad tai pirmas kartas kai ši mugė vyks Palangoje ir ypatinga bus ne tik vieta, bet ir data: „Mes ilgai ieškojome šiai mugei tinkamos erdvės ir labai apsidžiaugėme sužinoję apie Basanavičiaus gatvėje įsikūrusį Vasaros parką. Juk čia pati miesto širdis, visai šalia Palangos tilto, o geriausia tai, kad ši vieta turės ką pasiūlyti ne tik mugėje besilankantiems tėveliams, bet ir jų vaikučiams, kurie galės šėlti didžiausiame batutų parke po atviru dangumi.

Organizatorių nuotr.

Nuostabu ir tai, kad „Šopturgis” vyks mums visiems ypatingą dieną - kai buvo karūnuotas Mindaugas todėl visi renginio dalyviai bus specialiai pasiruošę šiai progai ir pasipuošę tautiniais motyvais: vieni nustebins savo šventine apranga, kiti turės trispalves, treti pasidabins nuostabiais, lietuvybę simbolizuojančiais, papuošalais. Tikiu, kad ši pirmoji mados ir grožio fiesta jos lankytojams paliks neišdildomą įspūdį ir užkrės gera nuotaika visam ilgajam savaitgaliui!”, - kalba UAB „Inzi group“ įkūrėja ir renginio organizatorė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė.

Su grįžtančia vasariška kaitra į šventinę mugę atkeliaus daugybė stilių bei kokybę simbolizuojančių prekinių ženklų iš visos Lietuvos: „Varlių spinta”, „Rene deco”, „TaškU”, „Mano PYPLIUS”, „Kaip tu?”, „Ocdeco”, „Peepo” ir kt. Čia mados gurmanai galės ne tik gyvai pabendrauti su jų mėgstamų gaminių autoriais, bet ir pasikonsultuoti įvairiais grožio ir stiliaus klausimais.

„Šopturgis” jau ne pirmus metus sėkmingai vyksta Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Galiausiai ši mugė atkeliauja ir į vasaros sostinę Palangą. Jau šį penktadienį ir šeštadienį nuo 11 iki 21 valandos apsilankykite Vasaros parke adresu Basanavičiaus g. 43 ir pasiruoškite būti maloniai nustebinti geriausių Lietuvos kūrėjų darbais, stiliaus konsultacijomis, aktyviomis lauko pramogomis, vasariška kaitra ir gera nuotaika alsuojančioje mados bei stiliaus šventėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis