Stulbinančiai išgražėjusios projekto „Pasikeisk!“ dalyvės: mes pastebimai atjaunėjome ir - be jokios plastinės operacijos!

Štai ir baigėsi nuostabiausių emocijų, dalyvių džiaugsmo ašarų ir nuoširdžiausių padėkų kupinas moteris.lt grožio pokyčių projektas „Nori kūno pokyčių? Išdrįsk ir pasikeisk!“. Projekto partnerių – Kauno estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos „Grožio pasaulis“ ir kosmetikos gamintojos „BIOK laboratorija“ - komisijos išrinktoms moterims klinikoje „Grožio pasaulis“ buvo atlikti individualiai parinktų grožio procedūrų kompleksai.

Šiandien skelbiame nuostabius 5 grožio projekto dalyvių pokyčius ir kiekvienos jų įspūdžius:

Visos penkios projekto dalyvės.
"Grožio klinikos" archyvo nuotr.
AUŠRA
„Šio projekto dėka aš ir vėl gyvenu pilnavertį gyvenimą“ – prisipažino 44 m. Aušra, kuri prieš ketverius metus pateko į baisią avariją, radikaliai pakeitusią moters gyvenimą. Tąsyk trijų vaikų mama patyrė sunkių traumų, po kurių išryškėjo veido asimetrija ir gili raukšlė veide. Moteris išbandė įvairius gydymo metodus, netgi į pagalbą pasitelkė natūralią mediciną, tačiau tai nepadėjo panaikinti ryškių veido defektų. „Mane buvo apėmusi baisi neviltis, niekam nelinkiu to patirti...“ – graudinosi moteris.
Aušros atvejis sudėtingas, todėl jai prireikė aukščiausios kvalifikacijos specialistų pagalbos. Dėl veido asimetrijos ją konsultavo klinikos plastikos chirurgas Dainius Balčiūnas. Remiantis didelę patirtį turinčio specialisto rekomendacijomis, buvo atliktos veido asimetriją koreguojančios hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijų procedūros. Per anksti ėmęs senti daug sunkumų patyrusios moters veidas buvo efektyviai atjaunintas kosmetologinėmis procedūromis, o odos defektai (išsiplėtę kapiliarai ant nosies, kūno apgamai ir papilomos) pašalinti specializuotais vokiškais lazeriais. Be to klinikoje „Grožio pasaulis“ išsipildė slapta Aušros svajonė turėti tobulą šypseną: hialurono rūgšties injekcijomis jai buvo naujai suformuota viršutinės lūpos apimtis bei kontūras.
Vyriausios projekto dalyvės žavingus pokyčius vainikavo naujas kirpimas ir parinkta plaukų spalva, išryškinusi atjaunėjusią ir pagražėjusią veido odą:

"Grožio klinikos" archyvo nuotr.
DIANA:
Panevėžietė Diana skundėsi: „Man tik 38 metai, o atrodau vyresnė nei bendraamžės ir labai dėl to išgyvenu... Pastaruoju metu vis rečiau žiūriu į veidrodį, nes tai, ką jame matau, liūdina. Aš nenoriu taip greitai pasenti. Niekada neprižiūrėjau savo veido odos, nesilankiau pas grožio specialistus ir tikrai dėl to labai klydau...“
Klinikoje Dianai atliktos išsvajotos veido modeliavimo ir raukšlių koregavimo botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijomis procedūros, kurių metu taip pat buvo naudoti ypač saugūs ir patikimi Juvéderm® ULTRA ir Juvéderm® VOLUMA užpildai. Kuriant šiuos preparatus panaudota pažangi 3D Matrix bei Vycross technologija, sukurta gelio struktūra, todėl skirtingai nei kiti užpildai, šie pasiskirstė tolygiai, natūraliai pakoregavo skruostų apimtį ir formą bei suteikė Dianos odai glotnumo. Be to specializuotais lazeriais klinikoje Dianai pašalinti kaklo srityje buvę apgamai ir išsiplėtę kapiliarai ant nosies. Su kiekviena diena vis labiau gražėjančiai moteriai buvo atliktos ir efektyviai veido senėjimą stabdančios kosmetologinės procedūros.
Prie įspūdingai atjaunėjusio Dianos veido buvo pritaikytas stilingas kirpimas ir natūralų odos grožį paryškinanti plaukų spalva:

"Grožio klinikos" archyvo nuotr.
„Mano vyras, vaikai, artimieji ir bendradarbiai negali atsistebėti, kad per tokį trumpą laiką galima taip radikaliai pasikeisti. Atrodau bent 10-čia metų atjaunėjusi! Ir man net nebuvo atlikta plastinės chirurgijos operacija! Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, nes jie man dovanojo naują gyvenimą. Tik jų dėka aš gražėju ne dienomis, o valandomis! Mano svajonė išsipildė su kaupu!“ – džiaugiasi Diana.

LAURA
Keturių vaikų mama Laura iš Alytaus teigė, kad nėštumai ir gimdymai iš jos atėmė gražią veido odą. Labiausiai 32 metų moterį neramino didžiulė pigmentacija ir veido senėjimo procesai, kurie šį pavasarį tapo ypač pastebimi. „Mano odai reikia skubios pagalbos, aš esu neviltyje...“ – pergyveno jauna moteris.
Dideliam Lauros džiaugsmui gydytoja dermatologė botulino toksino injekcijomis greitai ir veiksmingai pakoregavo per anksti tarp akių išryškėjusias raukšles. Moderniomis technologijomis buvo įveiktas nosies kapiliarų ir kojų kraujagyslių išsiplėtimas, pašalinti apgamai, atliktos veido odos senėjimą ir pigmentaciją stabdančios procedūros. Projekto pabaigoje plaukų stilistė jaunai mamai pritaikė naują plaukų spalvą ir kirpimą, padedantį atskleisti gražiausius veido bruožus.
„Jūs išpildėte mano svajonę vėl pasijusti gražia! Tai, ką matau veidrodyje – tiesiog tobula. Vyras apipylė mane daugybe komplimentų!“ - švyti Laura, kuri šiandien atrodo kaip niekad įspūdingai:

"Grožio klinikos" archyvo nuotr.
ROMETA
„Nesu tobula, turiu su išvaizda susijusių kompleksų, kurie gadina gyvenimą... Dirbu pedagoginį darbą, nuolat bendrauju su vaikais, todėl manau, kad labiau mylėdama save galėsiu daugiau meilės išdalinti kitiems,“ – tokius žodžius projekto anketoje įrašė mokytoja iš Kauno.
Gydytojai išpildė visas Rometos svajones: specializuotais lazeriais saugiai, greitai ir be skausmo buvo pašalintas veido raudonis, išsiplėtę nosies kapiliarai ir apgamai; botulino toksino injekcijomis pakoreguota „pykčio“ raukšlė. Mažai dėmesio savo veido grožiui skyrusios moters oda efektyviai atgaivinta naujos kartos aparatinėmis procedūromis. Taip pat Rometai buvo parinktas naujas kirpimas ir pritaikyta odos skaistumą išryškinanti plaukų spalva.
"Grožio klinikos" archyvo nuotr.
Šiandien neįtikėtinai išgražėjusi Rometa spindėte spindi iš laimės ir sako: „Gailiuosi tik vieno – kad taip ilgai delsiau ir anksčiau nepasiryžau šioms procedūroms. Mane užplūdo didžiulis energijos antplūdis ir noras kuo daugiau nuveikti savo darbe. Dėkoju jums iš visos širdies. Jūs pakeitėte ne tik mano išvaizdą, bet ir suteikėte pasitikėjimo savimi bei drąsos išbandyti tai, kas nauja“.

AKVILĖ
Karjeros aukštumų siekianti kaunietė pirmosios apžiūros metu gydytojams skundėsi, kad ją vargina nuolatiniai spuogai, po kurių lieka randeliai. Ji išbandė įvairias priemones, lankėsi skirtinguose grožio salonuose, tačiau niekas negelbėjo. „Man tenka daug bendrauti su žmonėmis, todėl spuogams paūmėjus jaučiu didelį diskomfortą...“ - prisipažino 30-metė.
Akvilei buvo atliktas novatoriškų veido procedūrų kompleksas, greitai ir veiksmingai gydantis spuoguotą odą, bei sudarytas odos priežiūros planas, kurio moteris stropiai laikosi namuose. Moteriai didelių įtarimų kėlęs spalvą keitęs veido apgamas buvo ištirtas naujos kartos siaskopu ir saugiai pašalintas lazeriu. Projekto pabaigoje Akvilės laukė dar vienas pokytis – jai pasiūlyta apsilankyti pas plaukų stilistę. Jauniausia projekto dalyvė vis dar negali atsidžiaugti savo išvaizda:

"Grožio klinikos" archyvo nuotr.
„Mano oda tokia graži, kokios dar niekada nesu turėjusi. Tai geriausia dovana 30-ojo jubiliejaus proga, kurį švenčiau ką tik - gegužės 13-ąją. Dabar jau žinau, kad šiuolaikinė medicina gali išgydyti net ir spuoguotą odą. Jūsų dėka aš supratau, kad meilė sau, rūpinimasis savimi yra vienas svarbiausių dalykų, kurie tave daro laiminga, harmoninga asmenybe bei padeda siekti užsibrėžtų tikslų,“ – šypsodamasi sako moteris.

Neįtikėtinai pasikeitusių dalyvių visas pokyčių nuotraukas PRIEŠ/PO galite peržiūrėti projekto rubrikoje PASIKEISK!

Specialiame videoreportaže pamatysite, kaip buvo atliekami pokyčiai net 10-čia metų atjaunėjusiai pagrindinei projekto dalyvei Dianai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis