Kanų grožio pasirinkimai – ryškios lūpos ir rausvi skruostai

Šių metų Kanuose vykusiame kino festivalyje garsenybės demonstravo ne tik puošnias suknias, bet ir grožio tendencijas. Madingiausi makiažo akcentai – sodrios lūpos, nurausvinti skruostai ir viliokiškas, subtiliai paryškintas žvilgsnis.

Ryškios lūpos
Šiltuoju sezonu madingiausios matinės ryškių spalvų lūpos: fuksijų, ciklameno, mandarinų ar vaiskios raudonos. Kanuose viena gražiausiai atrodžiusių aktorių – Nicole Kidman. Nors spauda netyla papeikimais injekcijų sužalotoms aktorės lūpoms, šįmet Nicole žavėjo elegantišku įvaizdžiu. Auksiniais ir pilkais šešėliais paryškintos akys derėjo prie sodrių rausvų lūpų, o aukštai sukelta šukuosena suteikė modernumo.

Nicole Kidman
Nicole Kidman
Sipa Press/Scanpix
Manekenė Tanya Dziahileva pasirinko fatališko įvaizdžio variaciją. Baltutėliame veide išryškėjo sodrios raudonos lūpos, o rusvas padūmavęs žvilgsnis aktorę pavertė paslaptinga sirena.
Tanya Dziahileva
Tanya Dziahileva
Scanpix
Kinų aktorė Fan Bingbing ryžosi drąsiai naujovei – oranžinės spalvos lūpoms. Migdolo formos akis ji pabrėžė juodu kontūru ir natūraliai bet išraiškingai atrodančiomis dirbtinėmis blakstienomis.
Fan Bingbing
Fan Bingbing
Scanpix

Rausvi atspalviai
Rausvos spalvos tapo neatsiejama vasariškos kosmetinės dalimi. Jos suteikia gaivumo, lengvumo, spinduliuoja energija ir jaunina. Madingi ne tik rausvi lūpų dažai, skaistalai, bet ir šešėliai, o naujovė – blakstienų tušas. Tokiu šiųmetėje pavasario ir vasaros kolekcijoje modelių blakstienas nudažė dizainerė Donna Karan. Tiesa, žvaigždės šios tendencijos dar neprisijaukino. Tačiau Kanuose ne viena aktorė subtiliai paryškino grožį rausvais atspalviais, dauguma rinkosi švelnius blizgius ir skaistalus.
Zhang Ziyi
Zhang Ziyi
Sipa Press/Scanpix
Jane Fonda
Jane Fonda
Scanpix

Skruostai
Romantiškas drovios mergaitės įvaizdis taip pat populiarus šią vasarą. Vizažistai akcentuoja natūralumą, pataria rinktis subtilius atspalvius. Šiek tiek parausvinti skruostai pabrėžia moteriškumą, jautrumą. Svarbiausia nepersistengti, šviesiaodėms reikėtų vengti bronzinių skaistalų, verčiau išbandykite persikinius ar rožių atspalvius. Kanų kino festivalyje nurausvinusios skruostus žaviai atrodė aktorės Jessica Biel, Audrey Tautou bei Kristen Dunst.
Jessica Biel
Jessica Biel
Scanpix
Audrey Tautou
Audrey Tautou
Sipa Press/Scanpix
Kristen Dunst
Kristen Dunst
Sipa/Scanpix
Gilus žvilgsnis
Kas akcentavo lūpas, o kas – akis. Klasikinis tamsaus padūmavusio žvilgsnio efektas užleidžia vietą sparčiai populiarėjančiam natūralesniam įvaizdžiui. Dabar madinga akis ryškinti rudais ir rusvais pustoniais, juoda spalva pabrėžti tik blakstienų augimo liniją. Jei norite sukurti gundančio žvilgsnio iliuziją, šešėlių atspalvius suliekite vieną su kitu, net ir juodu šešėliu pabrėžusios blakstienas jį išsklaidykite. Švelni spalvų gradacija suteiks paslaptingumo.
Olga Sorokina
Olga Sorokina
Sipa/Scanpix
Aishwarya Rai
Aishwarya Rai
AP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis