Penki scenarijai, kurie įžiebs prigesusią aistrą

Didžiausias aistros žudikas – rutina. Ilgas kartu praleistas laikas leidžia ištobulinti sekso techniką ir pažinti vienas kito (ir savo) kūną, atrasti mėgiamiausius mylėjimosi būdus ir patogiausias pozas, tačiau – kokia likimo ironija! – kuo geresnės galimybės, tuo mažiau noro.

Kad nereikėtų laužyti galvos, kaip pagyvinti savo intymų gyvenimą, siūlome 5 paprastus, bet neprastus scenarijus.

1. Žaidimas be pralaimėjimų

Šis žaidimas puikiai tinka tiems, kurie turi visokių slaptų norų, bet nedrįsta apie juos papasakoti garsiai (taigi galima sakyti, kad tinka beveik visiems).

Paimkite dvi dėžutes ir krūvą popierėlių. Ant vienų surašykite įvairius veiksmažodžius, kurie gali būti susiję su intymiais žaidimais: glostyti, bučiuoti, laižyti, čiulpti, kandžioti, žnaibyti ir pan.

Ant kitų surašykite įvairias vyrų ir moterų kūno dalis. Tuomet paeiliui traukite po lapelį iš vienos ir iš kitos dėžutės. Nebūtina skaityti garsiai – tegul partneris nežino, koks siurprizas jo laukia. Jei kombinacija jums nelabai patinka (tarkim, „žnaibyti lūpas“), galite traukti kitą variantą.

Shutterstock nuotr.
2. Žavi nepažįstamoji

Tinka, kai jūsų santykiai šiek tiek įstrigo rutinoje ir norite įnešti į juos šviežumo. Paskirkite savo vyrui (partneriui) pasimatymą naktiniame klube ir ateikite kiek pavėlavusi ir visiškai pakeitusi įvaizdį.

Galima užsidėti peruką, neįprastai apsirengti. Nebijokite atrodyti pernelyg seksualiai, juk bendrausite su savo vyru, taigi būsite gana saugi. Aukštakulniai, trumpas sijonas, prisegamos kojinės, raudonas lūpdažis ar vamp stiliumi padažytos akys – tinka viskas, kas šiaip jums nėra būdinga. Bendraukite taip, tarsi matytumėtės pirmą kartą. Sugalvokite naują savo gyvenimo istoriją: kitą profesiją, praeitį, pomėgius.

Šis žaidimas geras tuo, kad prisidengusi personažo kauke galite sau leisti labiau atsipalaiduoti ir elgtis taip, kaip galbūt seniai norėjote, bet nedrįsote. Kai jis „parsives“ jus namo, nesiliaukite vaidinusi – kad žaidimas būtų išbaigtas, turėtumėte visai kitokia būti ir lovoje.

Shutterstock nuotr.
3. Striptizas

Labai paprastai įgyvendinamas, bet visada veikiantis. Turint omenyje, kad vyrai myli akimis, nusirenginėjančios moters vaizdas juos visada jaudina. Tikrai neverta nerimauti dėl kokių nors savo trūkumų – matydami prieš save seksualiai susijaudinusią, viliojančią ir savo kūną lėtai atidenginėjančią moterį, jie nekreipia dėmesio į atskiras smulkmenas – juos jaudina jau pats procesas.

Iš anksto išsirinkite lėtą užvedančią muziką, kruopščiai apgalvokite aprangą – svarbūs šitame žaidime ne tik seksualūs apatiniai, bet ir gražūs ir, svarbiausiai, patogūs viršutiniai drabužiai. Jie turi ne strigti ant klubų, o lengvai nuslysti. Nepamirškite aukštakulnių – juos nusiausite pačioje pabaigoje arba nenusiaukite išvis – galite su jais ir mylėtis.

Moteris
Moteris
Shutterstock nuotr.
Būtinai prieš tai pasitreniruokite prieš veidrodį, stenkitės pernelyg nenuskubėti – kuo ilgiau tęsiasi nusirenginėjimo procesas, tuo didesnė įtampa ir stipresnė aistra. Drabužių nusimetimo eiliškumas neturėtų būti toks, koks būna einant miegoti – tarkim, galite pirma nusiauti kelnaites ir likti su liemenele, arba nusisegusi liemenėlę, likti su sijonu – kuo daugiau bus netikėtumo, tuo geriau.

4. Greitukas

Sunku tai pavadinti scenarijum, bet vis dėlto netikėtas, spontaniškas seksas labai pagyvina ilgalaikius santykius. Pretekstų greitukui galite surasti netikėčiausiose vietose. Galite juo pradėti dieną, pažadindama savo vyrą 15 minučių prieš žadintuvo skambėjimą.

Galite nusitempti jį į nuošalią vietą kokiame nors renginyje ir pasimylėti tiesiog atsirėmę į sieną. Galite pradėti sagstyti kelnes, kai jis skutasi, kalbasi telefonu ar užsiima kokia nors kita visiškai neerotiška veikla. Netikėtos aplinkybės, pavojus būti užkluptam, laiko trūkumas, žinojimas, kad neturi daug laiko įžanginėmis glamonėms (kartais vyrams norisi būti nuo to išvaduotiems) kaitina aistrą. Taip netikėtai užkluptas vyras pasijunta geidžiamas, o moteris geidulinga.

Shutterstock nuotr.
5. Seksas telefonu

Šis scenarijus labiausiai tinka tuomet, kai jus skiria didelis atstumas, bet gali jį žaisti ir tie, kurie gyvena kartu. Pokalbis telefonu, kai nematote vienas kito, gali padėti įveikti drovumą, išsakyti tokius norus, kokių paprastai nedrįstate. Tam reikalinga tinkama aplinka ir nusiteikimas. Mergina, teikianti sekso paslaugas telefonu bėgdama gatve, gamindama valgyti ar mazgodama grindis, labai smagiai ir juokingai atrodo romantinėse komedijose, bet juk jūs norite ne pasijuokti?

Idealu, jei galite patogiai įsitaisyti lovoje, atsipalaiduoti ir mėgautis. Svarbu ir tai, kad jūsų partneris tuo metu nesėdėtų posėdyje ar dalykiniuose pietuose, todėl susitarkite iš anksto, kada jis bus laisvesnis, bet nesakykite, kam jums to reikia.

Pradėkite nuo to, kaip esate apsirengusi, galite papasakoti apie neva susapnuotą erotinį sapną, tuomet pereikite prie to, kur ir kaip norėtumėte būti liečiama ar liesti jį. Tikėtis, kad pajusite taip kalbėdama orgazmą turbūt neverta, taigi ir vaidinti jo nereikėtų – tai atrodo pernelyg teatrališkai ir kvailai.

Bet jei kalbėdama nebijosite savęs liesti, bus lengviau įsijausti į pokalbį – jūsų susijaudinimą partneris pajus iš pasikeitusio balso tembro, padažnėjusio alsavimo.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis