5 klaidos naudojant blakstienų tušą

Išraiškingos ir viliokiškos akys – tai, pirmiausia, idealiai padažytos blakstienos. Norint atlikti nepriekaištingą akių makiažą, išmokite teisingai naudoti blakstienų tušą. Išvardinsime kelias, dažniausiai pasitaikančias klaidas.

1. Ant blakstienų tepama daug tušo sluoksnių. Kuo daugiau tušo tepi, tuo prasčiau jis žiūrisi. Jis gali tirpti, tekėti, byrėti, po akimis „nupiešdamas“ juosvas dėmes. Atminkite, kad daugiausia galime tepti du blakstienų tušo sluoksnius.

2. Staiga atsuki/užsuki tušo tubelę. Dėl oro, patenkančio į vidų, tušas greičiau džiūva, limpa į gumuliukus. Todėl uždarydama tūbelę stenkis šepetėlį lengvai įsukti - taip išstumsi jame esantį orą, todėl tušas ne taip džius.

3. Pernelyg ilgai naudoji tušą. Jei nebegali atsiminti, kada šią grožio priemonę pirkai, vadinasi, naudojiesi jau senokai. Dėl pasenusio tušo akys gali parausti, imti perštėti, niežtėti. Stenkis nesinaudoti vienu tušu ilgiau nei 3 mėnesius.

4. Nedažai blakstienų šaknų. Jei tušu tepi tik blakstienų galiukus, vizualiai tavo blakstienos tampa trumpesnės nei yra iš tikrųjų. Norint suteikti žvilgsniui išraiškingumo, dažyk blakstienas nuo pačių šaknų.

5. Skubi. Staigiais šepetėlio mostais nepavyks blakstienų padengti gražiai ir tolygiai. Juk, pastebėjai, ne kartą ištepi viršutinį voką. Verčiau tušu blakstienas tepti neskubant ir kruopščiai – tada ir makiažas bus tolygesnis, gražesnis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis