Gražiausios pasaulio brunetės 2013

Statistiškai būtent brunetės laimi profesionalius grožio konkursus ir tampa garsiausių prekių ženklų veidais. Apžvelgdami metus mados kritikai išrinko šešias brunetes, kurios šiemet pademonstravo efektingiausius makiažus ir buvo teigiamai įvertintos.

1. Visus metus, be abejo, viena elegantiškiausių pasaulio moterų tapo Kembridžo hercogienė Kate Middleton. Mylimiausia Didžiosios Britanijos brunetė mėgsta natūralų makiažą, kuris tik pabrėžia jos jaunystę ir grožį. Stiliaus ikona visada žino, kaip pabrėžti savo išvaizdą.

Kate Middleton
Scanpix

2. Praėjus vos keliems mėnesiams po antrojo kūdikio gimimo aktorė Penelope Cruz pasirodė ant raudonojo kilimo ir visus pakerėjo. Ne tik gražiomis kūno formomis, bet ir puikiu makiažu. Du efektyvūs makiažo triukai niekada aktorei nepakišo kojos: kaštoniniai perlamutriniai akių šešėliai ir vos pastebimi kavos atspalvio lūpų dažai.

Scanpix

3. Viktoria Beckham labdaros vakare "Global Gift Gala" pademosntravo idealiai atliktą dūminį makiažą. Matiniai lūpų dažai čia derėjo puikiai. Visa tai puikiai įvertino ir mados kritikai.

Scanpix

4. Žinoma manekenė italė Bianca Balti atvyko į garsaus kalendoriaus “Pirelli” 50-mečio iškilmes. Modelis atrodė įspūdingai: juodai apvestos akys išryškino jos mėlynas akis, o rožinė pomada kūrė nekaltumo iliuziją.

Bianca Balti
Scanpix

5. Indų aktorė ir 1994-ųjų “Mis Pasaulis” bei viena gražiausių planetos moterų Aišvaria Rai visada demonstruoja klasikinį makiažą ir elegantišką šukuoseną.

Aišvaria Rai
Scanpix

6. Vieną gražiausių savo įvaizdžių Rihana sukūrė Niujorko mados savaitei: vyno spalvos lūpų dažai, priklijuotos blakstienos, sutvarkyti antakiai. Puiku, Rihana!

Rihana
Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis